Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Helyes, erre számítottunk, csak így tovább.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) dangerzone


dangerzone
addikt

Durva! Úgy tűnik jó munkát végeztek a srácok!

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Frankó.Na akkor ha sikeres lesz jöhet a HL3 is. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Beniii06 válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


Beniii06
őstag

Ha eladások tekintetében is sikeres lesz, szerintem előbb lesz HL1 (és sorban az összes rész) VR-ban megcsinálva, mint hogy megkapjuk az Episode 3-at.

Azért lehetne valami olcsóbb, kezdő VR készlet is, akkor talán jobban elterjedne az egész "móka", mert így az árak limitálhatják az eladások számát. :U

"Got any other secret weapons?"

(#5) #21123072


#21123072
törölt tag

Azért jöhetne psvr-ra is, nem sértődnék meg.

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A lecke fel van adva :)

Life, Uh, Finds A Way

(#7) plömplöm


plömplöm
őstag

bzmg, ez qrva jó! kell! :)

viccen kívül, ahogy ment a video, állt fel a szőr a karomon, mint amikor a hl2-vel elkezdtem játszani annak idején. állat.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#8) andor80


andor80
senior tag

Most a vírus alatt sima non vr mekkora kasza lett volna meg mekkora könnyezés nekem és több nemzedéknek.-Soha nem fogom elfelejten ezt a gerinctelenséget.Mi non- vresek tettük az fpsek csúcsára a játékot mi tartottunk ki évekig reménykedve (ujjrajátszva 1000x,modok gyártásával életben tartva a lángot erre egy kisebbség csáját nyalja fényesre az agyelzsírosodott gabe..frakk you fatman...
:W

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#9) #21180672 válasza andor80 (#8) üzenetére


#21180672
törölt tag

havi 25 rongyot kellett volna félretenned a bejelentés óta és már nyomhatnád is, de sokkal egyszerübb siránkozni.

(#10) Scholes9 válasza #21123072 (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Adom, én meg is venném rá.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) hogabesz


hogabesz
aktív tag

"Mi non- vresek tettük az fpsek csúcsára a játékot mi tartottunk ki évekig reménykedve"

Ezt ugye csak valami viccnek szántad? :D

(#12) Shepard válasza Scholes9 (#10) üzenetére


Shepard
tag

Szintén zenész. Örülök, hogy ezen a téren is sikerült maradandót alkotniuk, de egyben remélem, hogy a PS VR-on is tiszteletét teszi (talán több sikerrel, mint ahogy egy harmadik epizód / rész megjelenhet bármikor).

(#13) andor80 válasza hogabesz (#11) üzenetére


andor80
senior tag

Ugye nem vagy képes megcáfolni ?

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#14) andor80 válasza #21180672 (#9) üzenetére


andor80
senior tag

Butaság.A 2 verzióban kellett volna kiadni ...Pénzem van most is vr re de hülye nem vagyok kiadni évi 1.5 értelmes címért...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#15) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Gabe Newell Talks Half-Life: Alyx & Valve's Past and (Unexpected) Future – IGN First

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) #21180672 válasza andor80 (#14) üzenetére


#21180672
törölt tag

mert ugye csak évi 1,5 értelmes cimre lehet használni.
főleg amikor valve rárugta az ajtót a többi játékkiadóra.

(#17) hogabesz válasza andor80 (#13) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nem értem, mit kellene cáfolni? Attól, hogy "ti non-vresek tettétek a csúcsra", miért ne jöhetne belőle VR változat? Nem tudom mire vársz cáfolatot. :)

(#18) adamssss


adamssss
veterán

Nagyon sajnalom hogy nincs vr-om bar talan meg a gepem is keves lenne hozza, de ez a jatek brutal elmenyt adhat. Majd talan par ev mulva valami olcso szettel kijatszom.
grat a Valve-nak, de most mar tenyleg johetne az episode 3.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#19) SQX_Barto válasza andor80 (#8) üzenetére


SQX_Barto
addikt

"Most a vírus alatt sima non vr mekkora kasza lett volna meg mekkora könnyezés nekem és több nemzedéknek.-Soha nem fogom elfelejten ezt a gerinctelenséget.Mi non- vresek tettük az fpsek csúcsára a játékot mi tartottunk ki évekig reménykedve (ujjrajátszva 1000x,modok gyártásával életben tartva a lángot erre egy kisebbség csáját nyalja fényesre az agyelzsírosodott gabe..frakk you fatman..."

