Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szasanyi


szasanyi
félisten

Feltettem, kipróbáltam és a The Witcher 3 határozottabban rosszabbúl megy ezzel a driverrel (GTX 1070Ti) úgyhogy ment vissza a 416.15 amivel meg vajszimán fut, ahogy a nagykönyvben meg van írva.
Remélem nem az lesz az NV tred, hogy RTX-re optimalizálás a jelenlegi generációs GPU-k kárára megy. :U

(#2) t72killer válasza szasanyi (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pedig úgy néz ki:(. Új gen fenekét kinyalják, előző le.va. Mondjuk ha korábbi driverrel simán, stabilan, jól mennek a dolgok, akkor amúgy se érdemes váltani, csak a legújabb játékoknál lehet szippancs...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) Cassi válasza szasanyi (#1) üzenetére


Cassi
senior tag

A (GeForce) fórumban azt írják, hogy már ki van javítva a Witcher 3 bug, de csak a következő driverben jön.

A 2070 miatt max. 4 nap múlva jönnie kell a következő drivernek, ezt akár ki is hagyhatták volna. Hacsak nem csúszik, mert most sehol nincs egy darab 2070 sem az online boltokban.

(#4) b. válasza t72killer (#2) üzenetére


b.
félisten

pedig nem úgy néz ki. felesleges szítani ilyen üldözési mániás teóriákkal a dolgokat, mert nem igaz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) t72killer válasza b. (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgy legyen:R Tény, személyes panaszom nem lehet a zöld driverekre:B

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) AAAgold


AAAgold
senior tag

érdekes teszt eredmények régebbi és újabb nv driverek között

persze, fenttartásokkal kezelendő, a youtube-on is nyomják a clickbait-et

[ Szerkesztve ]

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#7) b. válasza AAAgold (#6) üzenetére


b.
félisten

ez 416.16 , nem eza driver.A fórumban írták, hogy ajánlatos feltenni hozzá a mostani win 10 frissítést.
ITT [link] találhatóak részletes összehasonlító eredmények alul a topikban a .16 és a .34 között. Legtöbb játékban gyorsulás történt.( 1070TI)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) AAAgold válasza b. (#7) üzenetére


AAAgold
senior tag

Ok, köszi, időközben láttam, hogy van különbség, csak pont előbb futottam bele a videoba, ami mai

Az a fránya clickbate

[ Szerkesztve ]

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#9) Bandi995 válasza szasanyi (#1) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Bírom, hogy az egyetlen dolog amire kíváncsi vagyok a driverrel kapcsolatban, egyből első kommentként van a hír alatt :D

(#10) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mit keres Geralt egy Soul játékban? Végigolvastam a szöveget, de nincs benne magyarázat a képre. :P

(#1) szasanyi - Nemrég kezdtem egy második végigjátszást és nekem úgy tűnt, hogy 410-es driver-ekkel szebben fut a játék 2160-ban a GTX1070-en, mint valaha (most még a HairWorks-t is bekapcsoltam Low-ra és AA nélkül). Tegnap feltettem ezt a verziót és azóta nem játszottam, de most elindítottam és nem tűnt fel semmi, szerintem vagy ugyan olyan mint régen volt (valamikor úgy 1 éve fejeztem be az első kört), vagy olyan mint két napja az előzővel (de most csak 2 percet futkorásztam).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11) RobbyJr válasza b. (#7) üzenetére


RobbyJr
őstag

Én a 416.34-et tettem fel, és azon is éreztem a lassulást, szóval visszatettem a 399.24-et.
1070-es kártya van nálam.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.