Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mzperx


mzperx
aktív tag

Hát azért még az nagy idő... de akkor se vennék Intelt.... REmélem AMD-ék még megkalapáláj még addig az Intelt, vagy essenek neki egy pöröllyel... de már 3000+ sem tűnik messzinek... hajrá AMD... :))

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#2) Sidaries válasza mzperx (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Hát nem tudom. Az Amd házatáján mostanában nem nagyon van semmi. (a Hammerre gondolok) Azért remélem hamarosan lépnek valamit.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#3) pRedATor válasza mzperx (#1) üzenetére


pRedATor
tag

A lényeg, hogy az AMD az igazi 3000Mhz-től még messze van, az Intel meg csak hajszolja a MHz-eket az elveszített verseny miatt (jó öreg 1Ghz - az AMDnek ez összejött). Várjuk a 4G-t; reméljük nem kell 18hónapig tétlenkednünk...
INTEL rulezzz

(#4) Superman


Superman
nagyúr

Én biztosan veszek egyet és folyékony nitrogénes fagyasztóval felhúzom 5 Ghz - ig. Az lesz csak a teljesítmény! ;]

(#5) mzperx


mzperx
aktív tag

... és szép csöndben átlépik az elektronok a fény sebességét a processzoron belül.... :))

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#6) nap válasza mzperx (#5) üzenetére


nap
addikt

Jo, jo, de hanyszor ? :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7) hi


hi
tag

Ne felejtsuk el, a sok Mhz nem minden !!! Az Intel belefogott a Mhz-hajszaba, ha mar ugyanolyan orajelen az AMD proci teljesit jobban.

(#8) GeorgeTerror válasza hi (#7) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Valóban ideje lenne, ha lépne valamit az AMD!
Azért, mert akkor lejjebb megy az intel procik ára is. Árverseny rulez!
Akkor sem vennék AMD-t. Magamnak :t

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#9) mzperx válasza nap (#6) üzenetére


mzperx
aktív tag

.... Lassan már hányszorosan ....

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#10) mzperx válasza GeorgeTerror (#8) üzenetére


mzperx
aktív tag

jön a Pöröly és odacsap....

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#11) Superman


Superman
nagyúr

Azt viszont nem hiszem, hogy a Pöröly az én 5GHZ -es procimtól jobb lesz.

(#12) localhost


localhost
Közösségépítő

November 14-én...szép kis szülinapi ajándék lesz... :)
Nem szeretnétek egy ilyennel megajándékozni engem... ???? :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) rog válasza localhost (#12) üzenetére


rog
addikt

francba! kitol tudtad meg?! :)

(#14) localhost válasza rog (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ráéreztem: D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15) rog válasza localhost (#14) üzenetére


rog
addikt

jolvan most mar kitalalunk valami mast, mert igy oda a meglepi..
:)

(#16) localhost válasza rog (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Oké lehet más is, ebben az árkategóriában gondolkodhattok :DD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) shyning válasza mzperx (#1) üzenetére


shyning
csendes tag

Ne is vegyél, nekem is van egy 2.5-ös P4, nagggyon szar... :))) AMD elmehet ám, béna egy csapat... erőlködnek... a 2200+, (meg 3000+) az jó, ha ténylegesen épp hogy 2000, stb... meg a hűtés, na ja... szóval hajrá INTEL! Aki igényes, csak azt használ! :) (Persze ez csak az én véleményem ám. :)

Shy

(#18) emvy válasza shyning (#17) üzenetére


emvy
nagyúr

Játsszunk olyat, hogy a ''pentium'' nevet tartalmazó topicokban tilos megemlíteni az ''AMD''-t vagy fordítva. :(((

while (!sleep) sheep++;