Kovezz meg egy profitorientalt ceget, hogy szeretne eladni a sajat VR setjet, ami mellesleg a legjobb (es legdragabb) jelenleg a piacon.Masreszt valahol megmondtak, hogy Half Life mindig is az ujitasrol szolt, es most "sima PC-n" nem biztos, hogy talaltak volna olyan ujitast,, mig a VR adott volt. De mellette egy jo jatekot is letettek az asztalra. Es felkavarva a Half Life koruli evtizedes csendet eselyes, hogy tobb motivaciojuk lesz egy Half Life 3-ra, amit viszont elvileg PC-n akarnak majd kiadni. Nem szantam meg ra magam egy VR setre, pedig megengedhetnem magamnak, de reszukrol ez egy zsenialis huzas volt. Amikor bejelentettek a jatekot anno, akkor erosen elgondolkodtam a VR-en, elotte pedig az egesz VR temat total ignoraltam.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#20) #21180672 válasza SQX_Barto (#19) üzenetére


#21180672
törölt tag

a hl3 tuti h vr-ra fog kijönni ha valaha is megcsinálják. az alyx csak azért létezik h megszondázzák mennyi igény lenne rá.

jelenleg 8 hét a várakozási idő a valve indexre, annyi idő alatt meg valszeg meglesz már a határozott visszhangja a játéknak, sőt azon sem lepődnék meg ha jönnének infók a hl3-ról is ha a valve-nek tetszenek a számok.
szóval 8 hét múlva ráérek eldönteni h mit reagálok az emailre.

(#21) Dhampir


Dhampir
félisten

Kezek karok nélkül? :F Ez az új módi. :D

(#22) SQX_Barto válasza Dhampir (#21) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Elvileg a technologia meg nem tokeletes rendesen lemodellezni, "felmunka" meg csak elrontana a jatekelmenyt (valahol olvastam ezt, ugy remlik)

#zirmi: "a hl3 tuti h vr-ra fog kijönni ha valaha is megcsinálják. az alyx csak azért létezik h megszondázzák mennyi igény lenne rá."
En ugy hallottam, az Alyx maganak a HL3-nak az igenyfelmerese es a 3-at PC-re akarjak megcsinalni.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#23) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nos, én ilyen minőségi vr játékokra számítok ps5re.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#24) wjbhbdux válasza SQX_Barto (#22) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a PC FPS műfaj eléggé ki van maxolva. amikor Gabe épp arról nyilatkozik hogy 10 év múlva már a mátrixban leszünk [link], nem hiszem hogy oda lépnének vissza. a HL az előre mutatásról szól.

/s

(#25) janeszgol válasza Carlos Padre (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez érdekes kérdés. A konzolok új generációjánál picit háttérbe szorult a VR/AR dolog.
Erre kij9n az Alyx. Kíváncsi leszek a dolgokra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#26) FoxiestFox válasza wjbhbdux (#24) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Végignéztem azt az interjút pár napja, szomorú volt a hagyományos gaming számára.

Lényegében az hangzott el, hogy nem egy sztorijuk van, amit szeretnének elmesélni, nem egy rajongótáboruk van, amit szeretnének kiszolgálni, nem egy univerzumuk van, amit szeretnének bővíteni, vagy épp méltóképp lezárni, hanem egy technológiájuk van, amit szeretnének... eladni.
Ha épp nincs új tech, nincs kontent, bocs srácok.

Nekem nem tetszik ez a filózófia, ezért a jövőbeli vásárlásaim többségét Steam helyett inkább a gognál fogom intézni.

(#27) sutyi^ válasza wjbhbdux (#24) üzenetére


sutyi^
senior tag

Lassan 13 éve várunk egy "rendes" HL folytatásra... ennyi idő alatt nagyjából háromszor neki állhattak volna a nulláról megcsinálni. Ennyi idő alatt van aki családot alapított és már a gyerek is végig játszotta a HL gameket...

Ha még limbóban marad a HL3 egy darabig akkor igazából csúsztathatják szinte a végtelenségig (ha egyáltalán dolgoznak rajt), mert mindig lesz valami újabb előre mutató technológia aminek az elterjedésére várhatnak.

