Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

Újfent jó írás! :R Köszönjük. Olvasmányos.
Tudod mindig mikor egy írásodat olvasom Wass Albert könyvei jutnak eszembe! :R

[Szerkesztve]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) guga válasza BloodRay (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Én köszönöm, mondjuk kicsit félek, hogy nem lesz címlapos :DDD
Egyben kérném a tisztelt olvasóközönséget, hogy véleménnyilvánítása során kerülje kisebbségekre irányuló, szándékosan bántó kifejezések használatát.

Előre is köszönöm, tudom a téma pengeélen táncol, ezért is írtam róla, szeretném a mérleg nyelvét az egyensúly irányába billenteni ezzel.
Bízom benne, hogy a topikra nem kerül lakat és a moderátoroknak egyáltalán nem lesz dolga :D

thx

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) Racecam válasza guga (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kétszer olvastam el, hogy mindent memorizáljak!
Kint hagyom a címlapon, bár az írásnak én kevésbé provokatív címet választottam volna. Félek ez vonzani fogja a rasszista kisebbséget.
Bár ne lenne igazam!! :U

Egyelőre nem írok semmit, én is remélem, hogy később sem lesz rá szükség.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4) Lortech


Lortech
addikt

Nagyszerű írás. Amolyan igazi élet szagú.
Elismerésem, köszi, hogy megosztottad velünk. :R

Thank you to god for making me an atheist

(#5) EQMontoya válasza guga (#2) üzenetére


EQMontoya
veterán

Tényleg nagyon jó az irás, grt :R

Same rules apply!

(#6) ktg3


ktg3
őstag

grat!!marhajó sztori!

mod: :R

[Szerkesztve]

(#7) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Bár csak én is ilyen öszinte tudnék lenni, ha kényelmetlen dolgokról kell beszélni! Nekem nem megy. :R

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#8) [Vazz]


[Vazz]
tag

Nos, a cikk elolvasása után valamivel nyugodtabb maradtam mint a punningos után :) Jó az írás. Szerintem semmi olyasmi nincs benne ami akármelyik kisebbséget is magára haragítaná avagy vonzaná. Az, hogy a szerepel benne olyan cigány aki lop nem újdonság. Ez sajnos mindenhol előfordul társadalmi, faji, és vallási hovatartozástól függetlenül. A lényeg, hogy elég olvasható lett, főleg ha meg is történt. :C BB!

(#9) concret_hp válasza guga (#2) üzenetére


concret_hp
addikt

vazeg Guga amiket te írsz azok télleg megtörténtek/nek veled vagy ilyen jó a fantáziád? :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Eszméletlen jó stílusod van. Feldobtad vele a szürke hétfő reggelemet. Köszönöm! ;)

(#11) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Nagyon jó kis írás lett.
Gratula, nekem nagyon tetszik. :R

"Csak úgy mondom"

(#12) Peet


Peet
senior tag

Szerintem Guga legjobb írása ez. Meg is lepődtem, mikor megnéztem ki írta. A többivel sem volt bajom, csak kicsit nehéz volt olvasni, de itt faltam a sorokat.
Rengeteg érzelmet váltott ki belőlem az írás. Az elején irigyeltelek és tetszett ahogy leírtad a tájat, jó ilyeneket olvasni ebben a rohanó világban. A szomszédok bemutatása már kicsit kíváncsivá tett mi sül ki belőle. Be kell vallanom volt némi előitéletem a dologgal szemben mint mostohapádnak, de reménykedtem nem lesz igazam.
Mikor a közös zsíroskenyérezéről írtál könybe lábadtak a szemeim, hogy igen, igen mégiscsak van ilyen. :R
A cikkben akkor ért a pofon, amikor gondolom téged is, amikor beözönlöttek a házatokba téged félretolva és ''kifosztottak''. Ez egyik rémálmomat idézte fel, ami szintén így zajlik.
Ekkor már ismét némi gyűlöletet éreztem a szívemben. :(((
Tovább olvasva, hogy nem törődtek veled a szülők, ment a balhé, elmentél otthonról stb stb. már nem is gyűlöletet hanem sajnálatot váltott ki belőlem.
Végül pedig, amikor láttam, hogy Te GUGA írtad (olvasva és látva a többi írásodat is) megörültem, hogy talán mégse lett olyan rossz ember abból a gyerekből akinek ilyen gyerekkora volt.

