Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azbest


azbest
félisten

Hmm, én azt hittem az ARMv8-ban alap a hypervisor, régebbi whitepaperben is emlegetik.

Ahogy olvasom az R fajtát real time megoldásokhoz ajánlanak például, persze a hibatűrés sem hülyeség.

Az sem gyenge, hogy az R magjai lehetnek függetlenek egymástól. :Y

[ Szerkesztve ]

(#2) Bundyta


Bundyta
tag

amelyek relatíve nagy teljesítményT kínálnak,

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#3) Béééla válasza azbest (#1) üzenetére


Béééla
őstag

Igen, az R széria, amit autókba, vonatokba meg repülőkbe tesznek, de nem is olyan egyszerű a lelki világuk :DDD
Ami inkább érdekel, hogy ezek inkább RTOS-re vannak tervezve ha nem tévedek; azok támogatják a virtualizációt/sandboxozást?

Bélabá

(#4) azbest válasza Béééla (#3) üzenetére


azbest
félisten

Nekem homályos ez a terület. Csak van kolléga, aki mélyebben benne van, meg a raspi3 kapcsán "minek a 64bites mód" beszélgetések kapcsán találkoztam azzal, hogy pl mert hypervisor is van v8 módban.

(#5) Blindmouse válasza Béééla (#3) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nem az RTOS egyik thread-je megy a sandboxba. A sandboxba rakod az RTOS-t. Amúgy ha jól értem a 4 mag lock step-ben fut, tehát ugzanazt csinálják. Vagy lehet 2+2, 3+1 konfigurációkban futtatni? Fene tudja.
Az jobban érdekelne, hogy lesz-e ezután M42, M32 és M72.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#6) Béééla válasza Blindmouse (#5) üzenetére


Béééla
őstag

A sandboxba rakott RTOS-nek meg annyira nem látom értelmét :F
Lockstep, de 4-es lockstepnek értelmét nem látom, max a 2+2-nek, de az lenne igazán szép ha 2+2+2+2-es lenne :B
Na igen, az M széria pedig jó kérdés, ott viszont abszolút nem látom szükségét ilyen durva dolgoknak. Arra ott az A széria ha durvulni akar az ember :D

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.