Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saril


saril
senior tag

na jó lesz ez 65 wattal :DDD bár még mindig nem ez az APU ami miatt lecserélném az i5-ös rendszerem
(nem használom ki a teljesítmény viszont néha játszok tehát csak vga kéne egy jobb fajta)

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#2) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Tök jó hogy jönnek az újjak ,de a régiekre sem épít senki.
Habár nem csoda hisz szinte 0 a support, pedig elviekben megköveteli a AMD a gyártóktól, gyakorlatilag egy mostani PB LE69KB laposhoz nem találni Win 8.1 64 bit APU drivert...

(#3) M107


M107
addikt

:R

Korrekt ár és jó kis rendszer lehet ritkán játszó s kevésbé hardver igénye gamerek számára.

Van egy sejtésem hogy hamarosan megugrik az APU-k teljesítménye mert lassan e felé tendálunk egy alap középkat.alap 1CPU-s (4-6mag) benne az apu ami egy olyan HD7770 vagy egy GTS450-550 videokártya alapjaival, 1866 MHZ DDR3 ramok olyan 6GB-8GB -al amiből 2GB mehet az Apu-hoz a többi vígan elegendő bármihez

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#4) Abu85 válasza Lacccca87 (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Itt a legfrissebb

Az AMD nem a gyártóktól követeli meg a hosszú terméktámogatást, hanem az engedélyt igényli, hogy telepíthess rá gyári drivert. A gyártók éppen ezért egy drivert adnak ki és kész, mert a többit majd gyárival elintézi a júzer.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) M107 válasza Lacccca87 (#2) üzenetére


M107
addikt

:R

[driver]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#6) LGLuke


LGLuke
őstag

Úgy hiányzott, mint sz@r a zsebembe!
Az A8-7600 mikor jön? 2014 Q1 van megadva, lassan már Q2-be lépünk, de mégsincs sehol!
Az egész AMD egy rakás ... kész vicc, hogy se a porcesszorok terén nincs a boltok polcain az újdonságokból, se a videókártyák terén. Mi értelme bejelenteni valamit, ami nem kapható???
Decemberben már megjelentek az R9-es videókártyák, közben meg még ma is horror áron lehet kapni őket, ha egyáltalán hozzájuthat az ember, mert hiánycikkek.
Lehet, hogy nem csak az Xbox és PS gépekhez kellene a chippeket gyártani!

(#7) Gainka válasza LGLuke (#6) üzenetére


Gainka
őstag

Na ez az! Kidobtàk az uj apukat kapni nem lehet oket szinte sehol, de a tavaly ilyenkori procicsalàdba jon meg frissites -.-"

(#8) Bukta01


Bukta01
tag

Lehet, h csak elírás, de ha az A6-6420k-ban tényleg 256 shader aktív akkor ott azért gyorsult az apu vga része is, nem is keveset. :)

(#9) #85552128


#85552128
törölt tag

Ez már tényleg fail, a Kaveris A10-ek horror áron. A8 és a többi meg sehol már 2 hónapja, erre kiadnak pár "új" low-end APU-t a régi generációból...

@Bukta01: valószínű valamelyik elírás, mert a 8470D/7480D-ben 128 van a 7560D/8570D amiben 256, de ezeket az A8 APU-kba rakták.

[ Szerkesztve ]

(#10) TomiLi


TomiLi
addikt

Egyelőre ez az egész APU egy vicc... Lehet, hogy a konzolokban majd beválik, de PC fronton az első fecske (sorozat) még nem az igazi... Kár, hogy nincs nagyobb hatással az AMD a szoftverpiacra, akkor talán sokkal szembe tűnő lenne az APU-kban rejlő erő.

