Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Na ez kell ! :B :K

nothing is true everything is permitted..

(#2) #13110016 válasza Sicilian (#1) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nekem is!!!!!!

(#3) Micsurin válasza #13110016 (#2) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lesz vagy 45.000 , annyiért meg már igazit kapsz aki hasonlít is a csajra :DDD ;] Nem 45.000 , csak 150$ ,ami lesz ua ennyi juro mire át ér a tengeren.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4) HUfantom


HUfantom
őstag

Most nem azért a 20 fillérért, de ennyi pénzért hol vannak a dudák ?
Vagy lemaradtam valamiről ? / Az utolsó rész amivel játszottam a TR3 és azt követő /

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#5) Micsurin válasza HUfantom (#4) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na most ezért majd jön oric és le fog kapni a tíz körmödről ; hogy itt még fiatal stb. ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6) Raysen623 válasza HUfantom (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Megmondom én hol vannak: bemész a sexshopba és ott megtalálod :)) A játékban meg úgy jó a csajszi ahogyan van...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) HUfantom válasza Micsurin (#5) üzenetére


HUfantom
őstag

Hát még nem jött........
Ez nem állja meg a helyét, mert a lányok/nők nem 30 évesen fognak melleket növeszteni, hanem "fiatal" korban. Azért a csaj a szobron már lejött az óra számlapjáról akkor pedig már kéne lennie valaminek.......
Talán egyetlen kivétel van de azt mellplasztikának nevezik a gamer meg csalásnak :P
Ehhhhhhhhhhh régen minden jobb volt :P

Raysen623
Gondolom a guminőre akartál célozni :P

Komolyra fordítva a szót: Persze megértem sőt támogatom is, hogy helyes arányokkal rendelkezzen.
Így is sok "műcsaj" vesz körül minket akiket a média követendő példának jelöl meg.
Mielőtt messzemenő témákat feszegetnék meg is állok nem mondom, hogy ezt sulykolják ebbe a generációba minden önbizalmat kiölve...

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#8) Sicilian válasza Micsurin (#3) üzenetére


Sicilian
addikt

Csak nem lesz annyi. Az kicsit sokkk lenne. :K

nothing is true everything is permitted..

(#9) Micsurin válasza Sicilian (#8) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Gamekapocs is ennyiért hozta le , szerintem 40 körül lesz :D írják 1-2 helyen , hogy honnan az adat , passz

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

A szobor nagyon tetszik! Hajrá gyűjtők. :C

(#11) csongi


csongi
veterán

En is varom nagyon. Igaz gyujtoit nem veszek. Eloszor lassuk milyen lesz, mert rulsagosan is boritekolt a siker, es volt mar par csalodas az eletben. :)
Remelem nem toljak el. Itt csak a sztorit lehet eltolni, nagyon remelem nem toljak el, a tobbi bugok meg ilyenek, megszokottak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.