Grat az íráshoz! :R

[Szerkesztve]

(#13) guga


guga
Közösségépítő

Üdv! Köszönöm a visszajelzéseket :D nekem sajnos nem szabad figyelembe vennem az engem illető dícséreteket, mert gyorsan nő tőle az egóm, ami eleve nem kicsi :D

Valaki kérdezte, hogy megtörtént e valóban. Igen, csak ennyi idő távlatából kicsit szebb és próbáltam úgy tálalni, hogy kerek legyen, de 95%-os tisztaságú, a többi a fantáziám szüleménye :B

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#14) magic-box


magic-box
csendes tag

Nagyon klasz az írás. :) Én a helyedben próbálkoznék pár újságnál, szerintem rövid novellaként lehozható lenne.

[Szerkesztve]

ZTE Blade «=-Ginger Stir Fry b18-=»

(#15) guga válasza magic-box (#14) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Egyelőre csak a tojáshéj burkát repesztgetem, repülni egy darabig nem tervezem, de hamarosan megmutatom magam a világnak, hogy ne nézzenek madárnak :DDD

[kép]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16) fifi_addict


fifi_addict
tag

hát, izé, nem volt ez ennyire vadregényes (nekem). sokat fociztam velük, bár nem tanyán nőttem fel. a távolságtartás megvolt, és ne is volt szomszédolás... talán az volt az igazi, amit Te irtál. Ők is különbözőek voltak, ... a sex-et nem nyomtam volna bele a story-ba ennyire direkten, mert így hollywood, nem europa filmnovella :).
:R

...........................???

(#17) guga válasza fifi_addict (#16) üzenetére


guga
Közösségépítő

a sex-et nem nyomtam volna bele a story-ba ennyire direkten

Hánnemtudom ki hogy van vele, de én tipikusan az a férfi ember vagyok, akinek a szex 5 percenként jut az eszébe :DDD így aztán mikor már 5 perce írtam, akkor pont megint arra gondoltam és valahogy belekerült az írásba :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#18) VladimirR válasza guga (#13) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''...csak ennyi idő távlatából kicsit szebb és próbáltam úgy tálalni, hogy kerek legyen...''

ooo....a sztori, vagy a kanalas eva melle? ;p

(#19) guga válasza VladimirR (#18) üzenetére


guga
Közösségépítő

:D

Inkább csöndben maradok, mert a nejem is olvassa a topikot (néha) :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#20) guga


guga
Közösségépítő

Üdv! Hirtelen nem is tudom melyik topikba írjam, de úgy láttam ezt olvasták elég sokan.
A közeljövőben nem tervezem sem címlapra rakni az írásaimat, sem a hozzászólás opciót engedélyezni. Ugyanis túlságosan elszaladt velem a ló, mert én általában napi 1-2 alkalommal írok egy félórát. Így nagyon rányomta a bélyegét a logout-ra a jelenlétem.

Elég sok topik nyílt az írásaimról és nem szeretném abban a színben feltüntetni magam, mint ha különb lennék itt bárkinél vagy minden igyekezetemmel azon lennék, hogy mindenkit megelőzzek a sorban.

Inkább én is szeretném átadni magam a többi kísérletező kedvű írónak, hogy élvezzem az írásaikat.

Nem az írást hagyom abba, a nevem alatt minden megtalálható lesz ha valaki kíváncsi.

Köszi :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#21) Dare2Live válasza guga (#2) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

jó írás.



Hallottam egy csúnya tanyasi storyt, kb uez volt mindig mindenét ellopkodták az egyik öregembernek. Az megunta, szerzett vhonnan metil alkoholt, rátöltötte egy 10es demizsonra, 2nap múlva 15+halott volt a szomszédságban, gyak 2 komplett ''család''. A rendőrség végül kiderítette mi történt de bizonyítani vallomás, túlélő nélkül semmit se tudott. Végül értelmét is vesztete a dolog mert az illető stílusosan vonatnak ment.
Büdös szar story.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#22) EQMontoya válasza guga (#20) üzenetére


EQMontoya
veterán

ezt sajnálom, tényleg szinvonalasan irsz, megért 1-2 hsz-t

Same rules apply!