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#28) adamssss


adamssss
veterán

Egyebkent (beleertve engem is) toketlen a gamer tarsadalom. A valo vilag millioszor bebizonyitotta hogy egy vallalatot nagyon gyorsan ker vallra lehet fektetni osszehangolt akciokkal. (Pl: danone - gyori keksz, vagy csiki sor - heineken) ha annyira fontos lenne nekunk gamereknek a hl3 akkor egyszeruen tudatosan nem kellene a steam-en vasarolni mondjuk addig amig be nem jelentik hivatalosan a jatekot. Ha lenne egy ilyen kezdemenyezes vilag szinten szerintem hetek alatt dolne be a Valve...
mondjuk az is igaz hogy itt van az Alyx. Szoval dolgoznak azert a sracok. Az meg hogy idehaza 400k a szett ami kb egy magyarnak az elerhetetlen arrol nem a valve tehet...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#29) andor80 válasza hogabesz (#17) üzenetére


andor80
senior tag

Pontosan nem érted akkor meg minek beszélsz arról amiről fogalmad sincs? :F

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#30) andor80 válasza SQX_Barto (#19) üzenetére


andor80
senior tag

Mesélj a nagy újításokról amik miatt annyira kizárolagosan vr ként kellett megjelennie és nem isi verzióban.Az üzleti rész ok ezt végom én is.

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#31) sutyi^ válasza adamssss (#28) üzenetére


sutyi^
senior tag

Azért kint sem kevés pénz amibe az index kerül, valamint kint sem feltétlenül vesznek olyan számítógépet ami hibátlanul kihajtja azt a VR fejest, azt azért lássuk be.

Én úgy gondolom hogy a magyar átlag keresettől elvonatkoztatva is nagyon szűk a VR címek felvevő rétege.

Valve-nek termeli a pénzt a platformjuk, így kvázi azzal kísérleteznek amivel akarnak, ameddig akarnak.

Én úgy látom, hogy addig nem fogunk kapni egy Valve által készített HL folytatást amíg a VR technológia nem lesz index szintű és ugyanakkor megfizethető, ez által széles körben elérhető.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#32) hogabesz válasza andor80 (#29) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Komolyan, kezdem azt érezni, hogy más dimenzióban vagyunk. Te írtál egy gagyi (igen GAGYI) dumát arra, hogy miért ne VR játékot csináljanak. Erre kérdeztem rá, nem kell cáfolnom semmit. De közben a 19. hsz-ben leírták a lényeget. Ennyi. További szép napot és morgolódást! :R

(#33) barcalaci84 válasza andor80 (#30) üzenetére


barcalaci84
őstag

A nagy újítás az h VR a játék... Egy teljesen más jatekelmenyt kapsz mint monitoron...
Gameplay videókbol nem jönnek ezek át, de ha atjon valami haver, akkor alig lehet őket kirugdosni , mert a leg egyszerűbb játékok is meg tudják fogni az embert... És azokat is akik amúgy életükben nem játszanának semmivel...
Pl az asszony is vr - zik pedig életében nem játszott se konzollal se PC-n...

Egy órát játszottam tegnap az Alyx-szal és nagyon tetszik eddig.

(#34) aerosmith válasza andor80 (#30) üzenetére


aerosmith
őstag

Nem tudom mennyire nagy újítás, de teljesen más élmény amikor a headcrab TÉNYLEG ráugrik a fejedre és pont ki van ürülve a pisztoly te meg megpróbálod a kezeddel leverni magadról de nem sikerül erre a véredtől alig látva újratárazol és közvetlen közelről lelövöd a fejedről 50% HPnál. Majd összeszartam magam tegnap este.

Ha ki akarták maxolni a vásárlókat érő hatást akkor sikerült. Egy ilyen élményt sose tapasztalsz meg monitoron ott csak belesimulna a többi AAA kategóriás FPSek közé.

(#35) chris0000


chris0000
őstag

hi. pfuu, olyan értékeléseket írnak steamen az emberek, h csak nézek...
korábban volt oculusom, már az is baromira tetszett... de most megint elgondolkoztam, h veszek egy VR szettet... pláne, h az index még kiforrottabb... sajnos index-el még nincs tapasztalatom... van olyan szerencsés itt, aki index-el tolja? üdv.

(#36) Chapel válasza andor80 (#14) üzenetére


Chapel
addikt

1,5 értelmes cím, na megérkeztünk a "totál nem vagyok képben,de szidom mert szerintem szar amit nem ismerek" csoport népes táborát bővítő új kollégával.

Réges-rég nem 1,5 cím van, fogalmad sincs miről beszélsz :)
Ha van kellően erős vasad ÉS megveszed a normális VR gaméket akkor van bőven tartalom és látvány és hosszú gameplay. Most jön az hogy sorold, frászt fogom, hogy utána azt is lefikázd? Nyilvánvaló hogy nem fogod hirtelen mindent végig tolni/megvenni stb stb...
Oculus Riftem van bundle csomagban; 2 éve. Gőzöd nincs a VR világról.

