Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) O_L_I


O_L_I
őstag

A minor felkelette az érdeklődésem de nem sok jót találtam róla a neten aztán a hama oldalán erre lettem figyelmes:
[link]
[link]

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Mintha a Major majdnem fele ennyiért is lett volna sokáig a piacon. Ez a 30 kicsit sok érte.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) gretzky77 válasza Xaels (#2) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen nekem a sima Major van 17ért vettem anno igaz azon se irányitó,se mikrofon! Jó fejes én nagyon szeretem de 30ért nem hiszem,hogy ezt venném!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#4) Xaels válasza gretzky77 (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Én is szemeznék eggyel mert az AKG K450 túlságosan sok méllyel dolgozik, nem tudok mindent hallgatni vele emiatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) nvyktor válasza Balu12 (#5) üzenetére


nvyktor
aktív tag

Ezt most mondod vagy kérdezed? :P

Volt szerencsém egyszer egy színpadi Marshall basszusgitár monitort (kontroll hangfalat) kipróbálni a hozzá való, szintén Marshall CSÖVES erősítővel együtt. Az egész cucc magasabb volt nálam. Amint bemelegedett a cső, még a tégla is remegett a falban... :C
És ilyen hangerőn is kristálytisztán szólt. :R

Remélem nem rontják el a kialakult imidzsüket valami hozzájuk méltatlan termékkel!

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#7) Xaels válasza nvyktor (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Nem ők gyártják tudtommal, csak a nevet adják hozzá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Mióta a Hamahoz került a disztribúció egyszerűen nevetséges az árképzés.

Korábban 17-19E között volt kapható. Az sem volt jó ár érte, de a jól néz ki és headset is egyben, szóval belefért.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9) wody21


wody21
tag

Sajnos tényleg elég drágácskák, pedig külsőre biztatóak lennének, de 30+e Ft ezért a fejhallgatóért, kicsit meredeknek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#10) fi:zi'k válasza wody21 (#9) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Legjobb tudomásom szerint a Hama csak a disztribúciót látja el.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11) Codiac


Codiac
csendes tag

Hama-ért elég sok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.