Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] AMD Athlon™ XP PIB kit (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Zöld.

MG.

prohardver vendég

(#2) Füles


Füles
tag

Azér' valami bővebbet szeretnék látni az elfogadott hűtőről... :))

(#3) Márk


Márk
senior tag

Na végre! Éppen itt volt az ideje, hogy az AMD is mellékeljen ventit is a procihoz, mint az Intel. Így ugyanis nem kell a kedves felhasználónak azon töprengenie, hogy a választott hűtő megfelel-e a procijához.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#4) karib válasza Márk (#3) üzenetére


karib
addikt

Eddig is voltak dobozos AMD procik, ventivel együtt. Viszont az AMD-hez mellékelt ventik elég gagyik voltak, tán most ezen javítottak. Szemben pl. az Intellel, aki nagyon pöpec hűtőket ad a procijaihoz, az utóbbi időben egész méreteseket.

Amúgy most már többféle színben van XP, én is szereltem már zöldet :)

Department of Redundancy Department

(#5) Adi


Adi
senior tag

Szerintem még belerakhattak volna valami lesarkazásvédőt is, már ha a hűtő alja nem így van kiképezve (az lenne igazán pöpec! :) ).

ldm start-reconf primary

(#6) guest


guest
veterán

éppen most cseréltem le az athlon xp 1600+ procimat egy p4 1600 -ra mivel szabályosan szétégett az amd, pedig bivaly cooler volt rajta. A procin található feliratok beleégtek a cooler alján lévö réz fémlapba...:-)

prohardver vendég

(#7) Petya


Petya
tag

Kinek kell lesarkazásvédő!?! Semmi szükség rá, csak elég jól elterjedt az utóbbi időben a köztudatban. Szerintem többen tették tönkre a procijukat vele, mint ahányan tényleg azért használják mert barkács hűtést csinálnak és tényleg böszme erővel szoritanak a procira.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] AMD Athlon™ XP PIB kit (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.