Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) capulet75


capulet75
addikt

PC-n is van?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2) Sirandrish válasza capulet75 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kizárt!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) ViZion


ViZion
félisten

Ehh, éppen az a baj, hogy csak ez a rész volt PC-re is, meg talán a Halo 2, utána viccboxos exkluzív lett.
Nagyszerű hangulat, fergetegesen jó zenék, hatalmas, jól kitalált pályák, és olyan történet, ami előtte kb. Unreal Awakening-ben volt... :R :R :R
A járművek nagyon jók voltak, CE-ben még az elején mutatott Longbow-t és pelikánt is lehetett nyúzni.
Lehet végig kellene tolni megint? :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) mmdms


mmdms
addikt

Ez egy az egyben a halo első része, nem értem. Pont egy hónapja kezdtem el. Ez csak egy felpofozott valami?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#5) Sirandrish válasza mmdms (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elvileg ez egy HD remake...ennek fényében meg nem annyira meglepő :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Torry válasza ViZion (#3) üzenetére


Torry
addikt

A "viccbox"-ban van továbbra is a pénz, lassan el kellene fogadni, a sírás sem fog ezen változtatni.
Ráadásul eleve xbox-ra lett kitalálva a játék, jó 1 év után jelent meg pc-re, kíváncsi vagyok mennyit adtak el belőle, de nem hiszem, hogy akár megközelítette volna a boxos eladásokat.

(#7) Sirandrish válasza Torry (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha megközelítette volna akkor kiadták volna a többi részt is PC-re.
Gondolom PC-n bukás volt így el sem gondolkodtak a többi rész kiadásán..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) #08052480 válasza Sirandrish (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

Dede, volt a kettő is pc-n és állítólag nem is fogyott rosszul (mégiscsak Halo :) ),ettől függetlenül minden platformnak kell exkluzív cím. A 360-é a Halo. Tessék már elfogadni, hogy pc-n az életben nem lesz újra.
Egyébként ez nem sima remake.

[ Szerkesztve ]

(#9) wednesday válasza #08052480 (#8) üzenetére


wednesday
őstag

Ez így van.
Nem az eladás a fő szempont. Uncharted-et se fognak kiadni Xboxra, még ha 2x annyi fogyna belőle, mint PS3-nál. Az exkluzív címek az adott platform népszerűsítése miatt léteznek.

(#10) Sirandrish válasza #08052480 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez eddig rendben van de ha kerestek volna a Halo2-vel PC-n mondjuk vagy 800M-et akkor lehet új exkluzív cím után néznek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) DonMuscle


DonMuscle
csendes tag

Konzolban van a jövő. Sajnos? :F Nem tudom. Pc-s játékeladások elég viccesek 90%-ban. Persze itt is vannak kivételek. Ha létezik olyan fogalom, hogy Pc exkluzív akkor van pár ilyen játék is ami azért sikeres marad pc fronton és megélnek elég jól belőle. ;]

donmuscle felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#12) capulet75


capulet75
addikt

Most komolyan és tényleg nem akarok flémet generálni, de ne szarjuk már össze magunkat a konzoloktól. A zikszbox 6 éves, az hogy veletek meg tudják etetni ezt az oldshool technológiát az vagy a marketing diadala vagy a konzolosoknak tényleg elég ennyi. Lehet bizonygatni hogy milyen jó, attól ez még nem lesz igaz. Mennyi is most egy használt box? Mittomén legyen 40k. Dobj még mellé egy százast egy rendes tv-re. Hát én 140-ből olyan gépet építek innen az aprórol, ami 4 magos, DX11, 24col monitor és simán elmennek rajta a mai játékok high beállitásokkal. Ez a konzolé a jövö duma már 2 éve sem jött be, maximum olyan gép lesz a jövő ami ezt a kettőt egyesíti. Mert amíg te 140k-ért csak játszol, én minden mást is. Gondolom ezt a postot sem az xboxodról írtad. Naugye.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#13) HS 2142 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem ha ezzel akarták volna megszedni magukat, akkor nem várnak a portolással 2,5 fél évet. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14) Sirandrish válasza HS 2142 (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem valamelyik fejlesztő kölke húzta át egyedül mert ő jobban szeret PC-n játszani :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Sirandrish válasza capulet75 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a baj hogy a konzolos azt a 140K-t már 5 éve elverte amivel a mai napig játszik de a te 140K-s géped amit 5 éve vettél ma már kakit sem ér :)
Jah és 140K-ért tudok fimet nézni csak épp 110centin nem 50en pl...jah és netezni vagy zenét hallgatni is tudok..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) capulet75 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


