Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Hieronymus válasza alevan (#50) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Lehet, hogy az audistának már fizetett a biztosító.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#52) h3lios


h3lios
addikt

Vannak fejlemények srácok ! :D

Pont a mai nappal sikerült előrébb lépni az ügyben. Mivel a rendőrségnél volt 1 kis segítségem, ezért az ügyemet soron kívül kezelték és megkaptam a papírt amivel mehetek a biztosítóhoz. Rajta is van hogy az ügy jelenlegi állása szerint én vagyok a sértett fél és ő a vétkes.. :)

Jövő héten megyek is a biztosítómhoz intézni a dolgot. Ezen felül a faszi ellen szabálysértési eljárás indult. Majd még mennem kell meghallgatásra ha megkapom az időpontot meg lement a dolog írok még, hogy mik a fejlemények.

Egyébként szintén belső infó alapján a srác arra fogta az esetet, hogy mi "versenyeztünk" :C

Ez 4 dolog miatt vicces:
- Valszeg nem egy 16 éves G Astrával fogok Audi A6-al versenyezni
- Azt elég nehezen lehet versenyzésnek nevezni, hogy 1x megelőz, majd megvárja hogy elmenjek mellette, majd még 1x megelőz és nekem jön
- Ha versenyeznénk valszeg nem lennék olyan hülye, hogy még magamra is hívom a rendőrséget
- Ha valóban azt hiszi, hogy én voltam a hibás akkor érdekes, hogy miért nem várta meg a rendőröket velem együtt. :))

Szívni fog a kis féreg remélem és offolják a jogsiját egy jódarabig.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#53) t72killer válasza h3lios (#52) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az autót kéne az ilyentől elvenni, képes lesz és jogsi nélkül is kormányhoz ül:Y

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#54) JoeYi


JoeYi
őstag

happy end?

(#55) h3lios


h3lios
addikt

Egyelőre még nincs fejlemény az ügyben. Volt a kárszakértő a biztosítótól felvette, hogy mi történt fényképezett párat. Most a rendőrségi ügy van folyamatban, tegnap előtt voltam jegyzőkönyvet felvenni. A faszit még nem hallgatták ki, viszont elég sok dolog szól ellene ahhoz, hogy esélye sem legyen védekezni. Van róla felvétel, az autóját is lefényképezték a sérülésekkel. Random ismeretlen emberek közül felismertem a fickót... Tanú is volt velem, szóval innentől kezdve nincs miről beszélni. Kiderült azis, hogy visszaeső a faszi, többször kapták már el ittas vezetésért és most is fogdában van... Szerintem nincs sok esélye innentől kezdve. :)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#56) hege8888


hege8888
aktív tag

Akkor még be is varrhatják hosszabb időre?

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#57) h3lios válasza hege8888 (#56) üzenetére


h3lios
addikt

Közúti veszélyeztetésért, pláne úgy, hogy el is hajtott a helyszínről simán lehet 1-2 évig terjedő felfüggesztettet kapni. A jogsiját simán bebukhatja, ha még egyáltalán megvan az illetőnek. Nekem igazából bármelyik megfelel. Amellett, hogy ki leszek fizetve jó lenne 1 kis igazságot tenni, hogy 1 nyomorulttal kevesebb legyen az utakon.

B-tag: H3lios#2825

(#58) Grafiqs válasza h3lios (#55) üzenetére


Grafiqs
őstag

Lehet tudni mi lett az ügyed vége? Már ha vége van már.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.