Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ubran


Ubran
tag

Ha valakinek esetleg van szemelyes tapasztalata, megoszthatna :)

(#2) beef


beef
őstag

Nekem még 10.-én megküldték a steam kulcsot, gondolom másnak is. Azóta már két patch is lecsorgott hozzá.

(#3) copass válasza Ubran (#1) üzenetére


copass
veterán

legjobb mech játék amit valaha láttam, egyszerű, nincs szénné bonyolítva, borzasztóan pörögnek a meccsek.
én főleg teamdeathmatch-et nyomok sniperrel. nagyon jól optimalizált az egész és brutál hangulata van.
igaz én már bétáztam egy ideje, kaptam kódot, go steam.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#4) Dr. Romano válasza Ubran (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A Planetside 2 nemrég meghülyült nálam, így le kellett töröljem. Gondoltam kipróbálom ezt a Hawkent is, de totál nem tudott lekötni.
Legjobb ha te is kipróbálod és eldöntöd magad tetszik e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) copass válasza Dr. Romano (#4) üzenetére


copass
veterán

ne hasonlítsd már össze a planetside-al? :U
semmi közük egymáshoz.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#6) Dr. Romano válasza copass (#5) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem hasonlítottam össze. Csak leírtam hogy hogy jártam, és a játék nem jött be. Ennyi. A többi már a fejedben történt.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) Raysen623 válasza Ubran (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Mikor először próbáltam, volt benne egy nagyon idegesítő BUG (szénfekete lett a képernyő játék alatt), ezért abbahagytam. Jónak tűnt abból a kevésből is, de nincs szükségem egy n+1-ik ilyen játékra...próbát megér. :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) copass válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


copass
veterán

kipróbáltad. ez nem tapasztalat.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#9) scham


scham
tag

"MMO"? :)

default aláírás

(#10) solaris17


solaris17
aktív tag

Szerintem menő.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#11) szente


szente
addikt

Ezt már ingyen ki sem lehet próbálni?

(#12) Dr. Romano válasza copass (#8) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Adjak egy boxzsákot?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) copass válasza szente (#11) üzenetére


copass
veterán

most már nem. pont 2 éve volt a "sorozás" a zárt bétára.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#14) KINKY_007 válasza copass (#3) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

A bétával én is játszottam, a sniper ki is van maxolva, akkor hagytam abba. A 20-as szintem megvehető fegyver nagy visszalépés, egy gyorsabb robot ilyen nagy szinten a közelbe érve simán szétkap, esélyem nincs.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#15) copass válasza KINKY_007 (#14) üzenetére


copass
veterán

jó de azért egy sniper szépen tud sebezni távolról,nem a közelharc az erőssége.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#16) KINKY_007 válasza copass (#15) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Igen, távolról tényleg jó, de 20-as szinten egy 12-es közeli (alap) robottal aláznak, az nem vicces...
Van olyan, ami sokkal jobban ki van egyensúlyozva. Lehet azért még lehet így steamen adok neki esélyt...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#17) copass válasza KINKY_007 (#16) üzenetére


copass
veterán

14 vagyok még, de 2-3 pontos lövéssel le lehet szedni bárkit. feltéve ha addig túléled.
azt nézem hogy a steames verzióból kivettik a pont alapú fejlesztést. mennyi a páncélra,tűzerő,stb. vagy én vagyok a vakegér?

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#18) KINKY_007 válasza copass (#17) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Steamen én még nem játszottam, de a bétánál alacsonyabb szinteken én is elvoltam, de maxosnak ciki, amikor a kisebb robottal leirtják. Addig nem éreztem rossznak a snipert, de a többiek mást húztak, azok pedig nagyon combosak lettek amikor szépen fejlődtek...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#19) velizare válasza scham (#9) üzenetére


velizare
nagyúr

sajnos nem, pedig jó lenne. moba lett ebből is, mint a mechwarriorból.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#20) FuRiONight válasza velizare (#19) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mièrt is lenne a Hawken MOBA?

