Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) pcnet


pcnet
addikt

Teszveszen már én is javítottam ki eladót, aki 4 giga RAMmal hírdette a HTC HD2-jét. Már írt neki egy srác, hogy nem 4 giga hanem 1, de az is csak a TMOUS modell esetén. A bibi csak az, hogy nem a RAM, hanem a ROM több az USA verzióban. Azért jó lenne ha az eladó tisztában lenne azzal mit is szeretne eladni. Vagy ha nem tudja a specifikációt mert nem geek, akkor olvasson utána, vagy linkeljen egy specifikációs táblázatot. Ne már egy 3 éves modellben 4x annyi RAM legyen mint a mai csúcs gépekben!

Másik eset, Samsung Omniát szerettem volna venni. Neten találtam is egyet, pont útba esett a város ami meg volt jelölve, hogy ott át lehet venni. Mondta a pali, hogy az előlapi kamera mellett van egy apró légbuborék, de nem zavaró, csak a korrektség kedvéért elmondja. Találkoztunk, kiderült a buborék a kamera alatt akkora, hogy az érintéseket nem érzékeli a kijelző jobb felső részén. Mondtam neki, köszönöm, nem érdekel. 35e ftból mindjárt 25 lett, meg nem érti ez miért zavar, Samsung szervizben negyed óra alatt javítják pár 100(!) forintért, ő sokkal többet enged... Végül azzal ott hagyott, hogy van rá több érdeklődő aki 30ért máris viszi. Ok, mondom akkor adja neki, jobban jár mintha nekem adja 25ért. Pár nap múlva 35e ftért találtam egy tipp-topp állapotban lévőt, igaz 80km-t utaztam érte, de kipróbálhattam.
Én is a személyes átvétel híve vagyok. Ha postán megveszem a légbuborékosat, szívhatom a fogam, hogy így jártam.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.