Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Olcso joszag rendelek 3 at belole egybol :DD

(#2) therón válasza xmaas (#1) üzenetére


therón
tag

Ez így van. :-)
De az árából kijön egy one vagy ps4.

(#3) Lolka Bolka válasza xmaas (#1) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

3 monitoron játszol, azért kell belőle három? :)

(#4) zolee5016


zolee5016
őstag

128k-ért egy fostaliga labilis műanyag 2pedálos egység...... :W
vegyétek-vigyétek.... :( ;]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5) NSX82


NSX82
csendes tag

Csak egy kérdés: Kuplung?
Tényleg ennyire nehéz lenne?? :((

(#6) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

http://gaming.logitech.com/hu-hu/product/g27-racing-wheel

Olcsóbb, 3 pedál és váltó. Azon kívül, hogy Ferrari logo van rajta, miben jobb a Thrustmaster?

(#7) zolee5016 válasza [CsuCsu] (#6) üzenetére


zolee5016
őstag

öö direkt nem hoztam fel a logikat....(25-27)
úgy tudom nem mennek az új konzolokkal...ennél a korminál,meg a fő csapásirány a konzol lett volna ugyebár....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#9) Madwe válasza zolee5016 (#7) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ps4-el elvileg menni fognak, driveclub megjelenik kiderül, meglessük... Mindenesetre azért egy max 40-50k-s kormányt 120ért árulni, mert kb csak ez megy x1-el, na az aztán az üzlet...

(#10) hijos1 válasza NSX82 (#5) üzenetére


hijos1
csendes tag

Az én Ferrarimba sincs kuplung, miért lenne ezen?

(#11) kispecek válasza NSX82 (#5) üzenetére


kispecek
aktív tag

Esetleg a szekvenciális váltó mond neked valamit?

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#12) Madwe válasza kispecek (#11) üzenetére


Madwe
nagyúr

60 ezer forint feletti kormányoknál van kuplung s rendes váltó is. Lehet hogy újat mondok, de ezeket a kormányokat játékokhoz használják, ahol mindenféle kocsikat lehet vezetni. S bizony 60+knál elvárná az ember, hogy olyan váltót használjon hozzá ami ahoz illik/neki jobban fekszik éppen...

(#13) bulikavagyok válasza NSX82 (#5) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A H váltó, és a kuplungos pedál külön megvásárolható hozzá. Már ha valakinek szüksége van rá..:)
Egyébként tényleg nem olcsó, de nagyon faxa a szett! :K

(#15) sutyi^


sutyi^
senior tag

Ennyi pénzért ez rablás...

400 EUR-ból kijön ez:

Fanatec 911 GT2 + CSR Elite pedál

A hírek szerint pediglen talán még a XBox One kompatibilitás is lehet, hogy meg lesz oldva.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#16) Angel1981


Angel1981
veterán

Szép darab - csak hát az ár....

(#17) gianni85 válasza sutyi^ (#15) üzenetére


gianni85
veterán

340€ a fanatec Forza kormány a sima csr kuplungos pedálokkal és az alap csr h-váltóval. Ha támogatott lesz veszek is egyet. Talán addigra a Forint is észhez tér

[ Szerkesztve ]

(#18) makkai


makkai
aktív tag

Ennyi pénzért, képesek hozzátenni az F430-as gagyi pedálját (anyaghasználata gagyi, amúgy frankó lenne).
A második pedálszettet használom, az 1.-t egyszer gariztattam, mert eltört a fékpedál kar. Utánna belül tört el a pedálkar rögzítője. Ezt már magam csináltam meg, nem volt kedvem 1 hónapot várni, mire visszajön gariból.Utánna fogta magát és kiszakadt a pedálház alja a fékpedál alatt. Most egy acéllemezt fogattam az aljára. de közben 1 ismerős nekem adta az ugyanilyen kormányát, mert neki a kormány résszel lett baja, és vett 1 DFGT. Most az Ő pedálját használom, ami szintén ragasztott és lemezzel megerősített fékpedálos.
Az ismeretségi körömben nincs olyan, akinek ne tört volna már el a pedálja.

ÉS EZT ADJÁK 128K -ért?

mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

(#19) lalajos válasza Cobra652 (#14) üzenetére


lalajos
csendes tag

holholhol profi pedálszettet ennyiért? :Y

a G27 nem sokkal olcsóbb, és a kormánya bizony sokkal rosszabb ennél.