capulet75
addikt

Ne csináld már. 5éve egy 110 cm-es tv 250k volt, a használtan 40k-s konzol meg gondolom volt vagy 80. Jah és 140k-ért tudok netezni, tudok zenét szerkeszteni, tudok feliratot csinálni filmekhez, tudok photoshoppolni és képet szerkeszteni, tudok videót vágni, tudok levelet írni, tudok egymillió más dolgot csinálni.A 24-es monitoromnak meg olyan képe van amit ma egy 300k-s tv tud. Játszottam gta4-el konzolon,ami pedig arra készült, 120 centis tv-n. Utána a "kis" 24 monitoromon full. Szerintem nem kell magyarázni a különbséget. Mégegyszer mondom, nem akarok itt konzol vs. PC vitát generálni mert ezer másik topik bebizonyította hogy értelmetlen és felesleges. Mindössze azt nem értem hogy néhány xbox exlúziv cim miatt akkora a mellényetek hogy az már komikus.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#17) adalbert1 válasza capulet75 (#16) üzenetére


adalbert1
veterán

Azt felejted el, hogy TV már elég sok helyen van alapból, így annak a költségét nem kell számolni. Tény hogy manapság már elég gyenge az Xbox360, de kb. annyiba kerül mint egy középkategóriás videokártya. A vitának meg nem pc vs. konzolról kellene szólnia, hanem gamer pc vs. konzolról, sima gépe szerintem a konzollal rendelkezők nagy részének is van, így netezni, e-mailt írni ők is tudnak.
De szerintem felesleges a vita, az a jó ha van konzolod és pc-d is, úgy semmiről nem maradsz le! :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Sirandrish válasza capulet75 (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem is kell vitát generálni.
Ha tetszik ha nem, játékra a konzol való.
a GTA4 meg azért volt szebb PC-n mert később jött ki és addig húztak rajta.
Meg azért azt sem kell figyelmen kívül hagyni hogy a GTA megjelenésekor egy 4éves BOXon is tudtad azt élvezni míg egy akkor 4 éves PC-n el sem indult.

Elhiszem hogy a PC több mindenre jó de ha olyan dolgokat akarok csinálni PC-n amit esetleg a konzol nem tud akkor nem érdekel a játék..
Szöveget szerkeszteni meg feliratot buherálni egy 15K-s PC-n is tudok...sőt..szöveget szerkeszteni már itt a PH-n is tudok :DDD

A másik..nekem jelenleg nincs boxon a Halot meg utálom is úgy hogy annyira azért nem nagy a mellényem de TÉNY hogy boxon vannak exkluzív címek..PC-n elég kevéske..ráadásul amiről eddig azt hitte az ember hogy az PC_n fog megrohadni az is átvándorol konzolra..pl Crysis ugye...vagy elég csak a Blizzard bejelentésére gondolni hogy lehet lesz Diablo konzolra.

Nem írom le a PC-t de ha a játék fejlesztők és kiadók leszarják akkor te imádhatod akármennyire..
Nem gyanús hogy lassan nincs olyan játék aminél a controls menü alatt nem egy box controllert vág az arcodba?
Én is sajnálom de egyre inkább az van hogy a PC mint játékplatform már nincs.
Persze nem halott a PC-s játékipar mert jönnek ki rá szartig játékok de azért oda kéne figyelni...a PC-s exkluzív címek eltűnnek lassan...szinte minden játékot konzolról portolnak át ezáltal a billes kezelés eléggé kuka.
És ezek mellett bizony ott a tény hogy a konzolba berakod a lemezt és játszol...persze PCn sem nehéz telepíteni de amikor a DRM meg Origin meg Battlelog meg ilyenek korát éljük akkor azért elgondolkodik az ember hogy megéri-e ennyit szerencsétlenkedni amikor tud kényelmesebben is játszani és több játékkal...

