Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  [Re:] A Pannon GSM lesz a legolcsóbb (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Azert annyira nem kell elajulni azoktol a percdijaktol, mert az 50es csomagban a percdij 36Ft, ami megfelel egy 3600Ftos prepaid kartya percdijanak, es az utobbinal meg par kedvezmenyes szolgaltatast is igenybe vehetunk ellentetben a hirben szereplo elofizetessel.

(#2) maszat válasza twollah (#1) üzenetére


maszat
senior tag

...az 50es csomagban a percdij 36Ft, ami megfelel egy 3600Ftos prepaid kartya percdijanak
Figyu, ezt egy kicsit kuszán fogalmaztad. Szerintem te a Praktikum Perfekt kártyás tarifacsomagra gondoltál.
Tehát alapvetően igazad van, mert egy 14400 Ft-os feltöltőkártyával a percdíj 28,8 Ft-ra csökken, amely még a Pannon 100-nál is jobb

De ezek az új csomagok mind olcsóbbak (kivéve Pannon 500, mert az 1 Ft-al drágább a Vodafone 500-nál) a konkurens szolgáltatók tarifáinál, igaz 1 Ft-al, és ráadásul tullépés estén sem lesz magasabb a percdíj, nem úgy mint máshol (kivéve Vodafone 150, ott is változatlan)

(#3) Hory


Hory
aktív tag

Ahem. A djuice 40/20 (csúcsidő/azon kívül) ft-ra jön ki 14ezres kártyával, már vagy egy éve... Minden hálózatba.

(#4) erdoke válasza maszat (#2) üzenetére


erdoke
titán

Westelnél (jujj, T-Mobile-nál) van olyan Relax, ahol a keret után még egy kicsivel olcsóbb lesz. GOndolom rövidesen másodszor is esnek majd az árak.
Hát ez nem nagy baj.:D

A legjobb aláírás a héten

(#5) ernokecske


ernokecske
csendes tag

Azért a telefonok ára is nagyon számít, és ebben a voda verhetetlen; a live-os szolgáltatásával meg főleg sok szolgáltatást nyúj színvonalon. Most már 26990-től van live-os beépített kamerás telcsi!!!

(#6) VÁMpír válasza twollah (#1) üzenetére


VÁMpír
aktív tag

A számlázási alapegység is számít. Perfektnél ez 1 perc, előfizetésnél 30 sec szokott lenni.

(#7) maszat válasza erdoke (#4) üzenetére


maszat
senior tag

Relax 100, 250, 500, 1000 esetén is drágább a túlhasználat. Melyik Relax csomagra is gondoltál?:t

[Szerkesztve]

(#8) brazso válasza VÁMpír (#6) üzenetére


brazso
tag

Az új pannon előfizetéseknél is 1 perc a számlázási alapegység.

Unus pro omnibus, omnes pro uno

(#9) TudorVigyor válasza ernokecske (#5) üzenetére


TudorVigyor
aktív tag

Valoban, a telefonarakat nezve SZVSZ egyertelmuen vesztesre all a Pannon. A rozsaszin es a voros szolgaltato nagyon egymasnak estek telefonarakban, a vodkafon talan-talan paraszthajszallal vezet.

[Szerkesztve]

(#10) Kinder


Kinder
senior tag

és még ez is nyereséges...
eddig jól lehúztak minket... :(

(#11) marso


marso
tag

vicc hogy hosszas marketingháborút követően eljutottunk odáig hogy megint percalapu dijszámlázás van, immár a számlás ügyfeleknek is. a vodafone 10perces csomagjárol nem is beszélve.

(#12) Travelos


Travelos
őstag

A pannonnál tényleg megkapom a Samsung SGH-X450-est 14900-ért? És utána nem kell fizetnem semmit, ha belépek pl. a pannon50-be?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#13) joghurt válasza Kinder (#10) üzenetére


joghurt
addikt

Könnyű kiszámolni: Ha mondjuk a T-Mobile-nak most megéri 22 Ft-ért adni egy percet, de eddig 36-ért adta, akkor eddig percenként 14 Ft plusz nyeresége volt a népen. A többi szolgáltatónál nyilván ugyanígy, csak ott nem tudok konkrét árakat.

A tej élet, erő, egészség.

(#14) shev7


shev7
veterán

Nem vagyok teljesen képben a telefonárakban, de szerintem az új árak elég korrektnek tűnnek. Lehet, hogy kipróbálom azt az 50es csomagot

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#15) szasz válasza Travelos (#12) üzenetére


szasz
csendes tag

nagyon úgy néz ki a dolog, elvileg ezek a csomagok is ugyanolyan
előfizetői csomagok, mint a többi

(#16) bumper


bumper
senior tag

19.900ért adnak egy Siemens CF62 -t , ha Pannon 50 -re egy évre befizetek.
Az összesen 41.500 aminek több mint a felét lebeszélhetem :)
a mostani c35-ösöm már úgyis nagyon gáz :(

[Szerkesztve]

(#17) shev7 válasza bumper (#16) üzenetére


shev7
veterán

nem 14.900? vagy az két éves előfizetéssl?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#18) bumper válasza shev7 (#17) üzenetére


bumper
senior tag

Igen. A 14.900 már csak kétéves szolgasággal jár.

(#19) bumper


bumper
senior tag

Nekem most van egy Praktikum sim kártyám. Szerintetek a számom megtartásával át tudnék lépni a Pannon50-be?
Csak mert egy ügyfélszolgos csajszi azt mondta nem, de más ismerőseim szerint meg simán át lehetne...

(#20) shev7 válasza bumper (#19) üzenetére


shev7
veterán

Sztem lehet, ha nem, vidd át vkihez a számod, majd két hónap után vidd vissza, vagy mondd el ezt a csajszinak, és talán megérti, hogy így ők vesztenek 2 hónapot.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#21) shev7


shev7
veterán

már nem is a pannon a legolcsóbb, a t-mobile levitte a relax árait.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#22) shev7 válasza shev7 (#21) üzenetére


shev7
veterán

Jól benéztem!

Megetettek az áfa nélküli árakkal.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#23) col válasza shev7 (#22) üzenetére


col
addikt

Melyik ártáblát nézted?

Mert itt vannak a nettó, ÁFA nélküli árak.

[L]http://www.t-mobile.hu/egyeni/tarifak/havidijas/relax.shtml[/L]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#24) shev7 válasza col (#23) üzenetére


shev7
veterán

igen, ezt néztem, és már kezdtem örülni, hogy tovább csökkennek a percdíjak, aztán megláttam, hogy ezek nettó árak. :(

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  [Re:] A Pannon GSM lesz a legolcsóbb (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.