(#20) bulikavagyok válasza lalajos (#19) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sehol.. :D Egy profi ECCI kétpedálos szett 1100USD, kuplunggal már 1600.. És ez amerikai ár. :)
sutyi^: igazad van, Fanatec tényleg jobb vétel a pedál miatt, de sajnos nem kompatibilis, és a Microsoftot ismerve még egy ideig nem is lesz. Honnan vannak a "híreid"?
gianni85: OFF: a forint nem hiszem, hogy "észhez fog térni", szerintem ez a reális árfolyama, vagy kicsit még feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#21) enginev3.0 válasza hijos1 (#10) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem meg Ferrarim sincs

De ha ez csak ennyibe kerül, hozzatok vagy kettőt

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#22) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Ez egy vicc?

(#23) 1tom


1tom
tag

A XO se egy olcsó mulatság még. De ez a kormány annyira jó áron van, hogy szaladok mindjárt veszek is egyet :)

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#24) solaris17


solaris17
aktív tag

Volt egy logitech G27-em, azon sem szerettem autózni, úgyhogy azóta értelmetlennek találom az egész témát. Lehet csak azért, mert a fél napomat kocsiban töltöm.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#25) Dr. X válasza Madwe (#12) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Azt ugye tudod, hogy 2014-et írunk és ez egy autóversenyes játék? Élményautózni nem autóversenyen kell, mert ott csak az idő számít. Komolyan vehető gyors autóba manuális váltót már csak az rak akinek a részvétel a fontos, nem a győzelem. Egy szimulátor a verseny élményre való, ott meg szekvenciális váltót használnak. Ferrarit, Lamborghinit, Bugattit automata váltóval tervezték, úgyhogy kézi váltóval használni vicc. A lassú váltások miatt nem is lehetne úgy gyorsulni és olyan kört futni, mint a valóságban. A F1-es Lotus másodpercekkel lenne lassabb a tudásánál amivel megölnéd a szimulációt. Láttál Te már F1-es versenyt? Nem lehet 3 másodperc alatt 3at váltani egymás után kézi váltóval.

[ Szerkesztve ]

(#26) enginev3.0 válasza solaris17 (#24) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem egy olcsóbb Microsoft kormányom van
Még nem volt jogsim mikor megkaptam, egy Shift 2-ben tökre éreztem vele az autót, nagyon ment a dolog
Beült a játék elé két ember akinek volt már jogsija, és bénáskodtak, majd mondták, hogy áh... ennek semmi köze az igazihoz, ez így nem jó

Már van jogsim, és ugyan úgy megy játékban mint azelőtt, és valódi autóban sem megyek faltól falig ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) Madwe válasza Dr. X (#25) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egy gt, forza játékban bőven van még suzuki swift is akár :) Szekvenciális a versenyautókhoz, de nem csak azokkal lehet (szerencsére van választék bőven) menni, egy lancer evo-t pl had ne kelljen már szekvenciálissal váltanom... Meg rally autókat... Ha csak versenyautók lennének benne igazad lenne, de ez közel sem így van, nagyon helyesen...

(#28) #06658560 válasza hijos1 (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha matchboxod van, tényleg nincs.

(#29) tntmax válasza sutyi^ (#15) üzenetére


tntmax
aktív tag

400 EUR-ból ez is kijön :-)

Opel Corsa A Viva

(#30) Prevent válasza tntmax (#29) üzenetére


Prevent
aktív tag

Jo de ez nem ferari! Ja meg garancia sincs ra. Viszont ha berakod anyosra xbox1-et tuti megy vele.

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#31) Kroni1 válasza Dr. X (#25) üzenetére


Kroni1
veterán

Ne beszélj butasàgot! Azért mert szekvenciàlis vàltos egy versenyauto, még lehet kuplungra is szükség, söt! Csak egy példa a Wtcc: nézd meg az életben, kuplunggal indulnak àllorajt esetén, és hibàzàs esetén is kellhet a kuplung, pedig ott is szeki vàlto van. Nyilvàn egy porsce lehet teljesen kuplungmentes, ilyet mar vezettem en is, de nem àrt a kuplung megléte a pedàlon, max nem hasznàlod ha nem akarod. Söt a H vàlto se hülyeség, nyilvàn nem F1-ben kell hasznalni, de pl. a GT Legends sokkal elethübb vele, eléggé hangulatos, az ottani kocsik nem igényelnek ennél gyorsabb vàltàst, és pl. Porschebôl is volt H vàltós, ott is tudsz többet visszavaltani egyszerre, pl. 6-bol 4-be is valtani akar, ami ugye pillangoval nem lehetseges!