[ Szerkesztve ]

Bogyorisz

(#11) Abu85 válasza TomiLi (#10) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az a legrosszabb forgatókönyv, hogy a konzolokban beválik, míg a PC-ben nem. A hardcore PC gaming nem élné túl, ha butítani kellene a játékmenetet a konzolról.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#12) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Én személy szerint mobil fronton várok valami nagy dobást. Kabinis táblát is vennék, ha lennének normálisak, vagy egy jó Kaveri-s notit egy dVGA-val megtámogatva, Hybrid CF-ben 14"-on, jó kis gamer subnotebook, aztán menjenek a szimulációk ezerrel 90 Wattos fogyasztással.

Sajnos viszont a gyártók se nagyon építenek AMD-re. AMD-s gamer notit szinte nem is nagyon látni.

[ Szerkesztve ]

(#13) bteebi


bteebi
veterán

Kicsit érdekes, hogy mindegyiknek 65 W a TDP-je. A 6420K-s mindenesetre nem hangzik rosszul.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) TomiLi válasza Abu85 (#11) üzenetére


TomiLi
addikt

Én nem azt mondtam, hogy halott ötlet a pc fronton! Sőt! Pont azt mondtam, hogy egyedül az amd erőlködése édes kevés ahhoz, hogy elmozdulás (pl szoftveres fejlődés) legyen PC fronton is...
Persze az meg könnyen lehet - ennyire én nem látok bele - hogy a PC-APU jelen formája alkalmatlan lenne a majdani - apura optimalizált - játékok futtatására. (DDR3 vs GDDR5)

[ Szerkesztve ]

Bogyorisz

(#15) bteebi válasza TomiLi (#14) üzenetére


bteebi
veterán

Majd a HMC besegít ;].

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#16) antikomcsi válasza TomiLi (#10) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Konzolokban is vicc. Vagy a felbontás siralmas, vagy a sebesség nincs meg, úgy, ahogy azt 2014-ben a következő generációtól elvárnánk. Az, hogy ennek mi a pontos oka, az a játékos szempontjából totál mindegy.

(#17) solfilo


solfilo
veterán

Gyanítom jó sokára jön a Kaveri A4, A6, ha most Richland frissítés érkezett. Ennyire szűkös a gyártókapacitás?

solfilo

(#18) M107


M107
addikt

:R

Személyem egy 128bites 1GB GDDR5-ös Sapphire HD 7770-es radeon játszik 1600*900-1650*1080 felbontásokban High néha Middle szűrök kikapcsolása mellett, 24" on, s megy minden.
az új játékok már csak a grafikára mennek a játékidő meg rövid.

UI:

Crysis 3 60Fps High graf kikacsolt szűrök mellett.

UI:

**
FX 6100 (AMD), 8GB 1600 Mhz, Sap.. HD7770 OC, kizárólag a új Metró 2034 és az új Thief fektette meg 25 Fps a gépem High graf médiumon olyan 40-50 Fps. szűrök nélkül. Bocsánat az új Hitmen As... kimaradt ultrán 24-32 Fps.

**
Amivel eddig néztem, mert nem vagyok egy nagy játékos.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#19) TomiLi válasza bteebi (#15) üzenetére


TomiLi
addikt

A tényleges megjelenés még eléggé messze van, Tényleg "Majd".... :F

(#16) antikomcsi Ne ezt nem is tudtam, csak az tűnt fel, hogy a kezdeti lelkesedés valahogy alább hagyott az új konzol generációt illetően... Biztos lehet ezen még csiszolni, de abban teljes mértékben egyetértek, hogy egy új generáció megvásárlása után, nem a "csodadriver(firmware...stb)" várása a fő cél...

[ Szerkesztve ]

Bogyorisz

(#20) M107


M107
addikt

:R

Érdekesség a Crysis 3 és a Sniper Elite 2 motorja u.a Crytek 3, és mégis a jobban fut a Sniper Elite 2.

Kérdés miért ?

Gondolom optimizálás jobb, esetleg több időt fordítottak rá.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#21) #85552128 válasza M107 (#20) üzenetére


#85552128
törölt tag

Valószínűleg azért, mert nem ugyanaz a motor...
A Sniper: Ghost Warrior 2 használja a CryEngine 3-at, a Sniper Elite V2 valami más házon belüli fejlesztést használ.

