Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scae [Edgar]


Scae [Edgar]
tag

Reklám. :U

(#2) KrAt


KrAt
veterán

Mégegy, új köntösbe öltöztetett V3... Jó, tudom, hogy csak 1000 db, de akkoris.. :(

(#3) Jégkokó válasza Scae [Edgar] (#1) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát igen ez már kb vagy az ezredik bőr amit le akar a motorolaj húzni erről a szerencsétlen telefonról.Azért mert a sima v3 sikeres volt, ebből már rögtön az következik, hogy egy új előlappal már az is sikeres lehet :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) THomas007 válasza KrAt (#2) üzenetére


THomas007
senior tag

De ez a V3i, nem a V3... :)

(#5) szijartg válasza THomas007 (#4) üzenetére


szijartg
senior tag

i mint aranyos :DDD
elméletileg jön ennek valami továbbfejlesztett változata is ami már tudja a 3G-t. igaz ez a hír?

(#6) THomas007 válasza szijartg (#5) üzenetére


THomas007
senior tag

[link] A hír igaz! :DDD

[Szerkesztve]

(#7) szijartg válasza THomas007 (#6) üzenetére


szijartg
senior tag

wow :))

(#8) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

hmm...nem is rossz,bár nekem már kicsit giccses. De az tény, hogy elég exkluziv modell. :))

(#9) Ricardo


Ricardo
félisten

Szerintem inkább a fejlesztés lenne a nyerő nem az előlap cserélgetése.

(#10) AS


AS
félisten

De ez nem V3 hanem a V3i
az már többet tud
1.3 megapixels, bövithető, meg még pár dolog...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Jégkokó válasza AS (#10) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát azért én nem mondanám exlkluzívnak azt a tellát, amiben csak 1,3 megapixeles kamera van, meg hogy bővíthető legyen, ez már manapaság elég alap dolgnak számít :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12) AS válasza Jégkokó (#11) üzenetére


AS
félisten

V3-hoz képest fejlödés..
Motorolánakl a v3 a legsikeresebb teloja.
és v3i ugyan ugy néz ki csak felturbozták...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Jégkokó válasza AS (#12) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igen de annyi pénzért amennyiért ezt fogják adni, már egy sokkal komolyabb telefont is lehet kapni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14) AS válasza Jégkokó (#13) üzenetére


AS
félisten

De átlagos vásárlokat ezt nem érdekli....én tudom.. nem szeretem a v3-at . de mindenki ugy veszi mintha ingyen lenne....... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) Jégkokó válasza AS (#14) üzenetére


Jégkokó
veterán

Az lehet hogy sok van a V3 ból az utcákon az embereknél.De ha megnézel egy gsm bolt kirakatát, akkor nem egy darab lesz belőlük ott, hiszen annyira nem jó egy telefon.Meg a külső kijelzője is hagy némi kivetnivalót maga után

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) AS válasza Jégkokó (#15) üzenetére


AS
félisten

Persze hogy nem jó..
De ugye akki nem jár forumba stb... nem tudja ezeket megveszi mert vékony és fém...

Pl amikor mentem a tré-hez 1-2 hete, akkor 3 v3 fogyot ell...
Néztem is hogy ez meg hogy vagy mér... :)) :) (ezt direkt irtam igy)

Meg hát az a legdurvabb hogy moto növelte a piaci részessdét.
mig a SE, Samsung, LG, stb stb stb csökent,..

De ez föleg amerika miat van, öket aztán végleg nem érdekli a kamera meg mp3 stb- vezsik a v3at mint a mérgezet egér..

Pedig ahogy mondod valoban egy elavult mode...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) blueMerle


blueMerle
veterán

Néha valóban eszméletlen marhaságok szuletnek a ''moddingolt'' telókból, de azért ennek van elönye is. Ha valaki egy arany szinu V3i-t szeretne akkor nem kell új elölapot venni a V3i-re, hanem megkapja már újonnan ''álmai telóját''. :DDD

Szal jöhet az összes autómárkás teló is, lásd: 8800. LADÁT IDE!!!! :D :D :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.