Nem rossz amugy ennek a kormanyresze, probaltam. kb. 35k-t meg is ér reàlisan. Màs kérdés, hogy xboxhoz sztem felesleges kormànyt venni, a forzanak is annyi koze a szimulaciohoz, hogy akàr botkormànnyal is lehet jàtszani!

[ Szerkesztve ]

(#32) scampolo84 válasza Dr. X (#25) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Láttál Te már F1-es versenyt? Nem lehet 3 másodperc alatt 3at váltani egymás után kézi váltóval.

Egy szimpla DFGT pillangófüles váltójával három másodperc alatt 7-ből 2-be váltok egy F1 2013-ban, ami aztán nem szimulátor, de ugyenez működik bármilyen komolyabb szimben (race07, rfactor).

Nem értem az érvelésed?! :U

(#33) Kroni1 válasza scampolo84 (#32) üzenetére


Kroni1
veterán

Ö ezt a kézi vàltó ellen hozta fel. De fentebb leirtam h azért annak is megvan felhasznàlàsi területe..

Egyebkent sokkal nehezebb, több figyelmet igenyel, de aki jo annak nem okozna sztem szinte semmi hàtrànyt kezivel menni. Azért Sennàék is elpötyögtek kézi vàltóval anno az F1-ben is..

[ Szerkesztve ]

(#34) kromatika


kromatika
veterán

128 000 forint :Y Ezt komolyan gondolták?

(#35) Barthezz2 válasza makkai (#18) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Pont ez volt az első ami eszembe jutott. Nekem is volt egy 430-am, és nem kellett egy év, hogy eltörjem a fékpedált. Így képről nem mondható meg, hogy belsőleg is 1 az 1-ben ugyan az-e, de ha igen, akkor vicc ennyiért.. :(

Amúgy nagyon szerettem azt a kormányt, mert halk, precíz volt, meg minden, de a pedál az vicc. Műanyag kar mellé beraktak egy erős rugót, aztán sorban recsegtek el. Pedig a DFGT pedáljánál 100x jobb volt.

De így látatlanban tényleg nem mondanám, hogy ez is olyan, csak tanultak belőle, és megerősítették, vagy gyengébb rugót tettek bele..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36) StanDoFF válasza enginev3.0 (#26) üzenetére


StanDoFF
tag

Már 1 éve van jogsim, szinte naponta vezetek kb 100-150 km-ert. Egyszer kipróbáltam a havernál a Forza új részét, úgy, hogy előtte nem vezettem ilyen "szimulátort". Mit ne mondjak, tényleg semmi köze a szimulátorhoz! Az első 60 percben meg sem tudtam számolni hányszor csapódtam a falba az élethűtlen irányítás miatt! Kellett vagy 3-4 óra "rutinszerzés", mire körbe tudtam menni úgy a pályán, hogy senkinek és semminek nem mentem neki! Amire ezt végbe vittem, meg is untam az egészet, úgyhogy pc-n/konzolon marad egyenlőre a controllernél, a valóságban egyenlőre nem egy ferrarinal, hanem egy Fábiánál. :D
Nekem bárki bármit mond, a nagy szimulátoroknak szerintem nem sok köze van a valósághoz. :)

(#37) Kroni1 válasza StanDoFF (#36) üzenetére


Kroni1
veterán

Nem ezek a "nagy" szimulátorok. Konzolra nincs is értelmes szimulátor, illetve egyedül a Race Pro, de az a Race07 PC-s szimulátor portolása és ha jól tudom az sem volt tul sikeres, mert kb minden konzolos gamepaddal játszik..