[ Szerkesztve ]

(#22) M107 válasza #85552128 (#21) üzenetére


M107
addikt

:R

Meglehet, én csak az intro video-ból következtetek, mikor kiírja Crytek Engine 3 mindkét játék

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#23) NKing válasza M107 (#22) üzenetére


NKing
tag

Akkor lesd meg még egyszer az intro-t, mert a Sniper Elite V2 módosított unreal engine 3-on fut, ezért is fut sokkal jobban, mint a Crysis. De azért a textúra részletességet és a poligon számot is megnézheted... :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Abu85 válasza NKing (#23) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Asura Engine. A Rebellion saját motort használ egy ideje.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#25) NKing válasza Abu85 (#24) üzenetére


NKing
tag

Valóban :R

(#26) M107


M107
addikt

:R

Bocs elírtam a nevet : pontosan , Sniper Ghost Warrior 2

[game]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#27) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

Mikor lesz kb laptop vonalon kaveri apus noti?

windows7sins.org

(#28) deja vu válasza MCBASSTION (#27) üzenetére


deja vu
addikt

Szerintem eleve csak pár laptopban lesz, az is ultra gagyi minőségű kasztniban. Üzleti gépekben (latitude, thinkpad, elitebook) és munkaállomásokban (precision, zbook, celsius, thinkpad w) soha a büdös életben jelen állás szerint. Engem üzleti gépben érdekelne, mert az nem hullik szét attól ha ránéz az ember.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#30) Rebourne válasza Abu85 (#11) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Persze, persze meghal a hardcore PC géming, hol ettől, hol attól.

Még abban a valószínűtlen jövőben sem hal meg a core PC géming, amelyikben az APU-k nem válnak be. Egyszerűen nem úgy működik platform. A PC-sek örülnek a konzolról átportolt játékoknak, de ezek a címek nem meghatározók a platform életképességének szempontjából.

(#31) deja vu válasza Rebourne (#30) üzenetére


deja vu
addikt

Ilyet ne írjál mert kapsz egy háború és béke terjedelmű hozzászólást, meg egyébként is az egész pc iparág az amd aputól függ, ha nem válik be lőttek a pc-nek.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#32) Abu85 válasza Rebourne (#30) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Maga a PC gaming mindenképp megmarad, mert a piac 90%-a eleve nem hardcore felhasználó. De az a 10% csak akkor fog PC-n maradni, ha nem butított portokat kap.
Az új DX12 is inkább ennek a 10%-nak szól.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#33) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Úgy látom itt ott már lehet kapni ezekből.
A A6-6420K 21 ezer körül van.
Számomra már teljesen érdektelen az APU,igaz jelenleg is az van a gépemben első verziós, halogattam a vásárlást mert vártam a nagy megváltó A10-7850K-t amíg meg nem jelent.
De kell a francnak 55 ezerért.
Mindig azt írják,hogy majd lejjebb megy az ára. 2 hónapja megjelent és még egy petákot sem csökkent az ára,ráadásul most is nem az új szériát nyomják ezerrel,hanem a régiből tolják ki az újakat.

(#34) deatom válasza Abu85 (#4) üzenetére


deatom
tag

Hát nekem az AMD A84500m APUs Toshiba laptopomra a beta drivert sem engedi feltelepíteni, mert "nem kompatibilis". Csak a honlapon lévő driver megy fel, ami 2013. 9. havi.

