Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) McJames


McJames
senior tag

Azért se veszek laptopot, notebookot, stb., stb.
Hogy még menet közben is dolgoznom kelljen? Meg a munkahelyen, meg otthon is? Meg mert úgy sincs rá pénzem... :D

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#2) Den


Den
veterán

Rohadjon rájuk az összes mobil processzor. Csodálkoznak hogy a nép az asztali procis nótbukokatb veszi, mikor van pofájuk 500 dollárt elkérni egy processzorért. Ami már csak azért is felháboríató, mert semmivel nem kerül többe az előállítása mint az asztali verzióké. Gyakorlatilag más mintát fotóznak a szilíciumra oszt annyi.

www.simson4t.hu

(#3) Adi


Adi
senior tag

No meg úgyis mindenki konnektorba dugva használja a laptopját, mert a Crusoe-n kívül mindegyik proci zabálja az áramot. :)

ldm start-reconf primary

(#4) Den válasza Adi (#3) üzenetére


Den
veterán

Nameg minden aksi megdöglik fél év alatt, legalábbis én még mindíg így jártam.

www.simson4t.hu

(#5) McJames válasza Adi (#3) üzenetére


McJames
senior tag

Szó mi szó, röhej, hogy a XXI. században egy mobil számítógép akkuról max. 2-4 órát használható.
És igaza van Dennek is: az meg valóban bosszantó, hogy - már megint - monopólium-szerű helyzettel történő visszaélés-gyanús problémába fut bele a felhasználó.
(Na persze, ha én lennék a gyártó cég menedzsere, valószínűleg hasonlóan kellene viselkednem - a részvényesek közgyűlése nem nagyon tolerálja az ''elengedett'' hasznot, legalábbis amíg nem akar vásárolni...)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#6) Den válasza McJames (#5) üzenetére


Den
veterán

Az elengedett haszon nem lenne olyan nagy, mert ha asztali proci árában adnák a mobil procikat, akkor a hordozható gépek egy jobb lcd monitoros asztali konfig áráért megvehtők lennének. Akkor viszont sokan választanának mobil gépet asztali helyett.

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.