Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] ATi Radeon 9100: újabb kavarás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) iguana


iguana
őstag

...énmá nem tom követni :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#2) rog válasza iguana (#1) üzenetére


rog
addikt

vajon az ati is tud mar errol?

(#3) iguana válasza rog (#2) üzenetére


iguana
őstag

hmm...lehet, hogy fel is hívom rá a figyelmüket! ki tudja, hátha kardinális problémának érzik a nyomoromat! :D

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#4) Sidaries


Sidaries
őstag

Hmmm... Azért az Ati sem mentes az olcsó reklámtrükköktől. Senki sem tökéletes.
Esetleg az Amd??? :))

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#5) rog válasza iguana (#3) üzenetére


rog
addikt

ja nem ugy! :)

arra gondoltam, hogy errol a hirrol tud-e mar vajon.

(#6) iguana válasza rog (#5) üzenetére


iguana
őstag

jaaa...vagy úgy! :))

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Ez nekem magas mint malacnak a zsebora. :O

(#8) nap


nap
addikt

Akkor most mi is a kulonbseg a 8500 es a 9100-as kartya kozott ?
Fejlesztettek a csomagolason, vagy van valami egyeb is ? :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#9) Surranó válasza nap (#8) üzenetére


Surranó
aktív tag

Környezetbarátabb: a 9100-at leírni 4 pálcikányival kevesebb festék kell, mint a 8500-hoz.

(#10) e-biza


e-biza
őstag

odáig még értem, hogy ugye az átlag felhasnzálonak az a fontosoabb, minél nagyobb számot lásson. Tehát a 8500at kissebbnek gondolja mint a 9000-est, pedig teljesitményben azért ez igy nem igaz. Bár az ati megigérte, hogy amilyen számmal kezdödik, olyan DX támogatása lesz, tehát a 9000 már nem felelt meg a kijelentésnek, de most már a 8500 sem.. azaz a 9100. Sok türrközö marketinges. Amúgy nem lehetséges, hogy mondjuk valamit csinálnának a 8500al az átnyomtatáson kivül? arra is gondoltam, hogy ha optimalizálnának benne néhány egységet mint a 9000esben, akkor gyorsithatnának rajta, talán az uj video funkciot is berakhatnák. Szivás, hogy csak igy eladja. Mi lesz az amúgy világhirü, problémmentes drivereivel? Bios alapján még oké hogy ráismerhet hogy 8500 vagy 9100, de a 9100nak lesz keletje a 8500nak nem, miközben a két kártya ugyan az. Ha bios cserél benne a 8500as user, akkor neki is lesz egy 9100asa? Szoval nem értem.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#11) gyozi válasza e-biza (#10) üzenetére


gyozi
aktív tag

Az lenne a korrekt, hogy ha a 9000res új fjúcsörjeit és a 8500-at egyesítenék és ebből születne a kilenezer100-as.:)) Persze ez senkit sem érdekel

(#12) hi


hi
tag

Ez lenne a valasz az nVidia chipujrakeresztelesere ??? Ez akarhogy nezzuk ugy se akkora behuzas mint mikor az nVidia a NV17-et keresztelte Geforce4-nek :(

(#13) e-biza válasza hi (#12) üzenetére


e-biza
őstag

az nv17 a gf4 mx :) csak hogy korrektek legyünk, szerintem mind2 nagy átb*szás. c'est la vie.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#14) MrSummer válasza e-biza (#13) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Azért ez messze nme akkora mert a 9100-as télleg jobb mint a 9000. A gf4 mx viszont nagyságrendekkel szarabb mint a gef3 néha még a gef2 Ti-nél is

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#15) hi válasza e-biza (#13) üzenetére


hi
tag

E-biza tenyleg igy van. :) De akkor is az nVidia nagyobbat guritott es jobban behuzta ezzel a marketingfogassal a vasarlokat.

(#16) koko


koko
csendes tag

Hi all!!Lenne egy kérdésem!!Minapvettem 1 powermagic 8500 128 DDR-es Ati kártyát de valami gáz van vele!!!Következő a probléma:miután telepítem a ''gyárilag'' kapott CD-ről a drivert nem tudja a gép kezelni mert ütközik valamelyik memóriatartománnyal a cucc!!!!!!

Konfig: Abit BE6-II Celeron 400@540 proci,128 SD RAM Windows 2000

Mi a probléma????

Kérlek segítsetek!!!!Help me!

Előre is köszi

(#17) Cloud


Cloud
tag

Ez a 9500Pro 128MB DDR jó alternatíva lehet Ti4200 v. Ti4600-hoz képest.
Főleg most, hogy az ATI külön driver-t írt hozzá.:)))
Remélem január-február magasságában már jóáron hozzá lehet jutni...
jó váltás lenne GeForce 2Ti-ról.

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#18) Surranó válasza Cloud (#17) üzenetére


Surranó
aktív tag

Azért a TNT2Pro után se lesz kutya :)

(#19) gyozi válasza koko (#16) üzenetére


gyozi
aktív tag

frissítsd a bioszt, de ez már egy igen régi alalplap, szerintem megérett a cserére!

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] ATi Radeon 9100: újabb kavarás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.