Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pschio


pschio
őstag

99dollár? :DDD mire ideér lesz az 999 is akciósan előfizetéssel. :(((

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#2) luw2win


luw2win
őstag

wow :U
99$ hát kíváncsi leszek én erre

mod: Mai árfolyam szerint kb 24.000 jó magyar forint. Hát ennyiért már egy telefont se kap az ember...

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#3) gyiku


gyiku
nagyúr

ebbol meg lehet valami :U akar telefon is :DDD tetszik. :C

mephi666: teljesen meg vagyok elegedve az mostani hirekkel, mit szolsz? :U csak hatottunk rajuk :DDD

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#4) mephi666 válasza luw2win (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

...szerintem lemaradt 1 számjegy az elejéről... (minimum egy 2es) furcsán olcsónak tűnik még mostani árfolyamon is... ha pedig kb 180ft-ot vennénk normál dollár-árfolyamnak, akkor még olcsóbb lenne... ha tényleg ennyiért lehet kapni, meglesz asszonynak a karácsonyi ajándék... netre/filmre tökéletes lenne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

99 dolcsi? ha tényleg ennyi akkor most azonnal kell

de komolyra fordítva a szót ha ez tényleg 99 be kerül akkor nagyon durván fog fájni a mobil telefon gyártóknak... gyakorlatilag az ájfont egy huszár vágással kivégzi az usankában
és a többi 100 ezres pdák is a kukában/zúzdában kötnek ki

de ha még ide is ér és 30 eFt lesz akkor is nagyon jó :DD :)) :DD :)) :DD :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#6) Charlie válasza mephi666 (#4) üzenetére


Charlie
tag

Én is kicsit olcsónak tartom, de más oldalakon is 99 Dolcsi az ára. Végre valami jó kis NV cucc. Ha ilyen áron ér el hozzánk is akkor én is veszek egyet.

(#7) westcoastog


westcoastog
veterán

ebben már látni értelmet, nem mint a sok átnevezésben...

(#8) ZEN1TH


ZEN1TH
őstag

ijj de franko kutyu :O ha tenyleg ennyi lesz, de meg 40korul is veszek egyet, nagyon popec, varom a tesztet rola :)

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#9) Nyugdíjas válasza luw2win (#2) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én is ráfigyelek,de ha ennyi lesz, biztos, hogy bekerül egy a hátizsákba állandó berendezésképpen :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#10) ZEN1TH


ZEN1TH
őstag

varhato megjelenes? specifikaciok is erdekelnenek ;) nagyon raporogtem most erre

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#11) orbano


orbano
félisten

ez tuti valami elírás. valaki elírta és az összes hírportál lemásolta...

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) DemonDani


DemonDani
addikt

Olvassátok már el a cikket rendesen! :DDD 99$ csak a "proci" nem komplett telefon!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#13) marcias


marcias
őstag

Hm... hát sztem olyan 300-400 dolcsi között lesz a vége ennek a kütyünek. Persze hogy milyen MID épül köré pontosan az sokat változtathat ezen.

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#14) Ste válasza DemonDani (#12) üzenetére


Ste
addikt

sima mobil internetes kütyü lesz, mobil nélkül
nemtom a mobilt kigondolta bele (talán a 3g miatt?)

(#15) Charlie válasza DemonDani (#12) üzenetére


Charlie
tag

A NVIDIA a jelenleg is tartó barcelonai Mobile World Congress rendezvényen bemutatta a Tegra 600 szériás SoC (System-on-Chip) lapkára épülő HD MID (Mobil Internet Device) készüléket, mely a vállalat közleménye szerint 99 dolláros ajánlott fogyasztói áron fog megjelenni.

Hát nekem ebből az jön le,hogy a készülék kerül 99-be.

(#16) Balinov válasza pschio (#1) üzenetére


Balinov
félisten

hat, ugye mire minden ujdonsag Europaba er a dollar egyenlo lesz az euro jellel. nade annyier is megeri, a hulyenek is, hat meg nekem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#17) Bahama


Bahama
aktív tag

Nekem a full HD tetszik, a kb 15*7-es kijelzőn. Remélem a szoftver felbontása is 1920*1080 lesz. :W
Talán még ha videókimenet van rajta...

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#18) Bahama


Bahama
aktív tag

2x

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#19) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Pedig 99 dodót ír a hivatalos anyag. :U Most én nem írhatok mást.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20) Nyugdíjas válasza orbano (#11) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Állati gyanús.
De az is vad, hogy a proci kerül ennyibe, azt én sem tudtam kihalászni a mondatból sehogy :D

Szóval kituggya...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#21) DesertDog


DesertDog
tag

Biztos én vagyok a maradi de ~1" -re minek full HD?