(#19) Egon válasza emvy (#18) üzenetére


Egon
nagyúr

Oké. Nézz utána, hogy hány AMD-s rovatban szerepel a ''Pentium'' szó, illetve hány Inteles rovatban az ''XP''. Tartok tőle, hogy az utóbbi egy _picit_ gyakoribb lesz... Elég csak ezt a topicot (és azon belül is a kezdő hozzászólást) megnézni: a hír alapvetően egy INTEL prociról szól...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#20) emvy válasza Egon (#19) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez rád is vonatkozik :))
pont emiatt a topic miatt mondtam 1ébként.

while (!sleep) sheep++;

(#21) Egon válasza emvy (#20) üzenetére


Egon
nagyúr

A fentebb írtakat fenntartom. Az egész arról szól, hogy az Intel vezet technológiailag, egy hónap múlva kijön a 3 gigás, Hyperthreadinges proci, aztán idejön a sok amd-s fikázni...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#22) Den válasza shyning (#17) üzenetére


Den
veterán

Hehe, ha neked a valódi frekvencia fontosabb mint a számítási teljesítmény, szerintem vegyél oszcillátort :) .

www.simson4t.hu

(#23) emvy válasza Egon (#21) üzenetére


emvy
nagyúr

EGON! VEDD MÁ' ÉSZRE HOGY UGYANAZT MONDOM MINT TE! :)
Egyébként az Intel nemcsak Mhz-ben van előrébb per pillanat, mint az AMD, azért a HT nagyon okos kis dolog szerintem, bár ha kettő helyett mondjuk 15 programozható egységet építettek volna bele, akkor még jobb buli lett volna, de így sem lesz rossz.:)

while (!sleep) sheep++;

(#24) emvy válasza Den (#22) üzenetére


emvy
nagyúr

:) :) :) :) :)

while (!sleep) sheep++;

(#25) emvy válasza Den (#22) üzenetére


emvy
nagyúr

bázel:)

while (!sleep) sheep++;

(#26) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Hehe, megint egy Intel vs. AMD flame :D Na, majd kipróbálom Egon prociját, oszt meglátjuk. Esetleg Parciék is beújíthatnának egy ilyen procit a talira/bemutatóra ;] :P

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#27) bazs


bazs
aktív tag

Hajtja egymást a két cég, lehet, hogy az AMD ezután a pletyka után előbb jön ki a 3000-es procijával, de hogy nem késik sokat az biztos.
Amúgy én Intel és Celeron párti vagyok, a P4 és Celka közti árkülönbségből inkább memóriát, jobb videókártyát veszek vagy sört :)) veszek.

Pont most fogyott el...

(#28) Superman válasza bazs (#27) üzenetére


Superman
nagyúr

Sör rulez!!!! :DD :DD :DD :DD

(#29) pRedATor


pRedATor
tag

Van rá egy ezresem, hogy az Intel mind a 4 mind az 5 és a többi kerek Gigát először fogja átlépni, az 1 GHz után többet nem fogja megengedni az AMDnek e szép határok ''áthágását''... Az örökös AMD vs Intel vita jó mert tudunk miről beszélni csak má' unalmas. Aki Intellel kezdett 70% hogy ma is Intelje van a többiek meg átáltak a ''sötét oldalra'' csak azért hogy ők már azért se tartozzanak bele az Intel klánba. Azért INTEL Rule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#30) McJames


McJames
senior tag

Hehe. Tökmindegy. Ha jól látom, akkor aki AMD-t és aki Intelt használt (ABC sorrend! :DDD) egyaránt itt tud lenni a topicban és egyikünk sem ír ettől lassabban vagy gyorsabban (max. a - bocs, de - lökött hozzászólásokra a pulzusszám emelkedik)...

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#31) shyning válasza Den (#22) üzenetére


shyning
csendes tag


Van az is... tök klassz! Te meg szerintem azt sem tudod, mi az a szorzás, lehet, hogy az első lét általánost kihagytad? :))) Amúgy le...-m, nekem hülye sznobnak marad a szar 2.53 Ghz... brühühü...

Shy

(#32) Den válasza shyning (#31) üzenetére


Den
veterán

Nem kell mellre szívni. De legközelebb több szmájlit teszek.

www.simson4t.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.