(#35) Abu85 válasza deatom (#34) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Toshiba nem engedi meg a gyári drivereket. Régebben a béták felmentek, de ma már azokra is letiltják. A Guru3D-re néha felkerülnek a WHQL mobility driverek. Azok felmennek a Toshibára is, csak nem mindig rakják fel őket a felhasználók. Az AMD meg csak a telepítőt engedi letölteni, ami nem engedi majd a tényleges driver letöltését.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#36) M107 válasza deatom (#34) üzenetére


M107
addikt

:R

Msdn-es eredeti oprendszer kell, nem kell a gyártók szutyok programmjai és lőn világosság megy minden, így használom a 2009 Hp és a 8 hónapos samu utlrabook-om le a ami rá volt telepítve ott a Coa matrica és pl egy
ez most nem a reklám helye :

Aktuális (hogy a frissítésekkel sem keljen bajlódni)

Windows 8.1 AIO x64 Integrated February 2014 IE11 Hungarian-Kori

vagy u.a ez

Windows 7 AIO x64 Integrated February 2014 IE11 Hungarian-Kori

Beír az COA matricán lévő serial oszt csókolóm.

UI:

A drivereket meg alapból már lementettem vásárláskor, de a Win7, 8.1 alapból megtalálja, ha nem akkor egy kis segítséggel.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#37) solfilo válasza Silentfrog (#33) üzenetére


solfilo
veterán

21k-ért vicc az A6-os. :W

Az A10-7850K-nak azért lassan megy le az ára, legalább is készletinfó szerint kapnak 2 db-ot normális áron. Mondjuk ez a mennyiség is vicc kategória. :DDD

solfilo

(#38) MCBASSTION válasza deja vu (#28) üzenetére


MCBASSTION
aktív tag

hat nekem trinity volt meg (a8-4500m) de mostmar kene valtani azert kerdeztem.
meg a gcn arhitektura fontos lenne.
uzletiben tenyleg nem nagyon lattam.

windows7sins.org

(#39) s_otto válasza M107 (#36) üzenetére


s_otto
csendes tag

Nemide

[ Szerkesztve ]

(#40) M107 válasza s_otto (#39) üzenetére


M107
addikt

:R
Nemide ezt nem értem...

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#41) pilu85


pilu85
őstag

egy ssd mellett, alap dolgokkal azért gondolom pörög a rendszer ezekkel a procikkal is. ugye??? kérdem!

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#42) Silentfrog válasza pilu85 (#41) üzenetére


Silentfrog
veterán

A rendszer természetesen pörög,nem mondod meg érzetre, hogy milyen processzor van a gépbe.

(#43) bteebi válasza Abu85 (#35) üzenetére


bteebi
veterán

Ez így amúgy miért jó? Miért kell már azt is letiltani, hogy a felhasználó egy egyszerű drivert letölthessen? :W

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#44) Ferkósza


Ferkósza
tag

Sajnos a 314-es euró se fog jót tenni az árakkal... :(

(#45) Abu85 válasza bteebi (#43) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hogy vegyél új gépet, ha valami nem fut.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#46) vimes


vimes
senior tag

Ha utolérnék az azonos árban kapható Intel cuccokat CPU teljesítményben, meggondolandó lenne a váltás, addig nálam esélytelen.
Vagy az Intel csipkedhetné magát még jobban a HD Graphicssal. :DD

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#47) pilu85 válasza Silentfrog (#42) üzenetére


pilu85
őstag

alap netezős gépbe ilyesmi procit vennék nem intelt. egy 128 gigás ssdvel, oszt gyí...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#48) Garada


Garada
őstag

Mint halottnak a csók :D

(#49) pilu85 válasza Garada (#48) üzenetére


pilu85
őstag

pedig egy ilyesmim leszegyszer egy ssd vel. alap netezős gépnek még túl gyors is lesz. :) a 65watt meg lehet vagy 30 netezés közbe

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#50) antikomcsi válasza pilu85 (#49) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Alap netezős gépnek egy bay trail is elég. Igaz, abban nem cserélsz procit, de a soc+lap kombó is olcsóbb, mint egy 6420 önmagában és 10W-ból elvan.

Az a gáz, hogy ahelyett, hogy ezt a sok agyon tiltott selejtet árulnák, inkább lehetne kapni az olcsóbb FM2+ megoldásokat. Gondolom Te is szívesebben vennéd azt, ha lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.