Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacint78


jacint78
addikt

Akkor ideje lenne a PC-s verziónak...

type your text here..

(#2) #57919488


#57919488
törölt tag

PS4, Xbox One es a PC meg odebb van. Durva vege lesz a dolognak ha mindenre kiszorjak :DDD

(#3) Sanchez638 válasza #57919488 (#2) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ha az újabb konzolokon sokkal szebb lesz akkor sokan beruháznak, de ha csak ennyit kapnak nem hiszem hogy vesznek gémet.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#4) gianni85 válasza jacint78 (#1) üzenetére


gianni85
veterán

lassan bejelenthetnék, mert ezek a számok ijesztően nagyok.... nehogy a PC port helyett DLC-re menjen az erőforrás, mert az tuti biztos, hogy kifizetőbb lenne a kiadónak. A single részt még utolsó konzolos játékként végigtoltam, de a GTA Online-t már PC-n tolnám :K

(#5) #57919488 válasza Sanchez638 (#3) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nagyobb texturak siman varhatoak PC-re es az uj konzolokra is.
BF4 sem hiaba/veletlenul lett csunyabb konzolokon mint a BF3. Egyszeruen el kell adni erre is meg arra is.

(#6) psziroot


psziroot
csendes tag

A 29 millió a kiszállított példány. A valós eladás, bár erre a Rockstar hivatalosan nem tért ki: 22 millió körül lehet. Ez nem csökkenti a játék sikerét, de a befektetők nyilván a minél nagyobb számoknak örülnek, ezért nem számolnak azzal, hogy valamennyi a boltosok nyakán marad a túlkínálat miatt. Én nem fogok meglepődni, ha megpróbálnak még egy bőrt lehúzni róla az új konzolok indulásakor, és a PC port majd csak később jön.

"Catus repentinus repentinum capillum habet." - D-S.R.

(#7) flakter


flakter
tag

Kíváncsi leszek a PC megjelenés után, mennyire fog fogyni :P

..FlaK..

(#8) djdaniel


djdaniel
senior tag

Mikor kijön pc-re, gondolom ez a szám 2x ennyi lesz.

(#9) Manbal


Manbal
senior tag

nemsokára kijön PC-re , maximum 2-3 hónap, a 13.11-es beta catalystokban már van Grand Theft Auto 5-ös bejegyzés a kódban :K ;]

(#10) Oddløg


Oddløg
csendes tag

:Y

(#11) negyven2 válasza Manbal (#9) üzenetére


negyven2
veterán

Ja ha benne van/volt az AMD driverbe akkor 100%, hogy jön. Mint ahogyan a Halo 3 is benne volt azt mégse jött.

Persze nem azt gondolom, hogy nem jön hanem, csak erre a dologra hivatkozva állítani, értelmetlen.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12) Đusty


Đusty
addikt

CSak jönne már egy ilyet PC-n lenne igazán jó játszani és ha együtt jött volna még jobb adatok lennének. Fél év múlva meg amikor már a pc-s is beruházott konzolra, hogy kitolja :) , vagy végigjátszotta valamelyik havernál, jön majd a rinyálás, hogy pc-re senki nem veszi mert azok csak letöltik.

(#13) TESCO-Zsömle válasza Đusty (#12) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

egy ilyet PC-n lenne igazán jó játszani:

Ahhoz rendesen optimalizált irányítás is kéne, mert ami pl a SanAndreas-ban és a GTA4-ben van, az közelebb áll a hímnemű hátasállat orális kielégítéséhez, mint az élvezetes játékhoz...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14) Bjørgersson válasza Manbal (#9) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sőt, már holnap jön is.....

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15) Bjørgersson válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem egyik irányításával sem volt gond.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) TESCO-Zsömle válasza Bjørgersson (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem egyikben se tudtam oldalazni, vagy hátrálva lőni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) Chapel válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


Chapel
addikt

?? Hogy hogy nem tudtál? Ha célra tartasz közben mozoghatsz bárhova, most az SA nem rakom fel ezért, de IV-ben tuti. Vagy elbeszélünk egymás mellett, mert azért Te gyakorlott gamer vagy, nem hiszem hogy ilyet benéznél :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#18) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Szép teljesítmény! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#19) jacint78 válasza TESCO-Zsömle (#16) üzenetére


jacint78
addikt

Az valami borzalom, hogy a san andreas óta nem követi az autót a kamera kanyarban..

type your text here..

(#20) TESCO-Zsömle válasza Chapel (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Célra tartva lehet, de úgy meg nem tudsz futni/sprintelni. Ráadásul, ha simán megnyomod a "S"-t, akkor dob egy hátraarcot és elkezd futni "valamerre", amit jó ideig nem is látsz a kamerában. Kocsinál ugyanez a helyzet, irányváltásnál csak később fordul a kamera oda, amerre az autó megy, ami eléggé vicces, ha épp menekülni kell. Gyak folyton utána kell állítani egérrel.