No offense :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) ViZion válasza Sirandrish (#18) üzenetére


ViZion
félisten

Most komolyan, PS tulaj voltam, sokáig PS2-t nyúztam... FPS-re jobb a PC. Pontosabb, jobban irányítható, stb. Nem véletlenül vannak a konzolos gémek könnyítve. Ez a Halo vidi is PC-n rookie fokozat lenne max...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20) Sirandrish válasza ViZion (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

FPS és RTS jobb PC-n...ezt a PH forumán kb 78szor írtam már le..
De baszhatod ha a játékok 60%a ki sem jön PC-re ha meg kijön akkor azoknak is a 20-30%a szinte irányíthatatlan PC-n.
És hát azért FPS és RTS-en kívül akad még 1-2 játékstílus..

Mellesleg nekem mindenféle konzolom volt már N64ig visszamenőleg szóval nekem is akad némi tapasztalatom az ügyet tekintve..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) kovsol válasza ViZion (#19) üzenetére


kovsol
titán

én pc-n és xboxon is legköynebb fogokozaton szoktam játszani, nem azért játszok, hogy szopassam magam, hanem azért, hogy élvezzem a játék történetét :U

May the Force be with you!

(#22) ViZion válasza Sirandrish (#20) üzenetére


ViZion
félisten

De nincs is ezzel semmi gond, nem vagyunk egyformák -én meg ezt szoktam leírni. :R
Nekem munkaeszköz is a PC, erős vassal, egyértelmű, hogy a konzol kidobott pénz lenne. Bár a Halo és a Gears of War azért néha megingat...
Majd veszek a gyereknek :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) capulet75 válasza Sirandrish (#18) üzenetére


capulet75
addikt

Nem generálunk vitát, beszélgetünk.Értelmes felnőtt ember módjára. A hogy játékra a konzol való, az nagyon szubjektív. Nincs nekem a konzollal semmi bajom amíg nem lesz 2-3 éves, mert akkor már elavul. Nekem ha kevés a teljesítmény fél évente +20k-ért veszek egy fejlettebb VGA-t vagy egy jobb procit. Ja és a pc-t is ki tudom kötni a kétméteres tévére. A konzol meg csak hanyatlik és avul el folyamatosan. Nyilván tudsz egy 15k-s pc-n is szöveget szerkeszteni, de mondjuk egy 140k-s pc már tudsz komolyabb műveleteket is végezni. Én is tudok játszani a PS1-emmel, csak nem szoktam. :N Inkább úgy jellemezném hogy 3 nagy játékcsoport van, az egyik ( pl:verekedős,foci) értelem szerűen jobb a konzolon, a másik (pl:fps,rts) élvezetesebb a pc-n. A harmadik kategória amit mindkét cuccon lehet tolni. Az exkluzív cimekkel csak az a bajom h a nem konzolexkluzív, hanem xbox vagy ps vagy wii exkluzív. Na ez a szipacs. Mert ha igazán konzolozni akarsz akkor kell legalább kettő. És az nem olcsó mulatság.

Az eredeti témakörhöz visszatérve, a pc folyamatosan fejlődik, míg a konzol ugrálva halad előre. Evvel sem lenne baj ha nem telne el 2 ugrás közt 6-8 év. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#24) Sirandrish válasza capulet75 (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát igen..mondjuk elég sok idő eltelik 2 generáció között de ez sem zavar mindenkit.
Pl én a grafikát nézem utoljára..ami nem azt jelenti hogy imádok ótvar csúnya játékokkal játszani, hanem inkább azt hogy pl az xbox mostanában megjelent játékai Batman, AC vagy akármi még bőven jók nekem..
És ami vicc hogy ezek a játékok amik igazán nagy tömeget mozgatnak PC-n sem szebbek...ha igen akkor is minimálisan viszont nem épp baráti gépkövetelménnyel..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) adalbert1 válasza capulet75 (#23) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, ez hogy több platform van tényleg rossz. Nekem most Xbox360-am van, de szívesen beszereznék egy PS3-at és egy Wii-t is az exkluzív címek miatt, viszont egyszerűen nem akarok ennyi pénzt elkölteni. Másrészt a másik két konzolban nem tetszik hogy nem voltak képesek normálisan implementálni azt ami a box-ban működik, hogy az összes játékodat futtathatod HDD-ről és a lemez csak az eredetiség ellenőrzéshez kell.
Viszont ha már van egy PC-m és TV-m, akkor a 3 konzol már kijön 140k-ból. :)

(#26) capulet75 válasza adalbert1 (#25) üzenetére


capulet75
addikt

Mond ezt mikor kijönnek a next gen konzolok. ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.