Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Emericus Max


Emericus Max
tag

Na ez még nekem is tetszik, pedig én a hagyományos órák híve vagyok.
Az ára sem mellbevágó, tekintve az üzemidőt és a tudást.
Lehet beruházok majd egyre :R

(#2) Memmaao


Memmaao
addikt

Nálam ez must have! Valószínű a Tissot T touch connect solar megy a háztól y ha ez megjön.

My name is Bond, James... Dean.

(#3) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Az a sötétkék színű, zöld feliratokkal (blue granite) baromi jól néz ki. Kéne.. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Braddock


Braddock
őstag

Nem szoktam szeretni, amikor analóg mutatók takarnak ki fontos információkat. Bár erre a Casionak volt egy olyan megoldása, hogy 12 órához állította mindkét mutatót egy gombkombináció nyomás után.

Az óra tetszik.

(#5) Memmaao válasza Braddock (#4) üzenetére


Memmaao
addikt

Ez sem takarja ki, amikor navigálsz a menüben
Vagy 12-6 vagy 9-3 állásba rakja.

My name is Bond, James... Dean.

(#6) Perillustris


Perillustris
senior tag

Tudom-tudom, de egy Fenix akkor is jobb. El lehet lenni vaktérképpel is, ha muszáj, de sokkal használhatóbb a teljes.

Perillustris

(#7) Flashback válasza Braddock (#4) üzenetére


Flashback
addikt

Vicces mert van pont egy ilyen órám.
Müködik 2010 óta. Ha nincs elég fény akkor lekapcsolja a mutatókat. (Beáll 12-re.)
Aztán a kis LCD-t is. Ha kap fényt akkor visszaáll minden. Baromi jó cucc.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#8) HThomas válasza Perillustris (#6) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Nekem is ez jutott eszembe... azért megnéznék egy Fenix koncepciót mutatókkal, bár a térképes navigációt szerintem nem igazán lehet jól megoldani, mindenképp kitakar valami hasznosat.

(#9) Perillustris válasza HThomas (#8) üzenetére


Perillustris
senior tag

Amikor terepen futok, elég a térkép, nem kell mellé más infó (ha meg igen, átváltok másik adatmezőre).

Perillustris

(#10) dionaea


dionaea
őstag

megvan a következő órám. Lehet spórolni.

(#11) HThomas válasza Perillustris (#9) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Szintén, de pl egy trükkösebb elágazásnál zavaró lehet, hogy ott parkolnak oldalt a mutatók. Vagy nem tudom, nehéz elképzelni.

Olyan órát kéne csinálniuk, hogy alul a mutató és a napelemes számlap, a kijelző meg fölötte az üvegben :)

(#12) MMiklos86


MMiklos86
csendes tag

Nemrég váltottam Instinct Solar 1-ről Instinct Solar 2-re. Picit verem a fejemet a falba, mert az Instinct kvázi egyetlen hibáját, a félhomályban, kis szögből való olvashatóságot a superluminovás analóg mutatókkal remekül orvosolták. Ugyanakkor az Instinct 1 15,3mm míg a 2 14,5mm vastag és érezhető volt a különbség, jó irányban. A Crossover jelentős visszalépés e téren mert 16,2mm vastag, ami még G Shocknál sem kevés.

A másik, hogy jól hangzik a teljes autonómia, de nekem még nem sikerült reprodukálnom az Instinct 2-vel, az auguszusi nap ereje mellett sem. Oké, ha egész nap kint hagyod, akkor persze autonóm, de azért jellemzően nem úgy használ az ember egy órát. Sokat van árnyékban, kesztyű/kabát alatt. Így is hetekben mérhető az üzemidő, nem napokban.

Szóval nem érzek ingert váltani, de ha valami történne az Instinctemmel, ez lenne a következő. Mint műfaj szerintem király, tényleg mindent kibír, folyamatosan olvasható a kijelzője, sokat tud és nem kell félni hogy lemerül. Nekem már nincs is a képernyőn a telep, mert az óra két nappal előre szól, ha kezd kifogyni a sziflából.

(#13) MMiklos86 válasza Ganzer (#3) üzenetére


MMiklos86
csendes tag

Valóban jól néz ki. Egy baj vele, hogy az a normál, nem-napelemes verzió.

(#14) Braddock válasza Memmaao (#5) üzenetére


Braddock
őstag

:R

(#15) hericstamas


hericstamas
tag

Ha valaki ilyenre adná a fejét nem fogja megbánni.
Használom egy ideje, unom már annyira tökéletes, kb. 10 naponta töltöm minden funkció használata mellett, napi átlag 1,5 óra edzés mellett.
Mindent is tud ami egy órától elvárható manapság. Az a durva, hogy még melóban is ez van rajtam az irodában. :-)

Az is demokrácia amikor két farkas és egy bárány szavaznak, hogy mi legyen a vacsora. :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.