(#23) guga válasza EQMontoya (#22) üzenetére


guga
Közösségépítő

Majd később megint lehet, mostanában tele van velem a logout.
Hagy érvényesüljenek mások is, jön a tavasz meg a kikelet s utána megint közre adok néhányat :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#24) PazsitZ válasza guga (#20) üzenetére


PazsitZ
addikt

Szerintem ezt ne tedd, amit olyannak érzel oszd meg. Ha te sokkal többet írsz mint mások, akkor mi van? Semmi. Szerintem azt tapasztalhattad, hogy érdeklődnek, és gondolom többnyire tetszik az embereknek amiket írsz. Szóval...
Persze te tudod, a te döntésed, de ilyen indok miatt ne hagyd abba a ''nyilvános publikálást'' szvsz.
A hozzászólás meg direkt azért van, hogy véleményezzük, és megosszuk ami kapcsolodhat a történethez/íráshoz, márha igényt tartasz rá. :)
Na szóval mindez csak egy vélemény.
Ha úgy érzed jónak ne ikszeld be, de ne ilyen indok miatt, szerintem.

Üdv PazsitZ!

- http://pazsitz.hu -

(#25) guga válasza PazsitZ (#24) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Ha én azt látnám, hogy valakinek egyszerre vagy nyolc topikja pörög, akkor visszataszítónak tartanám, mert túl nagy hangsúlyt kap a személye és inkább elfordulnék tőle, mert úgy érezném törtető.

A Bibliában van erre egy jó példa:

Péld 25,17
Ritkán tedd lábadat a te felebarátodnak házába; hogy be ne teljesedjék te veled, és meg ne gyűlöljön téged.

Nem azt mondja, hogy soha ne menjek oda :D
Csak képzeld el a helyzetet, hogy valaki minden nap felbukkan nálad, ha kell, ha nem. Nyitogatja a hűtő ajtaját, hogy nincs egy kis kajád? Elmehetnék wécére? Felhajtva hagyja a fedelét, nem kapcsolja le a villanyt, stb.

Ha egy évben meglátogat kétszer, háromszor, akkor elnézed neki, de ha ezt sűrün elszenvede, akkor teherré válik.

Én így gondolom ezt. Jelenleg is 4db topikom van, amihez folyamatosan hozzászólnak.
Ha valaki feltétlenül szeretne véleményt nyilvánítani, kritikával illetni nyilvánosan, az megteheti akár itt is :B

De pl. ha valaki most kezd érdeklődni a blogok iránt, most kerül kapcsolatba az internettel és bele-bele olvasgat és azt tapasztalja, hogy minden második topik az enyém, az inkább riasztóan hat a számára, mint sem érdekesnek, vonzónak :B

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#26) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Nekem is Wass Albert regényei jutnak eszembe. A szöveg nyelvezete és ábrázolásmódja is a Tizenhárom almafa c. könyvére emlékeztet.

Roppant jó írás. Remélem lesz még több ilyen. :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#27) degu válasza guga (#25) üzenetére


degu
senior tag

A hwsw-engem egyszer ezert figyelmeztettek,hogy ne floodoljak! :Y

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#28) rdi válasza degu (#27) üzenetére


rdi
veterán

szerintem az a topic nyugodtan törölhető.

Fej! Tor! Potroh!

(#29) troland26 válasza rdi (#28) üzenetére


troland26
őstag

És miért? Azért mert előtted jó pár ember kifejezte tetszését és szimpátiáját?Vagy azért mert nincs teli kissebbségellenes megjegyzésekkel?Szerintem nagyon jó kis írás és absz nem éri el azt a szintet hogy törölni kéne( bár ezt nem én döntöm el) .
Legalább le írnád hogy mi a problémád , de így.... :F

(#30) Rover623 válasza rdi (#28) üzenetére


Rover623
félisten

Ebből a hozzászólásodból nem derül ki hogy mire is gondoltál pontosan.
Ha ''az'' a topic a degu által a hwsw-n látogatott topic lenne, akkor is nevetséges lenne a felvetésed mert nem tudhatod hogy milyen topic volt az...
Ellenben a modker topicban ''elhangzott'' hsz.-edből kiderül, hogy ''az'' a topic ''ez'' a topic.
Ezek alapján úgy gondolom hogy mivel te még alapszinten sem beszéled a magyart, ''szakmai féltékenységből'' szeretnéd ha ''ezt'' a topicot törölnék...:U
Nem értek veled egyet...téged kellene törölni...;)

primus inter pares

(#31) Dictator^


Dictator^
veterán

nagyon jó irás! gratulálok :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#32) rdi válasza Rover623 (#30) üzenetére


rdi
veterán

klassz
gratulálok
Te is jópofa gyerek vagy...

nem az írással van bajom, hanem a topikkal. Bár még megúszta néhány topiktársunk látogatását.


