Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nagash


nagash
senior tag

Jagged Alliance már meg is véve Steam-en. Várom, hogy kezdhessem, demó nagyon bejött.

Knoblauch macht einsam.

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Egyre hosszabbak a listák... :K

(#3) ASTON117


ASTON117
tag

Én meg még csodálkozok azon hogy nem tudom megjegyezni azt hogy Kingdoms of Amalur :DDD Hát össze vissza írjátok :)
Darkness 2-t várom :C ha nagyon jó lesz akkor megveszem ha nem hát elfelejthetik a rendelésem :(

(#4) Sub-ZeRo válasza ASTON117 (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Steamen a demo kipróbálható.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) Jeanne d'Arc

Egyre jobbak!:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) dilipok válasza nagash (#1) üzenetére


dilipok
veterán

jaja, en is kivancsi vagyok. Fiatalkorom egyik nagyon sokat jatszott jateka volt az elod :)

Az Amalur-t is elorendeltem mondjuk, preview alapjan az is eleg bejovos :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#7) ASTON117 válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


ASTON117
tag

Kipróbáltam és jó de vajon meddig tart ki az élmény... érted?

[ Szerkesztve ]

(#8) Sub-ZeRo válasza ASTON117 (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Értem én. Azért már megsem nézek ilyen játékot, mert 10 perc után megunom. Ugyanaz a menjünk henteljünk dolog már nem jön be. Az meg hogy 50 euróért a steam profilomba legyen, nem veszem meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) james001


james001
veterán

The Darkness 2,Jak & Daxter Collection biztos jó lehet :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) kapeti07


kapeti07
senior tag

Én azt hittem, hogy ez a Panzer Corps már megjelent. Láttam róla videókat, az egyik régi kedvencem a Panzer Generals felturbózott változata. mustbuy lesz ha kapható lesz mo.-n a dobozos fullos verzió :K

Xbox: kapeti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.