Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pixa


Pixa
aktív tag

Tetszik! :)
Küllemre, árra ajándékba számomra egész olcsó! :)

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#2) Spancho


Spancho
őstag

Én a ph-n vettem nagyon kicsivel drágábban 8mint itt a 16gb-s) 32bg-s USB 3-as pendrive-ot.
És ég és föld a különbség komolyan. Van egy 4gb-sem az öcséméknek szoktam 1-2 filmet rápakolni ,de azzal a kb 5mb/s -es sebességgel 6 perc egy átlag 1,2gb-s film. Az usb3-at is egyenlőre usb2 porton használom és az a 25-30mb/s amit kiad magából max már az is villám sebesség az usb2-es penhez képest.
Szóval aki akar venni ,szerintem költsön egy kicsit többet 16gb-s simán van már 10 alatt és ha még nincs is usb3-as eszköze mindenképpen megéri "gondolván a jövőre"

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#3) Pixa válasza Spancho (#2) üzenetére


Pixa
aktív tag

A pendrive ilyen sebessége maximum valami hackernek lehet fontos! Most alaphangon 2 max 5 perccel később kerül rá az összes adat egy USB 2.0-sra? Hajjajj... :U

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#4) Spancho válasza Pixa (#3) üzenetére


Spancho
őstag

Lehet hogy egy átlag felhasználónak elég ,és van ideje de azért 5 perc is 5 perc :)
Nagyobb adatnál persze ez sokszorozódik. Nem nagyon szeretnék példálózni ,de volt 2x 7-8gb adat amit rátettem az USB 2-es penre több mint 40 perc volt ,usb 3-al ugyan azon a porton kevesebb mint 10. az már 30 perc különbség. És nem lebeszélni akarok senkit erről ,mert tényleg szép , és az ára sem vészes.
Fotókra meg videókra stb... nagyihoz elvinni ezt az arra tökéletes.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#5) Pixa válasza Spancho (#4) üzenetére


Pixa
aktív tag

Nagyobb adatnál tényleg van értelme. Ezt nem is cáfolom! :)
De, ha azt vesszük, online sokkal egyszerűbb csinálni egy FTP-s tárhelyet, levédeni és úgy másolni. Az gyorsabb (lehet), mint pendriveozni.

S persze az is tény, hogy 10-20-+++ GB adatnál elkél(het) az USB3.0. :)

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#6) Akula


Akula
őstag

szerintem meg szánalmasan csúnya.
egy ősrégi Kingston DT-el nyomom már régóta, 4GB és mindenre elég. amire nem, arra ott a mobil HDD meg a mastercard. :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#7) bteebi


bteebi
veterán

Jujj, de törésveszélyes! Nem csúnya, és nem drága, de szerintem rendszeres használat mellett nem sokáig maradna egyben, ráadásul mire teleírja az ember, kinő a szakálla... Az írási tempója is igazán hozhatná az USB 2.0 limitét.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) HeavyToys válasza Pixa (#5) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Hú, azért amikor egy nap 10x rakok tele egy 64 gigás usb 3.0-ás pendrive-ot, 50mb/s -es sebességgel és ha ez 5 mega lenne.... gondol el mennyi plusz idő.

(#9) szeksziboj


szeksziboj
tag

Nem nevezném valami ár bajnoknak... 32gb sdhc van 6.5-ért... és azt egy olvasóval megtoldva máris többfunkciósnak lehet tekinteni... :U

(#10) Pixa válasza HeavyToys (#8) üzenetére


Pixa
aktív tag

10×64GB=640GB! Nos, ilyenkor az USB3.0-s 1-2TB-s HDD szerintem sokkal praktikusabb választás lenne! A sebesség mellett a tárhelyed is úgy jönne ki, hogy nem kellene annyit fordulni. De lehet én látom hülyén... :U

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#11) HeavyToys válasza Pixa (#10) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Nem, abszolút igazad van. Csak most ahol dolgozom ez van "készleten" és nem igazán kapkodnak az igények kielégítésében. Ez a készleten dolog is úgy van, hogy nekem van otthon ilyen eszközöm és azt viszem be melóhelyre! :)

(#12) vellerd válasza szeksziboj (#9) üzenetére


vellerd
tag

mondjuk egy év távlatából, de ez a megjelenésekor sem volt olcsónak nevezhető. :(

Eladó Pioneer TS-E2099,Q9550 Proci,160GB Sata HDD, 2,5" 250Gb Noti HDD 3napot használt 100/100

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.