Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aurum


aurum
senior tag

ehez csak annyit, hogy irogatni kellett volna ra random es kb 10k ciklus utan mehet a kukaba.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#2) Godspeed válasza aurum (#1) üzenetére


Godspeed
tag

ha en lettem volna a 6 eves kisfiu helyeben, meg 5 evesen is elpusztitottam volna oket simaan :DDD destruktiv egyuttmukodesemre lehet szamitani...

(#3) Keitaro


Keitaro
addikt

felszögelni egy fára :F
mégis mit vártak egy ilyen után naná, hogy nem megy...

(#4) twollah válasza Keitaro (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Az mar extrem teszt volt.

(#5) Male válasza Godspeed (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Múltkor nézegettem a kis CF kártyámat (8 MB-al szinte semit sem lehet kezdeni), és azt szerintem simán szét lehet szedni, kiskoromban pedig biztosan szét is kaptam volna. Nem tudom milyen gyerekeknek adták oda, de a legtöbb normális gyerek simán szét tudná szedni ezeket (vagy legalábbis eltörni).

(#6) Dufresne


Dufresne
addikt

Mondjuk, ha a fényképezőmmel együtt megy át rajta 1 gördeszka, vagy esik kávéba és tönkrevágja a 100ezres gépemet, akkor lehet leszarom mitörtént a kártyával...

(#7) tomcs válasza Dufresne (#6) üzenetére


tomcs
őstag

2 het nyaralas potolhatatlan kepeivel engem mar le7 jobban zavarna a kepek megsemmisulese. 100k csak penz, atcsoportosithato, elobb-utobb potolhato. ugye csaladtagoknak meg haveroknak nem a szamlat kell mutogatni meg 1 kupac elavult fem+muanyag darab se eleveniti fel a kellemes emlekeket 10 ev mulva stb... a fenykepezogep a kepek miatt van

(#8) Dufresne válasza tomcs (#7) üzenetére


Dufresne
addikt

Persze, ha pótolhatatlan, felbecsülhetetlen képek vannak a kareszon, akkor az talán jobban zavarna, de azért a gépet is megsiratnám...

(#9) napos2600


napos2600
tag

en meg felterjesztem a nagyoknak, hogy csinaljunk mi is hasonlo tesztet. annyit viszont modositunk rajta, hogy 250k ertek folotti kamerak nevezhetnek csak -termeszetesen igy is a memoriakartyakat fogjuk tesztelni! - es en leszek a kalapacsos ember:)
[L]http://www.idsa.org/idea/idea2004/s243.htm[/L]

(#10) tomcs válasza napos2600 (#9) üzenetére


tomcs
őstag

hehe.. ugy latszik azert ok sporoltak, mindenbol az ilyen ''kimaradt'' pici kartyakat semmisitettek meg, latni le7 hogy 16 meg talan volt ott 8 megas is.

nem tom memkatyaknal is nem serulekenyebbek-e a nagyobb kapacitasuak bar nem hiszem hogy sokat szamitana

(#11) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Mikróba nem tették be a kártyákat?;]

Vajon a tisztelt úriemberek a tegnap bemutatott hdd-s mobilokat milyen tesztnek vetik majd alá?

(#12) atus


atus
senior tag

MicroDrive vajon miért nem volt a tesztben?

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#13) _Volkovy_ válasza atus (#12) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Az miniatűr vinyó,nem?
Nem memóriakártya.

(#14) Azértis


Azértis
csendes tag

Akkor én mondok egy újat: Az én kártyám azért ment agyon, mert rádugtam a fotógépet a TV-re (rádugható), hogy azon át mutogassam a képeimet. Állítólag az antennát előbb ki kellett volna húzni - a képek megrongálódtrak, de ''letölthetőek'' maradtak (tele lettek hibával, élvezhetetlenné váltak). Kétszóval: elektromos kisülés... Ezzel, legalábbis az SD kártya (márkás), 100% tönkretehető!
Ezek után kíváncsi lennék, hogy erős elektrosztatikus mezőbe kerülve, főleg abban mozogva, vajh mi történik vele.

[Szerkesztve]

(#15) L3zl13 válasza Azértis (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha letölthewtőek maradtak a képek, akkor a kártya ezek szerint működött. ''Csak'' az adatok vesztek el. Az meg a gép hibája inkább, mint a kártyáé.

Aki hülye, haljon meg!

(#16) Azértis


Azértis
csendes tag

Bocs, ezt elfejeltettem beleírni: az a kártya többet nem volt használható, a később rákerülő fotók is javarészt hibásak lettek. Egyébként nem azonnali volt a crash, teljesen csak fokozatosan, idővel mondta fel a szolgálatot, az ezt elindító esemény azonban egyértelműen a tv-s használat volt.

(#17) atus válasza _Volkovy_ (#13) üzenetére


atus
senior tag

Is is. Memóriakártya formátumú kisvinyó. Megnéztem volna ahogy felszegezik. ;]

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#18) Cathfaern válasza Azértis (#14) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szvsz a gép cseszte el a kártyát. Én meg sem tudnám számolni hányszor dugtam rá a TV-re a fényképezőgépem, antenna mindig be volt dugva, s köszöni szépen jól van. Igaz nem SD, hanem SmartMedia kártya.

(#19) Azértis


Azértis
csendes tag

Hát, ez nem jó hír... De az SD-nek sem, hiszen úgy látszik, értéktelen műanyaggá változtatásához nem kell más, mint egy fényképezőgép. Még ha hibás is - bár azóta (kb. 6 hónap) egy noname kártya van benne, azzal semmi gond. Mondjuk a tv-t még nem látta... Hozzá tartozik, hogy nálunk a kábel akkoriban elér erős jelet szolgáltatott, az aljzathoz érintve sok apró kis szikrát láthatott az ember. Azóta behúzták a csillagpontost.

Köszi az észrevételeket!

(#20) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Nekem a markas (Verbatim/SanDisk) SD karimat pont a 7vegen sikerult +fektetnem. LAN-Party, es szoltak, hogy most mar toltsem fel a kepeket, es ahogy radugtam sz usb kabelt kifagyott a gep. Ki se lehetett kapcsolni, meg semmi. Aztan elem ki-be, indul -> kifagy. Ezt eljatszottam tobbszor. Kari nelkul tokeletesen megy a gep. Eleg kellemetlen.
De most +nyugodtam, hogy a fizikai bantalmazast legalabb jol viselne.

[Szerkesztve]

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.