Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A gyors és megbízható jelző mellett szeretném már azt is olvasni végre hogy olcsó :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) bpx válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


bpx
őstag

a 3-ból általában 2 szokott egyszerre sikerülni :)

(#3) dangerzone válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


dangerzone
addikt

Nyugi. Az az idő is eljön. Majd.... :)

(#4) Sicilian válasza bpx (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

Ez sajnos így van !! :K

nothing is true everything is permitted..

(#5) zazahoho


zazahoho
őstag

2 millió óra,ez kicsit túlzás ,unokák fogják majd gariztatni? :DDD ill fizetni a részleteket a jó kis ára miatt

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#6) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Gondolom ki akarnak mindent fillért csavarni a dologból.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#7) bteebi


bteebi
veterán

Én is erre gondoltam a cikk címét látván :D.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

200 dodóért egy 60 GB-os ST már nem is lenne annyira rossz. Nagyon megdobná a rendszert az tuti.

Nekem 30K a lélektani határ. Ha eléri egy 60GB-os SSD ezt akkor megveszem.

(#9) zazahoho válasza Ren Hoek (#8) üzenetére


zazahoho
őstag

hát igen anno a raptorral is így voltam,de ssd-ből ha jétékot ill több progit is telepítesz akkor kevés az a 60 gb.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#10) ^Clown válasza Ren Hoek (#8) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

+1, sajnos a 30GB kevés, pedig azok már viszonylag elérhető áron vannak.

(#11) D1Rect válasza Ren Hoek (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Szürkeimportból beszerezhető 30-35K körül.

[ Szerkesztve ]

(#12) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ideje lesz beújítani egy ST SSD-t :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#13) Ren Hoek válasza D1Rect (#11) üzenetére


Ren Hoek
veterán

És gari is van rá? (Gondolom az ST-nél RMA-zható) meg hol? :B

(#14) D1Rect válasza Ren Hoek (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

hardverapro? :))
Gyártói gari szinte mindig van, de 1-6 hónap szokott lenni rá

(#15) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

Ha ez így folytatódik egy 2 év és kinőjük a sata3 lehetőségeit sebességben... A gyártók majd biztos örülnek, hogy lesz mivel eladni az új alaplapokat (az szerintem biztos, hogy a sata3 nem lesz olyan sokáig toppon mint a sata2 volt...)

De jó, hogy egyre olcsóbbak, és egyre jobban ezen eszközök... aszem ha az asztaliba beraknék egyet csak nézne a család, hogy miért lett olyan gyors a gép amilyen :))

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#16) Komcsi


Komcsi
tag

Hát igen. Az árakról lehetne vitatkozni. Az a baj hogy nem Magyarország fizetési lehetőségeihez állítsák az árakat!! Lassan belefárad az ember...

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#17) Alchemist válasza Ren Hoek (#8) üzenetére


Alchemist
addikt

A méretnél figyelembe kell venni, hogy akkor működik jól a wear leveling, ha fele-harmada szabad területnek megmarad. Tehát a 60 giga úgy 60 giga, hogy legalább 20-at szabadon hagysz.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#18) Angel1981 válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha nem is olcsó, de "megfizethető"! :)

(#19) J.J. András válasza D1Rect (#11) üzenetére


J.J. András
őstag

ez tetszik, szürkeimportból :D
de sárgák hozzák be, nem ? :)

amúgy ott az EBAY, ésa DHL 18-25€-ért már kiszállít ide Mo-ra is....

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#20) Duree


Duree
veterán

Hát ezek egyre jobbak,csak az árukra nem mondható ugyanez.
Még mindíg nem az az az ár amit sokan meg tudnak fizetni,úgyhogy marad a régi HDD

duree54

(#21) M. Andris válasza DraXoN (#15) üzenetére


M. Andris
csendes tag

[link]

technologia ugymond már kinötte azt a sebességet azoknak is csak a sata interface a gátja és a rajta lévö vezérlö, személy szerint én inkább egy ilyenre ruháznék be franc megeszi a sata interface-t meg az ocska vezérlöket egykét alaplapon

(#22) M. Andris


M. Andris
csendes tag

[link]
supertalent meghajtoja az ocz megoldásárol nem találtam semmit 3 sec vagy mennyi saccra a teljesen feltelepitett programokkal ellátott windows :)

(#23) Geller72


Geller72
veterán

Az ára miatt a csóró országokban (igen, nálunk is) nem terjed annyira, mint kellene. Egy amcsi a fizuja tized részéből megveszi (200 dodo). Kb arányaiban annyi, mintha nálunk 10k lenne. Ugye, mennyivel jobban hangzana?.:DDD. Valószínűleg a legtöbbünk gépében lenne egy ilyen a rendszernek. Vagy kettő raidben..:DD. De amíg ez egy átlag fizu fele, addig a kutyát sem érdekli. Procikból sem az 50k-s fogy nálunk a legjobban. Pedig milyen jó lenne mindenkinek egy jó kis i7-920. ;).

(#24) M. Andris válasza Geller72 (#23) üzenetére


M. Andris
csendes tag

egy fél terrás vagy egy terrás azokbol amit belinkeltem nem kell az raidbe rendszernek elég lenne adatárolásra meg fölösleges ilyen sebesség

(#25) Geller72 válasza M. Andris (#24) üzenetére


Geller72
veterán

Az egy dolog, hogy TE adattárolásra használnád. Én nem.Tárolásra elég a sima satás hdd. Összehasonlíthatatlanul olcsóbb. Amit linkeltél, az pazarlás. Épeszű ember tárolásra ennyi pénzt egyszerűen nem ad ki. Magánemberekről beszélünk. Nem cégről. Linekelni linkelhetek én is 4.000 USD-s SSD-t, de ennyiből négy gépet össze lehet rakni. Négy jó gépet. Szerinted a többség mit választana?

(#26) M. Andris válasza Geller72 (#25) üzenetére


M. Andris
csendes tag

rosszul értelmezted amit irtam rendszernek valok ezek nem adattárolásra arra böven elég a jól bevált régi winchester adatároláshoz teljesen fölösleges 100mb/s nél gyorsabb mert ugysem mulik azon semmi

(#27) bteebi válasza bteebi (#7) üzenetére


bteebi
veterán

Mármint ez erre ment volna válasznak, de csak most vettem észre, hogy a "Válasz" helyett az "Új"-ra kattintottam. :B

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.