Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) razorbenke92

Köszi az írást, számomra érdekes volt.

Egy multiméterrel nem lenne megspòrolható a kalibrálás, hogy ne kelljen mindig szétszedni?

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#2) Guitar14 válasza razorbenke92 (#1) üzenetére


Guitar14
senior tag

Húha, azzal még nem kalibráltam és már összetettem a kontrollert de ha valamikor lesz időm szétszedem és megnézem hogy lehetne kimérni szétszedés nélkül a kalibrálást és mi a középállás értéke. Azt kiírom majd. :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#3) buherton válasza razorbenke92 (#1) üzenetére


buherton
őstag

A kalibrálás miatt nem kell újra szétszedni. A kalibrálás végett pont, hogy össze kell szerelni. A beszabályozás miatt kell szétszedni.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#4) razorbenke92 válasza buherton (#3) üzenetére

Jogos amit írsz, mert amúgy tényleg rosszul használtam a szót. :R
De ha nagyon ki akarom magyarázni, akkor azt mondanám, hogy nem írtam, hogy a kalibrálás miatt kell szétszedni. Azt írtam, megspórolható (...) a szétszedés, ami igaz, mert ha multiméterrel kalibrálható, akkor összerakni csak egyszer kell (nem megspórolható) de szétszedni nem kell (megspórolható).

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#5) buherton válasza razorbenke92 (#4) üzenetére


buherton
őstag

Ennyire azért nem vagyok nyelvtannáci ;] . Viszont arra "harapok", hogy a kalibrálást következetesen rosszul használják egy - egyénként szerintem hiteles - oldalon. A cikk is jó lett és majd ha lejártak a garancia idők, akkor biztos elő fogom venni, mert a gyári megoldás kb 1 év alatt meghal nálunk.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.