Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

Na akkor a karácsonyi meromra váltás elmarad :B kíváncsi vagyok minek köszönhető ez a hirtelen ugrás.
azt hiszem akkor még tovább kell várni, hogy pl az acer is előrukkoljon meromos notikkal :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Xpod


Xpod
addikt

(illetve az Intellel jobb partneri viszont ápolók)
Ez mintha egy kicsit betűhiányos lenne.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3) tkazmer


tkazmer
addikt

Azért remélem, hogy a már megrendelt dell inspiron 6400-asomat kihozzák még...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#4) Zamery


Zamery
senior tag

Vajon befolyásolja ez a ''könyörgés'' az árakat? :(

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#5) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

''Minden jel szerint a processzorgyártókat kissé felkészületlenül érte, hogy viszonylag gyenge első félév után nem várt mértékű, hirtelen fellendülésnek indult a globális notebookpiac.''

Ahogy a művelt angol mondaná: bullshit. Mindenki tudta, hogy a vevők jó része a Meromra vár, hogy ki hagyja-e a Yonah-t. Csak persze ez nem tetszett nekik, és próbálták nyomni a piacot. Nem sikerült, ezért volt a visszaesés, és most, hogy megjelent a Merom, nincs többé zsákbamacska, mindenki tudja, hogy jobb-e, és ha igen, mennyivel jobb a Yonahnál, így mindkettő forgalma fellendülhet megfelelő árazás esetén.

Persze én most már megvárnám a Santa Rosa-t is. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#6) bolondember válasza Zamery (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tartok tőle, h nem...:(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) simonzé válasza Zamery (#4) üzenetére


simonzé
addikt

Szerinted? Persze hogy befolyásolja. Ha az intel rendes csávót játszik, azt mindig a vevők fizetik meg. Végülis hülye lenne bagóért odaadni, ha mindenki neki könyörög.
Lehet mégsem veszek notit év végén?

I don't fit in. I fit out.

(#8) robyeger


robyeger
addikt

Úgy látom nem karácsony előtt 2héttel kellene megvennem a sulinetes laptopomat. Meg amúgy is inkább AMD-re pályáznék, mert alacsony FSB szerintem az integrált memóriavezérlő jobban profitál a Merom pedig jelenleg drága dolog.

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#9) siriq válasza robyeger (#8) üzenetére


siriq
őstag

Csak nem lazas vagy Roby? :D
Regen meg nem lehetett ra beszelni.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#10) robyeger válasza siriq (#9) üzenetére


robyeger
addikt

dupla magosra valószínűleg nem fogja futni és az 1magos Intel laptopok nem bővelkednek a Hyper-threading techológia alkalmazásában, így akár már hízelgő is lehet egy AMD az alsó árszegmensben :)

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#11) Zamery válasza simonzé (#7) üzenetére


Zamery
senior tag

Hát, ez egy költői kérdés akart lenni..... ;)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#12) Ste


Ste
addikt

akkor a gyártók szépen tépjenek egy cetlit és álljanak be a sorba :D
eddig mi könyörögtünk notiért, ha sorra kerülnek könyöröghetnek prociért :DDD

(#13) S.Feri válasza orbano (#1) üzenetére


S.Feri
őstag

Én is azt érzem, hogy elmarad a karácsonyi proci upgradem. :O

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#14) Allien válasza Ste (#12) üzenetére


Allien
veterán

Nem tépnek! Egyszerűen, aki többet perkál, és pitizik az intejnek, az kap, akin pedig nincsen füstszűrős sapka, az nem kap.;) A vevők meg fogják fizettni, ennyi. Én inkább még mindig nem fogom fel, mire jó egy loptop az emberek 60-80%-nak. Főleg, ilyen celerongyos. Nekem is van, cégtől kaptam. A munkámat segiti, de otthonra, eszembe nem juttna venni, csak ha gizdázni akarnék, de akkor ugye bizti lenne vagy fél milla a gép. Már, ha lenne annyi pénzem.:B :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#15) dilipok válasza Allien (#14) üzenetére


dilipok
veterán

ez 1 felettébb jogos kérdés...

MOD: tok helyesen írni :B

[Szerkesztve]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#16) parandroid válasza Allien (#14) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mobilitás, kényelem, ergonómia, helykihasználás, csendes működés.

Ezek a fő érvek, amiért én notebookot vettem. Nyilván van olyan is, aki gizdzásból veszi (hajjaj, de mennyien), de ha a fenti sempontokat fontosnak ítéli emellett, akkor hadd vegye.

Különben is: nem mindegy neked, ha valaki megvesz valamit, amire nincs szüksége? Az ő pénze. ;] :D

Mellesleg hányan vesznek manapság új autót azért, mert a szomszéd is vett egyet? :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#17) Allien válasza parandroid (#16) üzenetére


Allien
veterán

Természetessen, az nekem mindegy, ki-, mire szórja a pénzét, mint ahogyan én is össze-vissza szórom hülyeségekre!;)
De, amiket felsoroltál, hát legalább egy jó része simán megcáfolható! A legfontosabb az ergonómia, mert az nincsen, sem a leptopokban, sem a pc-k jelentős részében, legalábbis, ami a billentyűzetet illeti, tutira!:DDD Az más kérdés, hogy az emberek 99,9%-a ezt megszokta, és természetesnek tartja, de ettől még fényévekre van az ergonómiátol!;)
Amikor anno, megemlítettem pár helyen, billentyűzetes híreknél, hogy ez-, és ez messze nem ergonómikus, lehurrogtak. Igaz, én speciel játékra (meg persze a netre) használom a gépem, ezért erre próbálom kihegyezni. Ergo, a billentyűzetem is ehez mérten, relative, de ergonómikusabb, mint az egyébb, átlag billentyűzetek (szerintem).:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#18) shteer válasza Allien (#14) üzenetére


shteer
titán

A vevők meg fogják fizettni, ennyi.

én is ettől tartok, 1 hónap múlva tervezem a vásárlást :O

..szerintem jónak tűnik

(#19) GD


GD
őstag

egy noti még mindig jóval kevesebbet fogyaszt, a villanyszámla érzékenyeknek jó alternatíva otthonra is ha nem a játék az elsődleges cél.. főleg hogy lassan annyit fizetek 80kw áramért mint egy éve 120-ért..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.