Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kockaharcos válasza - = Zk = - (#50) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Nem adható neki plusz feszültség, 1.175V a max, az még droppol is, tehát az 1050 még jó is, az enyém is ennyit ment különben. :D

(#52) - = Zk = - válasza kockaharcos (#51) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ne ne basszatok fel :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53) Bull1 válasza - = Zk = - (#50) üzenetére


Bull1
aktív tag

Hulladék 7970-ek. :DDD

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#54) - = Zk = - válasza Bull1 (#53) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55) ABorignial válasza Derrewyn (#41) üzenetére


ABorignial
csendes tag

mint mondtam , zavaró , nem azt hogy hibás :K

(#56) jones965 válasza Bull1 (#53) üzenetére


jones965
Modder

Vannak sajnos olyan referencianak készült HD 7970 kártyák, aminek a vrm áramköre le van egyszerűsítve a költség hatékonyság kapcsán.
Nos ezekről hagyják le többek közt azt a chipet, ami alkalmassá tenné a plusz feszültség adagolását .
Sajnos ilyenbe én is belefutottam, annyi különbséggel, hogy az legalább tudja catalyst max. értéket.

(#57) Sondi1986 válasza jones965 (#56) üzenetére


Sondi1986
addikt

De a kis nyákos Ref. GTX670 és 660ti-n sincsenek rajta ezek, vagy igen?

[ Szerkesztve ]

(#58) jones965 válasza Sondi1986 (#57) üzenetére


jones965
Modder

Azokhoz nem volt szerencsém, így nem ismerem. A nyák mérete még nem feltétele ennek a meg-vagy nem létének.

(#59) ricshard444 válasza Puma K (#39) üzenetére


ricshard444
veterán

Amit mutattál az 47 mod,de nincs is megosztva mind,hogy melyikek így felejtős :(

Vannak dolgok...

(#60) Puma K válasza ricshard444 (#59) üzenetére


Puma K
veterán

Kár pedig megnézném igazán, hogy mit tud két 7950-es photorealistic GTA IV és Skyrim alatt.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#61) intercooler válasza Bull1 (#53) üzenetére


intercooler
őstag

Azért nem mind :) [link] 24/7 vinné, csak feleslegesnek tartom.

(#62) Balsac


Balsac
csendes tag

Macerás lehetett megcsinálni a tesztet, de rohadt jó lett :DD

(#63) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hasznos teszt, köszönjük!
Én ez alapján, presztízs ide vagy oda, én 7950-et vennék, még az antituningossal is jól járnék.

Külön köszönet a szép Citrás képért. :DDD

(#64) demyen


demyen
tag

Szép teszt grat.

Én anno 7970 -t vettem, majd lecseréltem egy 7950 + kp-ra, igy jól jártam, mert teljesitményileg nem kaptam sokkal gyengébb kártyát,

Miden szépen megy vele és az egyik biosra felraktam az új 7950-ek Boost biosát, amin már sokkal tuningbarátabb a 7950.

(#65) Pug válasza demyen (#64) üzenetére


Pug
veterán

Boost bios pont nem igazán jó tuninghoz. :DDD :N

(#66) demyen válasza Pug (#65) üzenetére


demyen
tag

lehet, de nekem az eredetivel már 1000Mhz en is fagy, a boost biossal, pedig minden gond nélkül 1150 -en is megy.

Lehet ez csak szerencse, de nekem alap biossal antituning volt a vga.

nem lehet magasabb fesz van a boost -nál?

[ Szerkesztve ]

(#67) DNS_65


DNS_65
senior tag

Hasznos teszt, köszi!
Azt tudja valaki, hogy mi az oka, hogy alig-alig lehet MSI 7970-et kapni valahol? Iponon is 1 db 7950-et találtam...furcsa

(#68) lapartman


lapartman
tag

nagyon jó teszt, nekem egy Gigabyte 7950-WF3 van, és meg vagyok vele elégedve vele i5-3470 meg 8gb ram mellett. húzni nem próbáltam, nem is fogom, örülök neki, hogy xfx core 450 viszi a gépet egyáltalán xD

(#69) katt777


katt777
félisten

Erről a karirl mi a vélemény/tapasztalat?
Amúgy melyik gyártmányt ajánlanátok megbízhatóság, jó hűtés, és tuningolhatóság szempontjából?
Jókat hallottam 7950-ek tuningolásáról, ebből mennyi igaz?
Árban 75k alatt maradnék, ha van rá mód, mert GTX760 a rivális (csak a DX11.2 komp. miatt gondolkodom 7950-ben, mert hosszabb távra kellene VGA).
Egy 6800K mennyire megfelelő alá, értelemszerűen maxi grafikával és Full HD-ben?
Előre is kösz a válaszokat! :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.