Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha jól megoldják a kezelést, a PvZ nagyon jó lehet szifonon.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha csak az USA -t nézzük, akkor a 3 milliós példányszám még egy kicsit sovány. Lehet még mit gyúrni rajta.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Sundesz


Sundesz
őstag

PSP-re a zombikat, most! :))

Hörcsög Powa'

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

Ez hatalmas játék, nem csodálom !!

nothing is true everything is permitted..

(#5) HyP3b0y válasza Sicilian (#4) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Azt mondod? Mert steamen már párezerszer láttam a reklámot és tudtam, hogy van telómra.
Ha ilyen pozitívan nyilatkoztok, kipróbálom :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#6) P00By


P00By
nagyúr

Meg is érdemli :K :D

(#7) golya87 válasza D1Rect (#1) üzenetére


golya87
őstag

Én már próbáltam iPhone-on, ugye PC-n egérrel játszol na itt a kurzort a ujjaddal irányítod. Majdnem ugyanolyan egyszerű, ha nem ugyanolyan, mint PC-n.
Nagyon gagyinak tűnik a játék, de annyira humoros és feelinges, hogy az már jó. Vizsgaidőszakban mi is két heti "mitcsináljunktanuláshelyett"-i időtöltést neki köszönhetünk. :DDD

(#8) BloodyEddie válasza D1Rect (#1) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Haverom játszik vele, aztmondja jól sikerült :) Láttam én is, de mivel nem játszottam az eredetivel, nem tudok nyilatkozni róla.

(#9) pete_21 válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


pete_21
addikt

Én is kicsit féltem kipróbálni, de aztán hatalmasat csalódtam, természetesen pozitívan. :)
Utána abba se tudtam hagyi a játékot pár hétig.
Szóval, ha kipróbálod, erre figyelj, könnyen függővé lehet válni. :DDD

(#10) Kanczy


Kanczy
veterán

Zseniális játék... napok óta végigpörgettem, de azóta is nyüstölök vele a növények unlockolásának érdekében. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11) F e Z o


F e Z o
veterán

Barátnőmnek nagyon bejött, ráadásul egy kis gépen is elmegy. Telón azért kiváncsi lennék rá, milyen.

H2O über alles!

(#12) D1Rect válasza golya87 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor jó, PC-n el volt találva. Amikor véget ért a demo majdnem megvettem. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#13) aram01 válasza D1Rect (#12) üzenetére


aram01
nagyúr

jól fogy :K
csak majdnem? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) Xaels


Xaels
félisten

:) Nem akarok gonosz lenni, de ezt legalább teljesen élvezhetően, kompromisszumok nélkül lehet játszani az Iphone-on. Egyelőre még ezzel sem tudtak meggyőzni, hogy van létjogosultsága az full érintőképernyős mobiloknak a kézikonzolok mellett játék terén. Persze HV-ileg egyre komolyabbak, de az nekem nem fexik, hogyha játszom a képernyő felét kitakarom a kezemmel. A gyroscope tetszetősen volt kihasználva kormányként de saját véleményem, hogy amilyen jól néz ki olyan használhatatlan ugyanis az egyszerűbb kanyarokon kívűl lehetetlen vele értelmesen fordulni. A logikai gémek persze minden gond nélkül megvannak de akció játékot meg klasszikus platformot horror így játszani...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) D1Rect válasza aram01 (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen. Akkor asszem10 vagy 15€ volt. Azt meg sokaltam egy casual játékért.
Úgyis lesz leárazva, és van mivel játszanom.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#16) aram01 válasza D1Rect (#15) üzenetére


aram01
nagyúr

Steam-et kell böngészni biztos kidobják ocsóért :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ez hasonló mint a fieldrunner, arra is egy ideig rákattantam, de most ez átvette a helyét és legalább nem meríti annyira, mint a GTracing :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#18) D1Rect válasza aram01 (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is arra gondoltam.
Ott próbáltam a demót is.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#19) HyP3b0y válasza Xaels (#14) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Próbáltál már valaha olyannal játszani amikihasználja a giroszkópot? Ha ilyen NFS és társait próbáltad akkor megértem a kritikádat, de gyanítom, hogy Real Racinget és a GT racinget még csak távolról sem láttad. Ha adódik lehetőséged próbáld ki, nincs mit ezen tovább ragozni...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#20) marcias


marcias
őstag

Függőséget okozó, bárhol elinduló játék ez. Nagyon fasza. :)

Steam: marcias88

(#21) Sicilian válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


Sicilian
addikt

Nem fogsz csalódni, fergeteges :K

nothing is true everything is permitted..

(#22) ladlac válasza Xaels (#14) üzenetére


ladlac
tag

Megnyugodtam, hogy nem én vagyok az egyetlen. :) Volt pár játék, ami tetszett (Golden Axe például), de sehogy sem állt a kezemre. Mostmár nem is érdekel, mik jönnek ki iTouchra, mert tuti, hogy ügyetlen vagyok hozzá. Mondjuk ez pont úgy néz ki, mint ami velem is kompatibilis.

(#23) daninet


daninet
veterán

PC-n aranyra pörgettem, és az összes mini játékot teljesen megcsináltam. Ha hazaérek biztosan megnézem mit tud a szifon verzió

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#24) Prof01


Prof01
veterán

Nem csoda, rohadt jó játék! Nagyon addiktív! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25) <NewL>


<NewL>
addikt

na ezt kipróbálom :))

There's an app for that

(#26) <NewL> válasza <NewL> (#25) üzenetére


<NewL>
addikt

jatszottam vele masfel orat. hatalmas game:)

There's an app for that

(#27) N3ST1C


N3ST1C
tag

Végre egy olyan játék ami az élményre hajt és nem a grafika és egyéb jövőbeli mutatványokra :)
Az iphone átirat tökéletesen vissza adja azt az élményt amit a pc-s verzió nyújt.
3g-n és Gs-en is akadás nélkül megy, tehát az optimizálásra se lehet panaszunk :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.