Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121) voyager4.4 válasza #19482368 (#98) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Állami tisztviselő vagyok. Kinevezést küldjem vagy mi legyen ? A tanulmányaimat inkább nem kezdem sorolni, az lehet már sok lenne neked, meg úgyis hazudok. :C

no fate but what we make

(#122) #04441088 válasza #19482368 (#119) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nálad valami biztos nincs rendben.

(#123) tomcat78 válasza #19482368 (#119) üzenetére


tomcat78
őstag

Baszki,nem veszed észre milyen unalmas vagy?Szimpatikus az almás cég?Legyen!Nincs ezzel baj.
De ettől függetlenül te is csak a magad vélt igazát nem vagy hajlandó elengedni.Kezdted a lopással kispofám,most meg már a betyárbecsületnél tartasz?Valmi olyanba próbálsz meg jogilag beleokoskodni,amiről az ábra szerint kb lövésed nincs.Szerzői jog,warez...egyedi szabályzások,EULA...ingoványos talaj.
Már zsong az ember búrája a hülyeségeidtől,és egyszerüen képtelen vagy elfogadni,hogy max etikátlan ami le van írva...
Alpári stílus?Ja,bocs...A magad erőszakos,lenéző stílusa mivel jobb,drága okoskodó kisbarátom?Tényleg mindenkinek jobb volna,ha innál egy sört,elfeküdnél a kanapédon és kipihennéd az alma és a vélt sebeid nyalogatását!

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#124) csontfox


csontfox
kezdő

intel pentium g4600 -val hogyáll? intelhd630al.

(#125) karoli9 válasza eladogeppc (#117) üzenetére


karoli9
tag

Húha, ha ezt meg kell kérdezned, akkor érdemes előtte az oldalon található remek alapozó cikkeket elolvasni. :) Amúgy maga az EFI mappa az EFI partícióra megy. Olvass minél többet a témában, ne szívj pl. olyanokkal, hogy a Windows készítette 100 MB-os EFI partíció miatt nem tudod telepíteni a macOS-t, mert annak biza 200 kell :)

Nem elég hitelesnek lenni, annak is kell látszani.

(#126) ivana válasza csontfox (#124) üzenetére


ivana
Ármester

Pentiumok eseten az IGP-vel lehet nagyokat szivni, ha sehogy nem megy kell venni melle egy diszkret video kartyat (viszonylag uj pici radeon jo valasztas, kb. out-of-the-box szoktak menni). De ezen kivul siman es jol mukodot nekem anno meg 4GB rammal is.

[ Szerkesztve ]

(#127) eladogeppc válasza karoli9 (#125) üzenetére


eladogeppc
veterán

Azt tudom mi az EFI, csak hogy mit kell vele tennem ? Na majd megint elolvasom

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#128) karoli9 válasza ivana (#126) üzenetére


karoli9
tag

GT710-730 is OOB megy macOS saját drivereivel, ráadásul ennél budgetebb kártya nem nagyon akad :)

Nem elég hitelesnek lenni, annak is kell látszani.

(#129) Reverend válasza #19482368 (#119) üzenetére


Reverend
tag

Nekem van vásárolt Snow Leopardom. Akkor EULA szerint is rendben vagyok ha jól értem. Akkor ezek szerint ez a leírás nekem (is) szól. Tehát akkor a cikk maradhat, mert nem warez, legalábbis nem jobban mintha más software telepítéséről szólna, amit szintén el lehet lopni, de lehet legálisan is használni.

És ha már nekem (is) szól a cikk, hatamlas köszönet a szerzőnek, mert szépen össze szedte a telepítés buktatóit. :R

(#130) nagy.adam198


nagy.adam198
újonc

Jajj emberek már behalok rajtatok ezen a legális meg warez dolgon!
Nem lehetne befejezni végre!!????

Én arra lennék kíváncsi, hogy mennyivel más ezen módszer szerint létrehozott telepítő usb, mint windows alatt egy OS X.dmg + TransMac által készített társa?
Amint fentebb is írtam, van egy Macbook Air 2009-es lapim amire rendszert kellene rakni, de a TransMac-es verzió eddig mindig kapufába ütközött.
Bootol, meg bejön a telepítési képernyő, de a meghajtó kiválasztása után hibával megáll a telepités, de nem a hardver hibájából.

Segítő válaszokat előre is köszönöm! :R

(#131) FіkuszKukіsz válasza nagy.adam198 (#130) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A 2009-es Macbook Airre a High Sierra nem fog felmenni.

macOS High Sierra - Technikai adatok

A legutolsó elérhető op. rendszer az El Capitan

[link]

Romanes eunt domus

(#132) P41N válasza FіkuszKukіsz (#131) üzenetére


P41N
senior tag

Fel lehet rá rakni. Hivatalosan nem, viszont van egy oldal ahol le van írva hogy hogyan is kell. Mondjuk ehhez szükséged lesz egy macOS-t futtató eszközre.

(#133) tomcat78


tomcat78
őstag

Amúgy,hogy kicsit on is legyek:Nem tudom van e itt valaki,aki zenélget esetleg.Sztetek a progik,amiket használok(serato pl)ugyanazzal a licencel telepíthető pl egy mac-re is,mint amivel win alatt használom?Letöltéseknél ezeknek a progiknak álltalában van mac-es verziója,de azt sehol nem találtam,hogy lehet e pl 2 gépen használni.... :F

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#134) nagy.adam198 válasza FіkuszKukіsz (#131) üzenetére


nagy.adam198
újonc

Azt tudom, az El Capitan-t próbáltam feltenni.
Bocsi hogy ezt nem említettem.

Viszont a kérdésemre még most sem kaptam választ!? :/

(#135) stagenull válasza nagy.adam198 (#134) üzenetére


stagenull
csendes tag

Ebbe a problémába én is belefutottam pár éve, és nekem úgy oldódott meg hogy egy ismerősöm Macbookján csináltam magamnak egy USB telepítőt. A Transmaces verzió nekem sem ment sehogy se. A virtuális géppel meg lehet próbálni, elméletben jó kéne legyen az is.

De ne a UniBeasttel próbáld, ha úgyis Machez lesz akkor használd a natív createinstallmedia toolt, alapból tartalmazza a rendszer. :)

(#136) electrodoki válasza FіkuszKukіsz (#11) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Te nagyon etikus emberke lehetsz. De lehet, előbb valaki kipróbálná, mielőtt kidob potom pár száz ezret egy mac-ért nem? :W :W Még ilyen cikkhez is, csak a kötekedés megy... Grat 42

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#137) FіkuszKukіsz válasza electrodoki (#136) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Először olvass, utána böfögj.

Romanes eunt domus

(#138) sd6 válasza CounterBoci (#88) üzenetére


sd6
tag

:DD :DD :DD :DD

(#139) sd6 válasza sd6 (#138) üzenetére


sd6
tag

Csak az engem érdeklő szakmai dolgokhoz szoktam hozzászólni, de...
Amúgy rendkívül irritálnak az ilyen általam semmire sem tartott elégtétel huszár kispofám ferenc testvérek, de ezen a parádés (szerinte) magas lóról amúgy a padlón visítva műsoron sírtam :DD
You made my day :)

[ Szerkesztve ]

(#140) nagy.adam198 válasza stagenull (#135) üzenetére


nagy.adam198
újonc

Rendben! Köszi az infót! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.