Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Archanon válasza bigadam94 (#1) üzenetére


Archanon
őstag

A folyamatos grindelést csak úgy lehetne elkerülni, ha teli raknák tartalommal a játékot [WoW], de legjobb lenne, ha elfelejtenék az "ölj meg x szörnyet/hozz nekem x db-ot ebből, mert én/mi itt 5en kevesek/lusták vagyunk megcsinálni" küldetéseket. Jó, legyen néhány, de ne ebből álljon már a questelés. Legyenek izgalmas küldetések [GW1-missionok], izgalmas eseményekkel, mint egy rendes RPG-ben [pl. Neverwinter N. 1?], elvégre ez is az lesz, csak Online. :)

GW1 ilyen téren szerintem egész jól sikerült, bár hosszútávon rettentő unalmassá tudott válni a játékmenet [és történetileg is hagy maga után néhány kívánnivalót], kiváltképp, ha egyedül mentünk henchmanekkel. Most viszont kilép a zárt világból, MMO lesz belőle, és reméljük tényleg valami nagyon ütős dolog lesz, amivel az ember nem csak az első 10 lvl-ig játszik szívesen. :DDD

Nekem eddigi videók alapján tetszetős, csak arra leszek kíváncsi, mennyire lesz ez RPG. Várom a bétát. :K

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.