Lényeg a lényeg: Az irányítás konzolos. Az ,hogy le lett osztva billentyűkre és egérre ezen a tényen és az ehhez köthető élményen semmit nem változtat. Ha vki GTA 4-et akar tolni, célravezetőbb gamepad-et használni. A fenébe is, GTA4-be már botkormányt se lehet beállítani. SA-ig legalább a gombokat lehetett konfigurálni, az utódban semmilyen opció nincs a kontroller beállítására.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) Bjørgersson válasza jacint78 (#19) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem meg pont az a borzalom, ami még a Vice Cityben volt, hogy vezetés közben nem tudtál akármerre nézni az egérrel. Mintha olyan nehéz lenne a jármű után fordítani egyébként az egeret.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22) Def26 válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


Def26
félisten

Pár hét múlva lesz egy eladó xbox 360 -am, érdekel? ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23) TESCO-Zsömle válasza Def26 (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Adok érte egy jól irányzott baltacsapást, többet nem ér számomra a dolog... :P

kovy29: Ez ott kezd problémát jelenteni, ahol mondjuk van egy kormány, vagy botkormány a járművek irányítására. Utóbbi főleg motoroknál és légi járműveknél kifizetődő.

Illetve ha pl az alaptól eltérő kameraszög lenne számodra ideális, mert akkor nem elég a kanyarokban utánhúzás, hanem folyamatosan csesztetni kell az egeret, különben pár másodperc után szépen visszaáll alaphelyzetbe. Ez a másik, ami nem tetszik. Ha már ott az egér, miért bírálja folyton felül az azzal beállított nézetet. Az rendben van, hogy beszálláskor alaphelyzet van, de hogy menet közben hiába nézel akármerre, magától visszaáll, az eléggé idegesítő...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) Chapel válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


Chapel
addikt

Értem amit mondasz, igen ezek tényleg megvannak.
Én ezen simán túléptem, sőt kifejezetten szeretem hogy az egérrel "szabad vagyok" kamera ügyileg.
Látod ami neked bosszúság, azt én meg pont hogy élvezem, a kocsik irányítását is. Igaz, a hajó effektus valóban sok, de megbarátkoztam vele gyorsan. :) El nem tudnám képzelni gamepaddal míg ott az egér.
Nem vagyunk egyformák ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#25) TESCO-Zsömle válasza Chapel (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Félreértesz. Én is szeretem, hogy szabad vagyok kameraügyileg. Nekem az a bajom, hogy ha eltekerem a kamerát, hogy hátulról 45°-ban nézzem a kocsit, akkor úgy 5mp-ig csodálhatom, aztán szépen magától visszaáll, ha akarom, ha nem... De ha te ezt élvezed, hogy folyamatosan csesztetned kell az egeret, különben elállítja a beállított kameranézeted, akkor egészségedre.

Ha érdekel némi referenciának Test Drive Unlimited-ben a kameraváltógomb 5mp-ig történő nyomva tartásával fixálni lehet az aktuális nézetet. Az Euro Truck Simulator 2-ben egérrel szabadon állíthatod a kamerát, és ha falnak mész, akkor sem nyúl hozzá rajtad kívül senki és semmi.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26) Chapel válasza TESCO-Zsömle (#25) üzenetére


Chapel
addikt

"akkor egészségedre"

Nem köszönöm, az a része az én gyomromat is megfekszi, k...szott idegesítő egész pontosan. Látod most már értem mire gondoltál.
TDU jó példa, nem kell bemutatni, az első részbe beletoltam pár száz órát ;)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#27) jacint78 válasza Bjørgersson (#21) üzenetére


jacint78
addikt

Jobb kézzel autózok és nem tudom közben az egeret fogni és ne is akarom. Attól, hogy szabadon lehet nézelődni, még kö9vethetné az autót a kamera.

type your text here..

(#28) Bjørgersson válasza jacint78 (#27) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon régen én is úgy játszottam, aztán rájöttem, hogy könnyebb a járműveket is WASD-vel irányítani, jobb kézzel ugyanúgy tudok egerezni és nem kell mindig vacakolni a cserével.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29) TESCO-Zsömle válasza Bjørgersson (#28) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem a botkormányom jobbos. Nem kényelmes bal kézzel fogni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30) Bjørgersson válasza TESCO-Zsömle (#29) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért annyira perverz valaki, hogy botkormánnyal akar GTA-zni? :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31) TESCO-Zsömle válasza Bjørgersson (#30) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A gamepad gyerekes, a billentyűzet pedig elégtelen helikoptert, repülőt vagy motort vezetni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) Bjørgersson válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gyerekes? Mi benne a gyerekes? Az, hogy könnyebb vele játszani?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33) Prof


Prof
addikt

Valamit santit a szamok korul 3 nap utan mondtak a rekordot 11.2 millio eladassal, 1 milliard bevetellel, akkor most hogy lett csak 270 milla plusz 2-szer tobb eladasbol? :F
Gyanitom az is a kiszallitott jatekmennyiseg volt. :(((

Nem neztem egyaltalan utana, mivel nincs me'g PC-n. Ez is olyan ratyi, mint a 4 vagy olyan mint a 3 volt?

(#34) szben05 válasza djdaniel (#8) üzenetére


szben05
tag

Ez most szarkazmus volt?

(#35) #57919488 válasza Bjørgersson (#32) üzenetére


#57919488
törölt tag

Eleve jatekrol van szo. Innentol kezdve az egesz gyerekes. De gondolom ezt meg egy gamepaddal lehet fokozni ;]

[ Szerkesztve ]

(#36) prolad


prolad
őstag

Nem gyenge,jöhetne pc-re is,akkor erősíteném a számokat.

A Chrome másoknák is panaszkodott (rosszindulatú programveszély)?De csak ennek a hírnek a hozzászólásainál.

(#37) #57919488 válasza prolad (#36) üzenetére


#57919488
törölt tag

Igen, Chrome nalam is unatkozott.
Gondolom kiakadt TESCO-Zsömle-n ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#38) Bjørgersson válasza #57919488 (#35) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.