Ez a mi tartottuk életbe...persze mert már a 90-es években is volt VR meg 2010 előtt is normálisan, csak direkt kitartottál ellene mint valami kórtól félve...aham.
1988 óta játszom, de mesélj bátran. Tudod XT, 286,386....

Ha meg nincs saját VR és rendes gép hozzá - tehát sok órás saját tapasztalat legalább 5-10 fizetős, nem hulladék free gamben akkor egy videó alapján meg főleg nem ítélj. Köze nincs a benti világhoz a 2D-s képernyőn látottakhoz. :N
De ha kell mutatok olyan free gamet ami ráver látványban és VR élményben az elmúlt év AAA címeiből jó párra. Sőt, igen sokra.

No, mára eleget ettél, sokan etettünk, menj aludni troll bácsi/néni...gyerek.

Elnézést topik, kijött na.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#37) chris0000 válasza andor80 (#30) üzenetére


chris0000
őstag

hi. milyen VR játékokat próbáltál eddig, csak volt olyan ami tetszett? üdv.

(#38) aerosmith válasza chris0000 (#35) üzenetére


aerosmith
őstag

én igen. Rift CV1ről váltottam és mind a headset mind a játék nagy előrelépés nekem.

[ Szerkesztve ]

(#39) Sipasanyi


Sipasanyi
tag

Én egyszerűen nem merek belevágni néztem már nem egy játékmenetet, de ez az állandó kamera remegés minden videóban benne van. Mikor erről érdeklődöm azt mondják hogy a valós játék esetén ez nincs. És most nem tudom azért mert ez valakit egyáltalán nemzavar/nem érzékeli vagy tényleg nem ilyen, de akkor a felvételek miért ilyenek ?
[HALF LIFE ALYX Gameplay Walkthrough Part 1]
Ha képbe kerül a kéz vagy a fegyver akkor nagyon érzékelhető.

LUXURY IS A CHOICE

(#40) FoxiestFox válasza Sipasanyi (#39) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az a headsetet viselő játékos fejmozgása, érzékeli ő is, de összhangban van a valós fizikai mozgásával, így nem zavarhatja.

(#41) Sipasanyi válasza FoxiestFox (#40) üzenetére


Sipasanyi
tag

Értem köszönöm, azért is volt furcsa mert ha nem mozgatta a fejét csak egy valamire nézett akkor sem volt stabil a kamera. Akkor ez így felejtős :(

LUXURY IS A CHOICE

(#42) aerosmith válasza Sipasanyi (#41) üzenetére


aerosmith
őstag

Azt érted ugye hogy egy fix asztalon lévő monitoron nézel egy kvázi fejkamerával felvett képet?
Logikus hogy mozog a kamera mert mozog a játékos feje a nyakán.
Vagy téged az is zavar ha a saját fejed mozgatod? Szerintem érszre se veszed mert a fejedbe van beleszerelve a szemed. Ugyanígy van a VRnél is, nem látsz semmilyen "remegést".

(#43) FoxiestFox válasza aerosmith (#42) üzenetére


FoxiestFox
félisten

"...mert a fejedbe van beleszerelve a szemed."
Honnan tudod, hogy neki is? Sokfélék az emberek ;]

(#44) hogabesz válasza Sipasanyi (#41) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Igen, mert ahogy többen is leírták a videókban a fejmozgást követi a kép nem pedig azt a pontot azt ahol a szemed fókusza van. Ahogy a valóságban is.

(#45) Sipasanyi válasza aerosmith (#42) üzenetére


Sipasanyi
tag

Na így már értem erre voltam kíváncsi köszönöm, további infókért topikot keresek :R

[ Szerkesztve ]

LUXURY IS A CHOICE

(#46) aerosmith


aerosmith
őstag

(#47) Psychopeti válasza aerosmith (#46) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Eddig egész jól szerepel! Remélem hamarosan olvashatok itt is egy tesztet róla. :K

Van már róla valami infó hogy eddig hányan töltöttél(vették) le ezt a játékot?
Esetleg azt hogy emiatt mennyi VR-t adott el a Valve?

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#48) chris0000


chris0000
őstag

(#49) #21180672 válasza SQX_Barto (#22) üzenetére


#21180672
törölt tag

jól hallottad.

#normik: valve elmondta h portolva lesz a játék nem VR-ra is de nem az a prioritás jelenleg.

(#50) hogabesz válasza chris0000 (#48) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Na, én ha valamit, akkor ennek a Pistigyereknek a VR gémpléjeit képtelen vagyok megnézni. Rendszeresen úgy nézelődik jobbra-balra fénysebességgel, hogy fél perc után behányok tőle :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.