Hirdetés

2021. szeptember 25., szombat

Gyorskeresés

(#1) pusszycat

pusszycat
veterán

A cikkben szereplő valamennyi laptopot, maradéktalanul elfogadnám, minden hardver elemük kielégítő számomra.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) --> Amazfit T - Rex Black [weight loss - 10kg]

(#2) janeszgol válasza pusszycat (#1) üzenetére

janeszgol
nagyúr

Az a TUG nem rossz.

(#3) Cyrin válasza janeszgol (#2) üzenetére

Cyrin
addikt

Nem TUG hanem TUF... :)

(#4) janeszgol válasza Cyrin (#3) üzenetére

janeszgol
nagyúr

Koszi. El van irva akkor a cikkben. Oszinte leszek en nem kovetem ilyen szinten a notikat. Siman ugy gondoltam, hogy egy uj brand az Asusnal.

[ Szerkesztve ]

(#5) pusszycat válasza janeszgol (#4) üzenetére

pusszycat
veterán

Jelezni kéne, tied az elsőbbség. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) --> Amazfit T - Rex Black [weight loss - 10kg]

(#6) vicze1

vicze1
nagyúr

Fú az a kábel teszter nosztalgikus emlékeket idézett fel. Még volt szerencsém 20éve egy BNC token ringhez, mondjuk már akkor kezdték cserélni.

(#7) yericho800

yericho800
tag

Eriggy már... Akril 58000ft? :N :U

ryzen 3500x 4.0ghz -16gb ddr4 3000mhz-msi 2070 tri frozr

(#8) Dißnäëß válasza vicze1 (#6) üzenetére

Dißnäëß
addikt

Szintén zenész, 1992, suli számtech terem, 286-osok, Arcnet kártyák. És ha megbabráltuk az utolsó gépen a lezáró ellenállást a coax-on, az egész hálózatnak annyi lett a teremben. :D Istenem, ... szép idôk.. Netwars..

A lónak van lovásza, a tehénnek tehenésze, a madárnak madarásza, a halnak halásza. A disznónak akkor miért nincs disznásza, vagy méginkább, disznésze ?

(#9) koby11h válasza Dißnäëß (#8) üzenetére

koby11h
tag

Nem csak a lezárót, bárhol az egész ágban bármit...
Nekem a Novell Snipes kedves emlék abból a korszakból a hálózatokból.

Zöld rendszám és kipufogó, ugyan azon a gépkocsin!?! Most szívattok, ugye?

(#10) tibaimp

tibaimp
addikt

Még van freedos-sal értékesített lapos, azt hittem, már leszoktak róla a gyártók.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) Dißnäëß válasza koby11h (#9) üzenetére

Dißnäëß
addikt

T csatiról le tudtuk akasztani bármelyik gépet, nem borult meg az egész. Lezáróra azonnal.

A lónak van lovásza, a tehénnek tehenésze, a madárnak madarásza, a halnak halásza. A disznónak akkor miért nincs disznásza, vagy méginkább, disznésze ?

(#12) Dißnäëß válasza tibaimp (#10) üzenetére

Dißnäëß
addikt

Hihetetlen, hogy egy kib* live linux-ra nem volt energiájuk. Őszintén, mennyibe kerülne telibeverni őket FreeDOS helyett valami preinstalled linux-al, ami esetleg még a gyári logót is tartalmazhatná splash-ben, háttérképben, akárhol .. :F

(#13) Xpod válasza Dißnäëß (#12) üzenetére

Xpod
őstag

Miért foglalkozzanak vele? Aki ilyen oprendszerrel veszi az kb 99%-ban első lépésként törli a teljes SSD tartalmat és rakja fel a neki szimpatikus oprendszert.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#14) koby11h válasza Dißnäëß (#11) üzenetére

koby11h
tag

Bármelyik T csati nem gép felőli oldala, jobbra vagy balra, az már mindegy.
Nekem pl. volt saját lezáróm. A gépem utáni gépeket lekötöttem és lezáró a végére. Sokkal gyorsabb volt így az időszak zárást futtatni :)

[ Szerkesztve ]

(#15) koby11h válasza Dißnäëß (#12) üzenetére

koby11h
tag

Az munka, pénzbe kerül, ha ezért drágább lenne akkor az lenne a bajunk. :)

(#16) tibaimp válasza Dißnäëß (#12) üzenetére

tibaimp
addikt

+1, erre gondoltam....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) Dißnäëß válasza Xpod (#13) üzenetére

Dißnäëß
addikt

Miért, a FreeDOS csak úgy rárepül ?
Nem. Azzal is foglalkozik valaki.. jobb esetben automatizált, és valami - akkor pedig egy Linux image-et ugyanúgy rátúr akár a kicikínai, akár az automata/script, esetleg maga az SSD gyártó szállít így nekik eleve, nemtom. Vagy a billentyûzet közepén levô kretén középsô pöcök helyett egy SATA DOM-ot kap mind, egy Live Linux-al, amire be van állítva a boot, de ha ugyanezt egy USB-be dugott 1 filléres, ajándékba hozzá adott pendrive-al teszik meg, az még kedves gesztus is, a gép eladható, a vevô meg megtisztelve érzi magát már egy 4 gigás usb2-estôl is, hogy milyen figyelmes a gyártó.

Legalábbis az átlag fogyasztó, anyám & a többi millió, aki nem kôkocka. :D :U

FreeDOS... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#18) Dißnäëß válasza koby11h (#14) üzenetére

Dißnäëß
addikt

Elegáns.. :)) ;] :C
Ezen nagyon felröhögtem :D Made my day.

(#19) Xpod válasza Dißnäëß (#17) üzenetére

Xpod
őstag

Bocs félre érthető volt. Erre reagáltam: " helyett valami preinstalled linux-al, ami esetleg még a gyári logót is tartalmazhatná splash-ben, háttérképben, akárhol ."

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#20) Dißnäëß válasza Xpod (#19) üzenetére

Dißnäëß
addikt

Akkor en is visszamindent. :D :R
(Bar ha mar kiment, maradhat).

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.