Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Na ez várós. Gondolom 4-6 giga ram lesz bennük. Vajon az S10e alá árazzák majd?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Emericus Max


Emericus Max
tag

Jajj, erősebb hardver lesz a Lite verziókba (SD855), mint az Exynos verziós S10-be?
Ez eléggé saját lábonlövősen hangzik. Persze az ár kérdéses még, de mivel 'lite' gondolom olcsóbbnak kell lennie, mint az S10. Esetleg az anyaghasználat lehet még gyengébb (értsd. plasztik), de így is házon belüli konkurenciának néz ki. :C

(#3) ghiottone válasza Emericus Max (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jó lenne, ha EU-ba az sd855-ös elérhető lenne.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4) Juhaszatti válasza Emericus Max (#2) üzenetére


Juhaszatti
addikt

- RAM mennyisége
- Belső tárhely sebessége
- Micro SD bővíthetőség
- Vezetéknélküli töltés (akár visszatöltés)
- IP védelem
- Kamerák (képminőség, látószögek száma, szoftveres korlátozások pl éjszakai mód vagy az élőfókuszos videó megléte)
- Kijelző

Rengeteg dologgal lehet még ezt pozicionálni, a proci csak egy a sok közül, és ezen a szinten nincs is túl nagy jelentősége.

[ Szerkesztve ]

(#5) #16820480 válasza ghiottone (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igazából SD7xx is jó lenne, meg lapos képernyő, ellenben A szériánál jobb kamera...

(#6) ghiottone válasza #16820480 (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én most az exynosos One Vision-el is elvagyok, ami még jelenleg szoftveresen összeszedettebb is, mint a Zoom. Kamera is rendben van, gcam is megy - csak hosszabb távra a 4gb ram nem elég már. s10e volt nálam - jó telefon lenne, de az aksi nagyon nem tetszett.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#7) jacis


jacis
nagyúr

Ha ez tényleg bekövetkezik akkor megint elindul a samsung féle káosz a termékpalettát illetően.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) #24536576


#24536576
törölt tag

Hova tud még süllyedni a Samsung? Csak így tudják még drágábban adni a normális Noteot, hogy betesznek mellé 2 hulladékot? Mondjuk a próó is elég gyengusz lett.

(#9) janeszgol válasza #24536576 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Hogyne...

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) doooo válasza #24536576 (#8) üzenetére


doooo
veterán

Ó, hát nagyon gyenge, tényleg... Komolyan... ekkora pálforduláson átmenni kevesen tudnak mint te. Nem tudom, hogy mi törte össze a "fanságodat", de ez az abszolút a másik véglet, amit nyomatsz az utóbbi időben. Oké, hogy csalódtál, nem akarsz többet Samsungot, vagy akármi, de orbitális marhaságokat ne szórj állandóan magadból, mert ez a Samsungot nem fogja meghatni, de magadat lejáratod vele.

(#11) Nekton


Nekton
aktív tag

Minek még két telefon a palettára? Ott van az A széria. :F

(#12) leslien válasza ghiottone (#3) üzenetére


leslien
nagyúr

ideje lenne látni élőben egy igazi Samsungot.... ;] :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13) ghiottone válasza leslien (#12) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Rögtön vennéd, mi? :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#14) leslien válasza ghiottone (#13) üzenetére


leslien
nagyúr

gondolhatod pláne ha lesz benne OIS és 4k60fps.... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#15) ghiottone válasza leslien (#14) üzenetére


ghiottone
nagyúr

ez a 4k60fps a vesszőparipád lett

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#16) leslien válasza ghiottone (#15) üzenetére


leslien
nagyúr

igen haladjunk már kérem.... :D figyeld meg ha tényleg ide érkezne a SD855 Samsung akkor sok eladó Exynos lesz.. :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17) #24536576 válasza doooo (#10) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem mindenki birka, hogy a gyártók hülyének tudják nézni. :U

(#18) WaG_Gaming


WaG_Gaming
tag

Eredetileg egy iPhone SE2-re szerettem volna lecserélni a Honor 8-amat, de idő közben fedeztem fel a bennem alvó artistát, s mivel a Galaxy Note 10 Lite-hoz biztos, hogy hozzáadják az S Tollat (amitől Galaxy Note a Galaxy Note), ez a telefon egy jó kiindulási pont lehetne hobbi artista publikációimhoz. Csak legyen jó a kamerája, legyen kiegyensúlyozott kávamentes létére (mert manapság nincs kávás mobil a piacon, pedig kedveltem, hogy a káváknál meg lehet fogni a mobilt) a kijelző mérete (legyen elég kicsi, hogy meg tudjam fogni, de legyen elég nagy is a részletes, élvezetes rajzoláshoz), ne legyen több az ára 170.000 Ft-nál és tudjam legalább két újabb Android-verzióra frissíteni, Android 10-ről egészen Android 12-ig. Nem sokat kérek a Note 10 Lite-tól, de ezeket szeretném, ha teljesítené a Samsung. :))

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#19) weberzolee válasza WaG_Gaming (#18) üzenetére


weberzolee
aktív tag

" idő közben fedeztem fel a bennem alvó artistát, s mivel a Galaxy Note 10 Lite-hoz biztos, hogy hozzáadják az S Tollat (amitől Galaxy Note a Galaxy Note), ez a telefon egy jó kiindulási pont lehetne hobbi artista publikációimhoz"

Nem is tudtam, hogy kötéltánchoz elég egy fogpiszkáló is ;]

[ Szerkesztve ]

(#20) qsotre


qsotre
csendes tag

Dex vajon lesz a fedélzeten? Az A széria nem kapott..

(#21) <Lacy85> válasza #24536576 (#17) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nofene. Miért gondolod, hogy hülyének néznek? :D

(#22) K0vasz válasza Emericus Max (#2) üzenetére


K0vasz
aktív tag

+1. De szerintem ezek nem is jönnek minden régióba, annyira nincs értelme...

(#23) kalimist


kalimist
aktív tag

Lesz majd MA-n hír a hibás S10 és Note10 ujjlenyomatolvasóról vagy túl kínos? (A hír lassan 3 napos)

[link]

(#24) doooo válasza #24536576 (#17) üzenetére


doooo
veterán

Tehát elég sokáig birka voltál, a leghangosabb... ezen meginoghatatlan logika alapján. De ez még mindig oké lenne, megvilágosodtál, gratulálok. Hülyeségeket, hazugságokat, hamis megállapításokat akkor sem kell kinyilatkoztatni. Mert hát minek?

[ Szerkesztve ]

(#25) #16820480 válasza ghiottone (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

Teljesítményben elég az Exynos bőven persze, csak a SD energiagazdálkodása jobb valamivel azért. Nekem csak az akksi nem annyira tetszik az S10e-ben, minden másban amúgy bejön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.