(#21) waithEard


waithEard
őstag

Egy ilyen játék miben különbözik bármelyik online lövöldétől? Eltekintve attól, hogy itt gigacsirkék ölik a megapulykákat, és nem jóamcsikommandós a gonoszterorristát? :F

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#22) Prof


Prof
addikt

Hihetetlen ennyi ido hanyadtatas utan, hogy megjelent :)

(#23) copass válasza KINKY_007 (#18) üzenetére


copass
veterán

a sniper eléggé hátrányban van a közelharcban, de távolról pontosan és nagyot sebez.
azt nézem hogy sokan "rakétásokat" fejlesztenek.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#24) KINKY_007 válasza copass (#23) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Igen, tudom mi a sniper. Csak szóltam, hogy nem nagyon éri meg vele játszani. 20-as szinten a többi már iszonyat erős, a sniper pedig nem. Oké, hogy távolról leszeded-de inkább nem, mert egy lövés bekapása után megy fedezékbe az ellen, közelről pedig nagyon gyenge, szerintem aránytalanul. bár majd biztos megy a balance, ha más is sír...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#25) copass válasza KINKY_007 (#24) üzenetére


copass
veterán

bocsi, nem kioktatásnak szántam...
mondjuk az autobalance az elég fura néha...
mondjuk eleve nem értem hogy hova lett a freetoplay, miért csak perka only.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#26) KINKY_007 válasza copass (#25) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Mi bétában ingyen játszottunk, kódokat gyűjtöttünk, azzal sikerült emberi idő alatt fejlődni... Ha türelmetlen az ember, akkor a pénz gyorsít rajta...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#27) copass válasza KINKY_007 (#26) üzenetére


copass
veterán

igen bétával kezdtem én is, csak nem értem hogy miért hagyták ki teljesen a freetoplay-t?
elég sok emberkét elveszítenek így szerintem.
perkálj és kapsz egy csomó mech-et, extrákkal.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#28) D1Rect válasza velizare (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

A "MOBA" azt jelenti, hogy "DOTA klón".
Nem volt pofájuk így hívni a LOL-t amikor megjelent azért találták ki azt, hogy "MOBA".

(#29) Devilhun_HUN válasza copass (#5) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Nem hasonlította össze. Közölte hogy azért tette fel mert a planetside 2 megbolondult.

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#30) copass válasza Devilhun_HUN (#29) üzenetére


copass
veterán

robinhúd elkéstél egy picit! :U

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#31) Bjørgersson válasza copass (#30) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te meg továbbra is a saját hülyeségedet nyomod, nem kellene inkább tanulnod? Mondjuk gyakorolni egy kis szövegértést.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32) copass válasza Bjørgersson (#31) üzenetére


copass
veterán

akire tartozik az megvédi majd magát, meg is tette. témát lezártuk.
nem értem mit szólsz bele.
mi van itt robinhúd találkozó? :U
inkább azt mond meg hova tünt a pont alapú fejlődés a steam verzióból, ha már ilyen okos vagy?

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#33) Bjørgersson válasza copass (#32) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem vagyok én okos, te vagy itt a nagy szakértő, aki mindent megmagyaráz, biztos rájössz egyedül is. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#34) copass válasza Bjørgersson (#33) üzenetére


copass
veterán

hú akkor nem is te gépelsz?! megkérsz vkit hogy írja be amit mondasz vagy hogy megy ez nem okoséknál?
a tapasztalat nem azt jelenti hogy fogalkozol vmivel rövid ideig és máris mindent tudsz róla. a gúglizástól se leszel tapasztaltabb.
hugyozáshoz se kell sok ész, kábé annyi mint a kézmosáshoz, de mégse eszik senki a pultra kitett sósmogyoróból! :D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#35) KINKY_007