(#22) gyiku válasza DesertDog (#21) üzenetére


gyiku
nagyúr

most az a trendi :K

hüllő

(#23) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Sok minden nem tiszta:
Lesz/van olyan készülék ami így fog kinézni? Vagy ez csak (photoshop) grafika mint utalás arra, hogy az ezzel készült készülékek akár ilyenek is lehetnek?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#24) shteer


shteer
titán

babántos :) de only MID? :F

..szerintem jónak tűnik

(#25) gyiku


gyiku
nagyúr

csak megtalaltam, tegnapi ipon hir: [link]

hüllő

(#26) _ak_


_ak_
addikt

Valóban nagyon jópofának tűnik, legyen benne BT és működjön együtt vmilyen GPS vevővel. Plusz ne csak avit játsszon mp3al.

Btw az Android milyen? Főként media terén.

Let's begin, de gozaimasu!

(#27) .mf


.mf
veterán

"Túl szép, hogy igaz legyen" -- ez cikázott át az agyamon, amikor a cikket olvastam. Már régóta beszélnek a Tegráról, de eddig még semmi kézzelfoghatót nem láttam, csak koncepció-képeket

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#28) ZorPrime


ZorPrime
csendes tag

Hú, ez nagyon tetszik! Igencsak gyerebe (pláne az ismertetett ár környékén)....

Bár mint nV-párti, jobban örülnék annak, ha a videokártyák terén is összevitézkedne valami érdemit az nVidia, mert csak marketingből nem lehet élni. :(((

[ Szerkesztve ]

És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

(#29) sK0t


sK0t
tag

Itt is 99 $-t írnak, majd elválik milyen formában és árban ér ide hozzánk, na meg mikor :D

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#30) Harlek válasza ZorPrime (#28) üzenetére


Harlek
tag

Megnéztem az iponos linket... háááát, én úgy értelmeztem, hogy nem a chip se lesz 99 dodó, hanem a Tegrára épülő MID-eket meglehet építeni úgy, hogy 99 dollár legyen a fogyasztói ár. Erősen kétlem, hogy bárki erre végül hajlandó lenne, már csak a saját profitjuk miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#31) #67688960


#67688960
törölt tag

a 99dolcsis árhoz annyit tudnék hozzáfűzni, hogy az iphone 3d-nek 200dolcsis áron kellett volna mennie mindenhol a világon(ezt hivatalos apple nyilatkozat volt), vártam is hátha tényleg annyi lesz, azóta sincs iphon-om

[ Szerkesztve ]

(#32) Abu85 válasza ZorPrime (#28) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ki mondta, hogy az NV a jövőben a PC-s VGA piacból akar megélni? :))

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#33) ZorPrime válasza Abu85 (#32) üzenetére


ZorPrime
csendes tag

Nos, vesszük észre.... :O Azért - már csak a piac pezsgése végett is - szerintem mindannyian örülnénk, ha nem így lenne. :K

És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

(#34) orbano válasza DesertDog (#21) üzenetére


orbano
félisten

tv-out?

A vér nem válik VAZZE!™

(#35) marcias válasza Abu85 (#32) üzenetére


marcias
őstag

Ott a pont. :)

Steam: marcias88

(#36) Móci


Móci
addikt

Na ez határozottan tetszik, pláne 99 dollár körüli összegért tudnám elképzelni a zsebemben.
Ha tényleg összejön kb ennyi pénzmagért, s itt sem lesz 100 ezer forint jó magyar szokás szerint, hatalmasat durranhat a készülék.
Végre valami biztató hír!
( csak nehogy ezt is beszívjuk...)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#37) DesertDog válasza ZorPrime (#33) üzenetére


DesertDog
tag

Majd bérmunkában drivert írnak az ATI-nak és akkor mindenki jól jár. :D
...na persze a vevők kivételével.

Harlek: Erősen kétlem, hogy bárki erre végül hajlandó lenne, már csak a saját profitjuk miatt is.
Majd jönnek a kínai csodacégek és megcsinálják a MID játékosokat. :))

[ Szerkesztve ]

(#38) DarkByte


DarkByte
addikt

Látom mindenki ráakadt a 99$ -ra. Ezt én sem hiszem el. :)

(#39) v.tom


v.tom
őstag

99$ :Y Ha nem megy az egekbe az ára, mire ideér, akkor egy potenciális vásárlója már van az nvidia-nak a személyemben. :D

(#40) Don47


Don47
tag

Kétszer ennyiért is must-have lehet... hát még ha gps is lenne.

ps: a kijelző 1080 soros lesz?

Xbox Live: Oberst Don47

(#41) orbano válasza Don47 (#40) üzenetére


orbano
félisten

persze mindenképpen :)

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.