Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

Hát ez valami csoda! :C

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

Eznemsemmi...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) aronocs


aronocs
tag

Mar vartam valami ilyesmit, ala Logitech PDA-khoz hasznalatos cumoja.
Azert orultem volna meretadatoknak a cikkben.

Aut inveniam viam aut faciam.

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

''A különféle szenzorokról, illetve ruházatba integrálható (wearable) elektronikai eszközök''
Összefoglaló nevük lehetne mondjuk wearware. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Bgs


Bgs
senior tag

Milyen jo kis tabori billentyuzet lenne belole, ha lenne hozza vmi ps2/usb adapter, hogy kompatibilis legyen az AT billentyuzetekkel...

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#6) velizare


velizare
nagyúr

aranyos. új? nem! pervollal mosva. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) benedekco


benedekco
addikt

fura lenne... Én pl soxor tartom ujjaimat a billentyűkön, annélkül, hogy lenyomnám őket... pihentetem... most majd rakhatom félre a kezem, vagy tarthatom a levegőben... fura lehet megszokni ezt...
de komolyan jó 5let

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#8) LordX


LordX
veterán

''képes elmozdulások három dimenzióban történő érzékelésére''

Három? Jobra-balra, előre-hátra és fel-le? Honnan tudná, hogy milyen magasan van felette az ujjam? Szerintem az csak kettő dimenziós :)

(#9) nap


nap
addikt

''...képes elmozdulások három dimenzióban történő érzékelésére ... és akár ki is mosható.''
Ne menj kezigeppel a mosogep kozelebe! ;]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#10) kamikaze boci válasza L3zl13 (#4) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Összefoglaló nevük lehetne mondjuk wearware. Jó, nagpyn jó:D

egyéb állatfajták

(#11) -Jackson- válasza LordX (#8) üzenetére


-Jackson-
őstag

olvasd el, leírja. azért 3d-s, mert nemcsak azt érzékeli, ha benyomod mint gomb, hanem kézírásnál aztis érzékeli, hogy oldalirányba húzod rajta a cuccot. ígymár megis van a 3D;)

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#12) Flashback válasza -Jackson- (#11) üzenetére


Flashback
addikt

Nem azért mert érzékeli milyen erővel nyomod le? Mint a rajzpadok.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#13) -Jackson- válasza Flashback (#12) üzenetére


-Jackson-
őstag

hát enyire nemvágom. és ha véletlenül gyengébben nyomod, akkor rajzolásnak veszi, nem leütésnek? vagy nemtom:B

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#14) ciao


ciao
senior tag

a mosógépeken meg lesz billentyűzet mosó program!:DDD:DD

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#15) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Arról a nyélszerűségről a végén az jutott eszembe, hogy annyira strapaálló, hogy még a hagymát is felvághatóm rajta? = vágódeszkának is jó? :DDD
Miket ki nem találnak?! :C

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#16) velizare válasza Hun'reeth (#15) üzenetére


velizare
nagyúr

húsklopfolódeszka rlz :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17) janpotocki válasza -Jackson- (#13) üzenetére


janpotocki
senior tag

ez sima billentyűzetként működik, de maga a technológia megengedi a rajzot is

(#18) Bgs válasza janpotocki (#17) üzenetére


Bgs
senior tag

Sima billentyuzetkent? Ezt ugy erted, hogy elvileg van/lehet hozza egy nem tul bonyolult usb/bt adapter, amivel usb billentyuzetkent mukodik ?

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.