Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Az ATI R420 mellett jön az RV380 is (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bandit21


Bandit21
addikt

Asszem én leszek az első, vagy vmit nagyon elnéztem egyelőre ennyi... :)

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#2) Polesz válasza Bandit21 (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Konstruktív hozzászólás. Nagyon izgi. Majd elvitatkozunk jól, ha lesz miről ;]

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#3) Polesz


Polesz
addikt

Végigolvastam a cikket :) Egész jó találgatósdi az egész, ha ez lesz, ha az lesz :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#4) nap


nap
addikt

Kerdes, hogy mennyi tartalek lesz a kartyaban, mit fog tudni, es mennyiert.
Meg ilyenek... :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5) Polesz válasza nap (#4) üzenetére


Polesz
addikt

Valószínű, sőt elképzelhető, de egyáltalán nem biztos. Húzni lehet majd talán jól talán kevésbé jól. Az árak pedig igen jók lesznek. Nem lesznek magasak, alacsonyak és megfizethető lesz (nem mindenkinek). :D

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#6) McJames válasza Polesz (#5) üzenetére


McJames
senior tag

Elmehetnél PR-osnak! :)
Konkrétan megmondom, hogy a kérdés jó, a válaszom igen - leginkább. De egyes esetekben, előfordulhatnak ellentmondások, ez azonban rajtunk kívülálló okok miatt követehetnek be. Maximum. Kb. 50%-os előfordulási aránnyal. Cirka... stb.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#7) Xmas


Xmas
tag

Nem tudom, miért kell ennyire irónikusan hozzáállni a témához... :))

Egyébként ha a PH nem igyekezne mindenkor a legfrissebb pletykákat lefordítani magyarra, hogy mindenki értesülhessen mindenről (pl.: tajvani öregasszonyhoz áthallatszó, a gyárban kattogó neszező zaj :) ), akkor valószínűleg több lenne a hivatalos bejelentésről és konkrétabb értesülésről szóló cikk. Ezzel már csak az lenne a baj, hogy akkor meg az nem felelne meg senkinek, mert zt már egy fél éve előre pletykálták mindenhol, és egyes helyeken relative pontosan találgattak, ami olyankorra viszont teljesen hitelt érdemlő megállapításnak képzel az ember.

Na most akkor lehet válogatni a szép jövőből...

Én a pletykákra szavazok.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Az ATI R420 mellett jön az RV380 is (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.