Igazi szimulátorokat PC-re találsz csak, pl. RFactor, Asetto Corsa, vagy a kedvencem a Race07 sorozat. mindazonáltal sokkal kevesebb érzékszervre hagyatkozhatsz a gép előtt mint az életben, nincs meg a sebességérzet sem úgy, ezért még ezekkel is nehéz pontosan menni és hibátlanul vezetni, ez sok-sok megszokást igényel, pár óra nagyon kevés hozzá.. De ha először gyengébb autókkal próbálkozol amiket az életben is valószinűbb h vezettél már, pl. mini cooper, stb., nem a 3-400LE-s meg mégerősebb kocsikkal inditasz, és kitartóan próbálkozol rájössz mennyire élethű és nagy élmény a szimulátorozás! De csakis PC-n!

egyébként nekem meg már 15 éve van jogsim. :D

[ Szerkesztve ]

(#38) enginev3.0 válasza StanDoFF (#36) üzenetére


enginev3.0
félisten

Próbáld ki a life for speedet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#39) #97716736 válasza Lolka Bolka (#3) üzenetére


#97716736
törölt tag

Pontosan azért kel neki +1 :C

(#40) StanDoFF válasza Kroni1 (#37) üzenetére


StanDoFF
tag

A forzában sem a lamboval kezdtem, hanem az SX4-el, ami az oktató autóm volt. :D
Amúgy értem miről beszélsz, és ezt eddig én is tudtam, csak sajnos pc-hez nincs semmi ismerősömnek se kormánya, én meg inkább autóra költöm majd azt a pénzt. :)

(#38) enginev3.0: Kipróbáltam 1 hónapja! Hála az égnek éppen hogy belefért a limitbe, és nem jött a csekk! :D

(#41) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Ez a kormány ezzel az árazással egyvalamire jó csupán, hogy az összes konzolos marad az alap kontrollernél és a játékokat már csak ezért sem fogják "kuplungos" szinten megírni, mert ugye nincs bázis... :(

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#42) Televan74


Televan74
nagyúr

Nem tudom mennyi köze van ehhez a típushoz Thrustmaster Ferrari 458 Italia . De ha van, akkor már értem, miért nem lehet már kapni sehol régóta.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#43) tikshow válasza Televan74 (#42) üzenetére


tikshow
addikt

A cikkben szereplő 458 Italia, a csúcs Thrust - T500 RS - kormányművét kapta meg egy az egybe, vagy feljavítottan.

(#44) Televan74 válasza tikshow (#43) üzenetére


Televan74
nagyúr

Akkor csak névazonosság van. Elnézést.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#45) Napfénysüti

Olvasom a cikket és közben gondolom magamban hogy nem rossz kormány biztos olyan 50, max 60k környékén fog nyitni erre látom az írás végén hogy 128k! :Y WTF? Egy "kicsit" elszálltak az árazással... :U

Més que un club!

(#46) Kroni1 válasza Napfénysüti (#45) üzenetére


Kroni1
veterán

Ha az RS500- as belsejet kapta akkor erthetö, bar akkor meg a pedalt nem ertem miert ilyen..

(#47) Sub-ZeRo válasza Kroni1 (#46) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudsz beállítani autós játékokban kuplungot? Persze maunált tudom, hogy tudod, de külön kuplungra nincs gombod a karon, szerintem. Lehet azért nem raktak rá kuplungot. Hm?!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#48) Madwe válasza Sub-ZeRo (#47) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kb minden magára valamit is adó autós szimulátor lekezeli a kuplungot...

[ Szerkesztve ]

(#49) Sub-ZeRo válasza Madwe (#48) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És konzolon melyik játék? GT5,6? Forza? Ezeknél van?

Akkor, ott még az nfs, meg burnout stb. Azokban is van? Az nfs-ben szerintem nem, bár a múlthéten játszottam x360-on de nem néztem meg.

Konzolnál maradjunk persze, ne PC-nél mert azt tudom, hogy tudja.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#50) Kroni1 válasza Sub-ZeRo (#47) üzenetére


Kroni1
veterán

Gondolom direkt ebbe az irányba viszik a konzolos réteget, hogy ne is akarjanak kuplungot.. Vegyenek drágán kormányt, meg játszanak olyan játékokkal amik vannak, de ne is akarjanak rendes szimulátort.

A Race Pro nevű XBOX360 játékban amugy van kuplung, ha megfelelő cuccal, pl. egy fanatec kormánnyal játszol rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.