Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Az USB 3.0 dokkoló nem lenne rossz, de alaposan megkérik az árát. Épp a feléért is lehet ilyet venni, bár ez kicsit szebb, de mivel el van rejtve a TV mögött, így ez nem nagy fegyvertény számomra.

(#2) szaya


szaya
tag

Kicsit zavarja a szemem: Klasszikus SATA merevlemez dokkoló is található a Hama kínálatában. :)

''Sohasem kell tanácsot adni. A bölcsnek nincs rá szüksége, a bolond pedig úgysem fogadja meg...'' by: Lyderch

(#3) sing1ep1ayer válasza szaya (#2) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Igen, ez nekem is egyből feltűnt. Kicsit vidékies az a mondat a végéről hiányzó n betűvel. :)

A Hama árai meg nagyon elszálltak mostanában. Kezdik prémium gyártónak érezni magukat, pedig a vásárlók nagy része kizárólag az olcsóságuk miatt választotta eddig a termékeiket, ebben biztos vagyok.

(#4) canniball


canniball
nagyúr

Egyrészt a SATA-IDE adapternél kimaradt hogy bootolható-e. Másrészt szvsz ezen az áron élet/piacképtelen termékek, talán fele ennyiért...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#5) Espla


Espla
aktív tag

Nekem régi laptopba lenne szükségem SATA-IDE (PATA) adaptere, hogy egy kicsi SSD-vel még használható legyen pár évig.
Ilyet lehet kapni?

(#6) eca


eca
tag

Jó termékek ezek, de egy kicsit drágának találom őket én is. 15 000 pénz körül már lehet találni dokkolós házat is.

(#7) Narasim


Narasim
aktív tag

csatlakozom az előttem szólókhoz. kib@szottul drága!

innen apróról rendeltem vagy 2 éve belső ide-sata adaptert 2500 Ft-ért!

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#8) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Egy ilyen USB3 SATA kanóc nem hülyeség ha van az embernek kéznél.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#9) mepet


mepet
addikt

Drága, viszont hama(r) elromlik!

(#10) McDog válasza Espla (#5) üzenetére


McDog
aktív tag

Ilyen SATA-IDE átalakítót csak ilyet találtam. De ezt gondolom nem laptopba szánták...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.