[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#33) SLYM


SLYM
veterán

úúúúúú bazz... ez ütős nagyon. és mennyire igaz, hogy kicsi a világ. én is találkoztam már az isten háta mögött is ismerőssel. és amit írt előttem valaki, hogy életszagú... hát tényleg. olyan szépen írtad le azt a tanyasi világot, meg az utána következő kis kalandot, hogy tök könnyen el tudtam képzelni. nagyon szuperul írsz. szinte látom magam előtt a történetet, mintha egy könyvet olvasék(najó nemsok könyvet olvastam életemben, de volt egy nyaram amikor nagyon rákattantam :D ). szerintem ez viszi a pálmát a Logoutos írások között. még az is lehet, hogy a Logout oszkár 5 jelöltje közül mind az 5 a te írásod lesz :U

(#34) SLYM válasza Peet (#12) üzenetére


SLYM
veterán

a házkirámolós résznél én fel is álltam inni egy kis vizet. mondjuk ha olvastad az apa-fiú viszonyról szóló írását ott is egy legalább ekkora pofon vár úgy a közepe fele

(#35) SLYM válasza guga (#17) üzenetére


SLYM
veterán

szerkesztve

[Szerkesztve]

(#36) SLYM válasza rdi (#32) üzenetére


SLYM
veterán

mi a bajod a topiccal? de most komolyan

(#37) #51736960


#51736960
törölt tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon jó! Általában csak beleolvasok ezekbe az írásokba, de mire észrevettem magam ezt már végig is olvastam, valahogy beleéltem magam. GRAT!

(#38) Kain


Kain
senior tag

Ez a cikk még a végső hollywoody pozitiv felhangjával együtt is ,csak megerősiti bennem,tiszteletben tartva a az iró kérését h szélsőséges megjegyzést ne tegyünk,h nem ide,nem az EMBEREK közé valók. Pont.menjenek és fedezzék fel maguknak a napot.......

(#39) szilvi075


szilvi075
újonc

Szia Guga. Kevés olyan írás van, amit ilyen élvezettel olvasnék, még a könyvek között is, mint a te beszámolóid. Nekem mindegy, hogy ezek megtörtént esetek-e vagy képzelet szüleménye, mert mindenképpen élmény olvasni. Ha egyszer könyvet írnál, szeretnék az első vevők között lenni, Köszönet az írásokért. :C :C :C

(#40) sviba


sviba
tag

nahát.. úgy látszik guga, az írásaid mindenkit megmozgatnak ;]

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#41) animatrix11


animatrix11
őstag

látom az összes témával kapcsolatos topicokt törölték
azért ezt ide belinkelem, nem illine törölni, de ti tudjátok
[10-eves-ciganygyerek]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#42) guga válasza animatrix11 (#41) üzenetére


guga
Közösségépítő

Mint mindenkinek, nekem is megvan a véleményem, de tiszteletben tartom a ph alapértékeit, miszerint van az interneten bőven hely, ahol ezt megtárgyalhatjuk.

Ha Racecam, vagy egy másik kedves moderátor erre járna, légyszi zárjátok le a témát, mert "jelenleg" a címe alkalmatlanná teszi a higgadt vélemények megnyilvánulására.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#43) pigsty


pigsty
aktív tag

elképesztő, miért kell a saját hazámban arról olvasni még itt is, hogy jaj, 'rasszisták'!

tiszta stockholm-szindróma.... néha tényleg azt érzem, kihaló faj a magyar....meg a magyarok biztos unalmukban, l'pour l'art lesznek gonosz rászisták. :(
hol élnek itt a hozzászólók közül? rózsaszín ködben?
persze a hwsw-n katolikus gyalázás mehetett ezerrel, ja, az más.

nem vagyok náci, valóban vannak öncélú, sötét cigányozók, de túlzás, ez a bér rettegés, amit páran feljebb előadtak.

szerintem az írásra kell figyelni, itt a ph-n meg amúgysem láttam kimondottan gyűlölködőket, miért kell ezt megelőlegezni.... :F
és valóban, sosem szabad általánosítani.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.