Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

napi iphone hir

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) Depression válasza RaveForce (#1) üzenetére


Depression
veterán

Napi beszólás

A HDR-nek baromira sok értelme lehet, amikor a rendes fényképezőgépek is csak állvánnyal képesek ilyesmire.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) Kashim válasza Depression (#2) üzenetére


Kashim
őstag

Beégések ellen nem olyan rossz az. Nyilván telefon fotós minőségben. Aki valós HDR fényképeket akar, vagy úgy általában normális fényképeket, az valószínűleg nem telefonnal szórakozik.

Igazából 3GS alapjáraton elég fos képeket csinál, szóval ez a HDR dolog nem oszt nem szoroz túlságosan, de jól nézne ki mint opció.

[ Szerkesztve ]

(#4) Depression válasza Kashim (#3) üzenetére


Depression
veterán

"Igazából 3GS alapjáraton elég fos képeket csinál, szóval ez a HDR dolog nem oszt nem szoroz túlságosan, de jól nézne ki mint opció." :C ezt elmentem magamnak, lehet hogy csinálok belőle aláírást. :R

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) Kashim válasza Depression (#4) üzenetére


Kashim
őstag

Kapjon már egy gombot a 3GS is a fotós képernyőn, olyan üres szegény. :DDD

(#6) joey04 válasza Depression (#2) üzenetére


joey04
titán

Én is így voltam vele, hogy hülyeség, aztán poénből kipróbáltam:
Háttérben az ablak alapesetben egy nagy fehér paca, HDR-t bekapcsolva még a függöny mintázata is látszik. Persze nem egy nélkülözhetetlen funkció, de nem parasztvakítás.
egyébként néha meg kimondottan elcseszi a képeket, de ez mindegy, mert ugye menti az eredetit is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.