Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"1 TB kapacitású merevlemez helyett 120 GB-os SSD-t szeretnénk kérni, a csere teljesen ingyenes" - mennyivel nagyobb munka már beletenni egy 240 vagy 512 GB SSD-t. Vagy csak az akció arra számít,h 120 úgysem kér bele senki... Mrrr. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) Plague666


Plague666
tag

Én értem, hogy a partnerek raktárkészletét kell tukmálni ezekben a cikkekben, de mindig megmosolyogtat 1-2 nonszensz ajánlat.
Pl most az aoc g2460vq6. Körülbelül senki nem vesz már ilyet, aki nyitott szemmel jár, mert kint az utódtípus a g2590vxq, fél collal nagyobb, sokkal vékonyabb káva és szélesebb freesync tartomány, 2 ezer ft árkülönbséggel.

(#3) A.K. válasza pusszycat (#1) üzenetére


A.K.
tag

Ez teljesen ingyenes azaz az 500 GB-os HDD helyett "ingyen" kapsz egy 120-as SSD-t. Egy 512 SSD-t nem fognak csak úgy adni ott már rá kell fizetni.

(#4) Whist válasza A.K. (#3) üzenetére


Whist
aktív tag

És ha otthon véletlen kallódik egy 512 SSD?

Ebben az esetben ha kicserélem,ugrik a gari?

[ Szerkesztve ]

(#5) jedis


jedis
senior tag

A 29-es LG, szerintem most a legjobb ár/értékű monitor a piacon. Nekem még egy régebbi típus van ebből a méretből, és persze még jóval drágább volt, de bátran ajánlom minden átlag felhasználónak. Film/game/net mindenre tökéletes. Már a melóhelyen is túrtam a 22"-os 4:3-as monitorom mellé egy másikat, mert nagyon kényelmetlen volt dolgozni egy kijelzőn, még úgy is, hogy csak office megy 90%-ban.

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#6) turorudi


turorudi
aktív tag

Az iskolakezdésnek tényleg elengedhetetlen kelléke egy háromszázezres drón. Karácsonyra meg kap a gyerek a Jumbo Jetet annak örömére, hogy sikerült félévkor nem megbukni.

(#7) A.K. válasza Whist (#4) üzenetére


A.K.
tag

úgy tudom nem.. probléma viszont akkor lehet ha ez az alkatrész okoz később egy meghibásodást
egyébként meg az eredeti alkatrészt tartsd meg, hogy ha gond van akkor vissza lehessen állítani a bolti állapotot

(#8) Whist válasza A.K. (#7) üzenetére


Whist
aktív tag

Nincs laptopom és nem is terveztem vásárolni, csak érdekelt, hogy működik ez. :)
De persze, mindent meg kell tartani.

[ Szerkesztve ]

(#9) pusszycat válasza A.K. (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igazad van. De 1TB HDD árából lehet venni 2 db. 120 SSD-t,és még marad fagyira is. A nagylelkű ajánlatok mindig szíven ütnek. :B

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#10) Mustaros válasza pusszycat (#9) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Ekkora túlzás azért nem kell szerintem..

https://www.arukereso.hu/merevlemez-c3103/hitachi/2-5-1tb-128mb-5400rpm-sata3-hts541010b7e610-p383485433/

Linkelj 2db 120as SSD ennyiért.

Ui:mobilon nem tudok linket csinalni..

[ Szerkesztve ]

(#11) pusszycat válasza Mustaros (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

WD blue 1 TB hasonlitgattam Kingston A400 120 GB SSD-t. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#12) Mustaros válasza pusszycat (#11) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Az valóban nagyon olcsó. 😁

(#13) Plague666 válasza pusszycat (#11) üzenetére


Plague666
tag

Az a kingston a legbóvlibb, leglassabb kategória, nemhogy kettő, de egy sem kéne belőle.

(#14) pusszycat válasza Plague666 (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem sem. Most egy Samsung EVO 860 1 TB tűnődöm. B.F. lehet lecsapok rá. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#15) Sanya válasza pusszycat (#9) üzenetére


Sanya
nagyúr

Lehetne többet is venni és még maradna is pénz, de manapság azok a fránya kamerák mindenhol...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16) Dr. Akula válasza Plague666 (#13) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Egy vinyónál bármilyen SSD gyorsabb.

(#17) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

A ROG monitor ára lemaradt. :) (ugye a többinek fel van tüntetve.)

(#18) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

A 29"-os LG valódi ár/érték bajnok.

(#19) pengwin válasza Jokerdapro (#17) üzenetére


pengwin
addikt

Pedig 150.000-ért best buy egy 27"-es FullHD monitor. ;]

Üdv, pengwin

(#20) Fitzgerald válasza turorudi (#6) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mért, te drón nélkül küldöd a gyereket iskolába? Amish vagy? :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Jokerdapro válasza pengwin (#19) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Az biza! Bár ebből 50k a ROG név szerintem... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.