Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Nagyon jó írás amit vétek komment nélkül hagyni:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Amióta megjött a Gamepassba, nem enged a játék. Végigvittem God Mode-dal, most tolom rendes módban új save-vel. Év játéka eddig nekem. :K

(#3) druzil


druzil
tag

In the name of Hades! Olympus! I accept this message! Kb. a Diablo II óta nem tudott ennyire beszívni egy játék, tizenéves korom óta nem vártam ennyire, hogy játszhassak… Először kaotikusnak tűnik a sok opció, és a 2. végigjátszás után sem tisztult le minden, de megéri beletenni az időt. Zseniális, fluid gameplay, érdekes, nagyon egyedi npc-k, és kiváló story.

(#4) D4v3


D4v3
őstag

Kétségkívül az elmúlt pár év egyik legjobban sikerült játéka és elég sokszor lehet pofátlan árakon megvenni.
Ezzel a kontrával viszont nem értek egyet: A véletlengenerátor néha ellenünk fordul.
Ha ismeri az ember a mechanikáit a szobáknak, megvan már a Mirror fejlesztés, amivel lehet %-okat növelni és újrasorsolni a kapott szobát, akkor gyakorlatilag minden run teljesíthető vagy legalábbis nem a build-en megy el az egész, hanem a sok hozzáadott koponyás nehezítések miatt.

(#5) Döglött Róka válasza D4v3 (#4) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hát 70 God mode nélküli run után, tudnék ezzel vitatkozni :) Néha tényleg rossz boon kombinációkat rak le.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#6) gbors


gbors
nagyúr

Nagyon helyes, csak menjen szépen minden platformra, Supergianték megérdemlik a széles közönséget :)

Nagyon meredek dolog volt ilyen szemlélettel megfogni a görög mitológiát, könnyen lehetett volna valami überkínos katyvasz az egészből, ehhez képest az összes karaktert sikerült hitelesen újraalkotni, és nagyon jó a dinamika közöttük. Ki a fene gondolta, hogy a Minótaurusz ennyire szimpatikus srác bír lenni? :)

A grafika szokás szerint fenomenális, Jen Zee szerintem a legjobb jelenleg dolgozó artist / art team vezető / egyszemélyes art team. Ray tracing nincs benne, ellenben van tízmillió apró részlet, ami hitelessebbé, átélhetőbbé teszi Zagreusz utazását. Visual design over technology!

A zene mindig is erőssége volt a Supergiant-játékoknak - ez a soundtrack ugyan nem hallgatható olyan jól magában, mint a Bastion vagy a Transistor, viszont a játékkal tökéletesen "összedolgozik". Kedvenc momentumom, amikor végre eljutunk apukához, és a harc egy bizonyos pontján... hát, felpörögnek a dolgok rendesen :D Erre gondolok (32:30 után), értelemszerűen spoileres.

A játékmenet szinte tökéletes - a fegyverek tényleg annyira differenciáltak, hogy külön karakternek tekinthetők, az istenek adományaiból egészen elképesztő kombókat lehet összerakni, maga az akció pedig zúzós.

Külön dícséret illeti az olyan irányú erőfeszítéseket, amelyek a roguelite megközelítést igyekeznek elfogadhatóvá tenni azok számára, akik amúgy nem lennének célközönség, mert a "git gud" folyamatot túl hamar megunják a sok újrakezdés miatt. A God Mode gyakorlatilag egy dinamikus nehézségi fokozat-szabályozó, nekem 40-45%-ig fel kellett pakolni, hogy a végéig eljussak, aztán egész gyorsan vissza tudtam venni.

Nem is akartam ennyit írni... Imádom a játékot, na :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#7) SPQR301


SPQR301
tag

Egészen kiváló játék, a GamePass miatt próbáltam ki, de annyira megtetszett, hogy meg is vettem. Kezdem érteni, miért éri meg a GamePass a Microsoftnak meg a kiadóknak. :D Ha jönne DLC az is instant get lenne.

(#8) zttk


zttk
csendes tag

nah kipróbáltam a cikk hatására, egész jó!

(#9) tiborv


tiborv
aktív tag

Uhh, elegge addiktiv tenyleg. Folyamatosan azt erzem halal utan hogy "na meg egy gyors kort csak"

Abban hogy Meg mikor dob es mikor nem titan bloodot van valami logika?

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#10) D4v3 válasza tiborv (#9) üzenetére


D4v3
őstag

Minden fegyver minden nehézségi szintjén (heat) az első kill az adott bossnál ad bloodot.

(#11) gbors válasza Döglött Róka (#5) üzenetére


gbors
nagyúr

Igen, viszont ezzel együtt is teljesíthető a játék, ha valaki elég agilis, legfeljebb sokáig tart. Most 10 hónap után előszedtem, elkezdtem nulláról, és a 3. runon már Elysium közepén jártam, utána 6 farming run után egy középszar boon drop szériával Elysium végéig jutottam. Ha 1 helyett 3 death defiance-em van (ami ugye csak további farning runok kérdése), akkor vszleg apukán akadok fenn (feltéve, hogy ugyanolyan szar marad a drop) - pedig nem vagyok egy kimagasló tálentum akciójátékokban.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12) druzil válasza D4v3 (#10) üzenetére


druzil
tag

Mire lehet elkölteni a titan blood-ot? Van már 8, de nem látom mire jó.

(#13) gbors válasza druzil (#12) üzenetére


gbors
nagyúr

A fegyvereket lehet vele upgrade-elni. Ez a játék elején nem opció - unlockolni kell az összes fegyvert, és a következő run után mehet az upgrade.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#14) boost


boost
addikt

Van arra mód, hogy ne kelljen az összes szintet elorol jatszani, ha meghalok? :U

(#15) D4v3 válasza boost (#14) üzenetére


D4v3
őstag

Van a God mode, ami sokat könnyít a nehézségen. Amúgy nem.

(#16) boost válasza D4v3 (#15) üzenetére


boost
addikt

oh, köszi. egyelore meg probalom nem bekapcsolni. a 3. végéig jutottam legutóbb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.