Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A cikkben szereplő valamennyi laptopot, maradéktalanul elfogadnám, minden hardver elemük kielégítő számomra.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) janeszgol válasza pusszycat (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Az a TUG nem rossz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) Cyrin válasza janeszgol (#2) üzenetére


Cyrin
addikt

Nem TUG hanem TUF... :)

(#4) janeszgol válasza Cyrin (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Koszi. El van irva akkor a cikkben. Oszinte leszek en nem kovetem ilyen szinten a notikat. Siman ugy gondoltam, hogy egy uj brand az Asusnal.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) pusszycat válasza janeszgol (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jelezni kéne, tied az elsőbbség. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) vicze


vicze
félisten

Fú az a kábel teszter nosztalgikus emlékeket idézett fel. Még volt szerencsém 20éve egy BNC token ringhez, mondjuk már akkor kezdték cserélni.

(#7) yericho800


yericho800
aktív tag

Eriggy már... Akril 58000ft? :N :U

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#8) Dißnäëß válasza vicze (#6) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Szintén zenész, 1992, suli számtech terem, 286-osok, Arcnet kártyák. És ha megbabráltuk az utolsó gépen a lezáró ellenállást a coax-on, az egész hálózatnak annyi lett a teremben. :D Istenem, ... szép idôk.. Netwars..

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#9) koby11h válasza Dißnäëß (#8) üzenetére


koby11h
aktív tag

Nem csak a lezárót, bárhol az egész ágban bármit...
Nekem a Novell Snipes kedves emlék abból a korszakból a hálózatokból.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#10) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Még van freedos-sal értékesített lapos, azt hittem, már leszoktak róla a gyártók.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) Dißnäëß válasza koby11h (#9) üzenetére


Dißnäëß
veterán

T csatiról le tudtuk akasztani bármelyik gépet, nem borult meg az egész. Lezáróra azonnal.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#12) Dißnäëß válasza tibaimp (#10) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Hihetetlen, hogy egy kib* live linux-ra nem volt energiájuk. Őszintén, mennyibe kerülne telibeverni őket FreeDOS helyett valami preinstalled linux-al, ami esetleg még a gyári logót is tartalmazhatná splash-ben, háttérképben, akárhol .. :F

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#13) Xpod válasza Dißnäëß (#12) üzenetére


Xpod
addikt

Miért foglalkozzanak vele? Aki ilyen oprendszerrel veszi az kb 99%-ban első lépésként törli a teljes SSD tartalmat és rakja fel a neki szimpatikus oprendszert.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#14) koby11h válasza Dißnäëß (#11) üzenetére


koby11h
aktív tag

Bármelyik T csati nem gép felőli oldala, jobbra vagy balra, az már mindegy.
Nekem pl. volt saját lezáróm. A gépem utáni gépeket lekötöttem és lezáró a végére. Sokkal gyorsabb volt így az időszak zárást futtatni :)

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#15) koby11h válasza Dißnäëß (#12) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az munka, pénzbe kerül, ha ezért drágább lenne akkor az lenne a bajunk. :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16) tibaimp válasza Dißnäëß (#12) üzenetére


tibaimp
nagyúr

+1, erre gondoltam....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) Dißnäëß válasza Xpod (#13) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Miért, a FreeDOS csak úgy rárepül ?
Nem. Azzal is foglalkozik valaki.. jobb esetben automatizált, és valami - akkor pedig egy Linux image-et ugyanúgy rátúr akár a kicikínai, akár az automata/script, esetleg maga az SSD gyártó szállít így nekik eleve, nemtom. Vagy a billentyûzet közepén levô kretén középsô pöcök helyett egy SATA DOM-ot kap mind, egy Live Linux-al, amire be van állítva a boot, de ha ugyanezt egy USB-be dugott 1 filléres, ajándékba hozzá adott pendrive-al teszik meg, az még kedves gesztus is, a gép eladható, a vevô meg megtisztelve érzi magát már egy 4 gigás usb2-estôl is, hogy milyen figyelmes a gyártó.

Legalábbis az átlag fogyasztó, anyám & a többi millió, aki nem kôkocka. :D :U

FreeDOS... :W :W

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#18) Dißnäëß válasza koby11h (#14) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Elegáns.. :)) ;] :C
Ezen nagyon felröhögtem :D Made my day.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#19) Xpod válasza Dißnäëß (#17) üzenetére


Xpod
addikt

Bocs félre érthető volt. Erre reagáltam: " helyett valami preinstalled linux-al, ami esetleg még a gyári logót is tartalmazhatná splash-ben, háttérképben, akárhol ."

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#20) Dißnäëß válasza Xpod (#19) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Akkor en is visszamindent. :D :R
(Bar ha mar kiment, maradhat).

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.