Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rauschie


rauschie
senior tag

Én maradtam le ennyire és ennyit estek az árak, vagy ez tényleg bombaüzlet?
Nem vagyok annyira tisztában az Olykkal, de a 8fps (vagy a 6 akár)nem a 155ezer ft-os kategória sajátja, vagy? Anno 120-ért vettem a D40et, ami igaz régen volt már, de furcsa akkor is.

(#2) ROBOTER válasza rauschie (#1) üzenetére


ROBOTER
addikt

Az nem fps. Annyi fér a pufferbe.

(#3) madgie válasza rauschie (#1) üzenetére


madgie
titán

" megnőtt a sorozatfelvételben készíthető képek száma "

Tehát nem az "fps" nőtt meg, hanem az elkészíthető képek maximális száma.

szerk: Roboter megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

(#4) philoxenia válasza madgie (#3) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mondjuk félreérthető kicsit, nekem is először az fps ugrott be....
Ha a mondat mondjuk úgy hangzana: "Több kép készíthető sorozatfelvétel esetén a nagyobb puffer miatt." pl. az egyértelműbb lenne. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) rauschie válasza madgie (#3) üzenetére


rauschie
senior tag

Oké, én voltam a hülye, csak kikerekedett elsőre picit a szemem :B

(#6) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Üdv. Elég kihalt a topik, de próba cseresznye. Van egy Olympus E450-ünk immár 6 éve. Most úgy tűnik, hogy egyelőre tégla lett. :W Az történt, hogy az öcsém a törlés, exponálás és fehéregyensúly kivételével minden gombot megnyomott rajta és most nem akar bekapcsolni, vagy ha nagy ritkán igen, kiírja a képen látható feliratot (közben villog az SSWF feliratú LED, amúgy a bekapcsoláskor lévő motorhang nem hallatszik és nem reagál semmire), majd kis idő múlva becsíkozódik, végül elhalványodik a felirat. Rákötöttem tévére, de "nincs jel" felirat fogadott. Pótaksiját berakva változatlan a helyzet.
A képeket szerencsére az elromlás előtt a gépre másoltam. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.