KINKY_007
aktív tag

Jó hír, hogy a bétás pontok, karakterek megmaradtak, és a hawken oldalán, ha kitölti az ember az adatait kap pontot érte...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#36) cskamacska válasza KINKY_007 (#35) üzenetére


cskamacska
addikt

Most már csak a őrjöngés hullámot kell kezelni megjelenésig(1-2 hónapig!), mert ugye az új játékosok CSAK 30 dollár/28 euró befizetése után készíthetnek új Hawken fiókot. Alfa/béta játékosok ugyan mind kaptak Steam meghívót(ezzel együtt a régi kliens megszűnt), így az öregek bent lesznek, de úgy megjelenni Steamen egy alapjában F2P játékkal, hogy kötelező megvenni egy elég drága prémium csomagot, azért elég merész. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#37) velizare válasza D1Rect (#28) üzenetére


velizare
nagyúr

ha azt akartam volna írni, hogy dota-klón, azt írtam volna.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#38) D1Rect válasza velizare (#37) üzenetére


D1Rect
félisten

Azt írtad, hogy moba, ami szinonimája a dota klón-nak.

(#39) csana válasza cskamacska (#36) üzenetére


csana
senior tag

Ezen csodálkoztam én is. Barinőm nagy boldogan körbetáncolt, hogy nyert egy HAWKEN steam kódot, és hogy fogok neki örülni. Beaktiváltam steam-re, letölt, elindít, erre írja hogy kell az oldalukon egy "pilótát" csinálnom (azaz accountot), ha akarok játszani. Na mondom ok, irány oda. A honlapon meg mi fogad? Itt kéretik fizetni, hogy létrejöjjön az account.. Cseles. Ment is a levesbe :).

(#40) velizare válasza D1Rect (#38) üzenetére


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#41) D1Rect válasza velizare (#40) üzenetére


D1Rect
félisten

Legközelebb ne használj olyan kifejezést aminek nem vagy biztos a jelentésében. :)

(#42) copass válasza cskamacska (#36) üzenetére


copass
veterán

merész húzás, de elég sok emberkét látok a bundle packban megvett mechekkel+extrákkal.
max ha nem jön be nekik, akkor átállnak F2P-re megint.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#43) cskamacska válasza copass (#42) üzenetére


cskamacska
addikt

De ez a poén, mindenképp F2P lesz a játék majd megint, ha hivatalosan is megjelenik, csak addig fizetni kell az újaknak.
És itt az a kérdés, hogy addig is hány új ember lesz, mert pár ezer vétel akkor is van új Steam megjelenéskor, ha a játékot elindítani sem lehet(nem viccelek, Game Tycoon 1.5 futtatható exe fájl nélkül jelent meg Steamen ;] ), de 2 hónapig mi lesz vele, és mi lesz a potenciális játékos és vásárlói véleményekkel utána? :F

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#44) velizare válasza D1Rect (#41) üzenetére


velizare
nagyúr

:C

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#45) copass válasza cskamacska (#43) üzenetére


copass
veterán

akkor ez a bundle most ilyen játékoscsalogató felzárkóztatással, hogy ne menjen el egyből a kedvük ha a veteránok egyből szétkapják a gyenge mech-el.
akkor a steam is olyan mint a híres német precízitás. pl.: híres építész irodák papíralapon egyeztetnek szakággakkal reptéricsarnokokat, de volt olyan is hogy 3 hétig jártak be egy olyan kódot kérő ajtón amin a számok mindíg más helyen villantak fel a panelen, a kilincshez oda se értél, mert a bizti őr szólt, hogy kód.
aztán egyszer nem vette észre és hoppáá nyitva van az ajtóm, kód nélkül?!

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#46) Mate válasza D1Rect (#38) üzenetére


Mate
nagyúr

De hát a moba ha úgy vesszük idősebb, mint a dota. Akkor hogy jelentheti azt, hogy dota klón? :F

Vagy dota lett volna az első moba?

(#47) D1Rect válasza Mate (#46) üzenetére


D1Rect
félisten

Az első a lol volt, a riot alkotta meg az elnevezést.

(#48) Mate válasza D1Rect (#47) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor miért jelentené azt, hogy dota klón? Ez simán csak egy műfaj megjelölésével.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.