Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Inkább jöjjön később, csak rakják rendbe a Prologue verzió gyenge fizikáját. :U

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#2) Bici


Bici
félisten

Se ez, se a Forza3 nem jön PC-re... :O

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) twollah válasza Bici (#2) üzenetére


twollah
nagyúr

Jon a Dirt 2.

(#4) zuchy


zuchy
őstag

Nagy kár, hogy nem jön PC-re :( Pedig Istencsászár game.
Ilyenkor kéne egy PS3-is. :)

PC-STYLE.hu

(#5) Bici válasza twollah (#3) üzenetére


Bici
félisten

Annak most töltöm a videóit. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

3napos ünnepekkor nagyinál nyaraltam öcsémmel.
nagybátyámnak megvan a GT4. a 3napban eléggé megszerettem a GT-t. :))

énis sajnálom, hogy nem jön PC-re. pedig érzésem szerint "picit" felrázná az autóversenyes játékokat.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) Zolás válasza - = Zk = - (#6) üzenetére


Zolás
addikt

Felrázná?? Nem tudna az NFS mihez nyúljon hogy piacon maradjon a hulladék cuccaival.
Mást meg ami csak megközelitené ezt a minőséget nem ismerek.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#8) - = Zk = - válasza Zolás (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hetek óta a griddel nyomom, holott nfs fan vagyok. de sajna a shift videoja láttán már nemtudok pozitívan gondolni a sorozat további részére :( bár titkon még remélek....

én azért sorolnék hasonló játékot a GT mellé:U
(grid, STCC, gtr evo, rFactor stb...)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) fatal` válasza Zolás (#7) üzenetére


fatal`
titán

TDU, Grid, Dirt

Sajnos GT5 sosem lesz PCre, mindigis exklúziv PS játék volt és a sony studioja fejleszti. :(

(#10) Prof01


Prof01
veterán

Nekem ráér...úgy sincs Ps3-am. :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) afterburner_


afterburner_
őstag

most ebbe voltak ingame jelenetek is?mert helyenkent eleg gyengus volt főleg a nascaros resz...

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#12) Gomez86


Gomez86
őstag

Az az érzésem hogy ez mire megjelenik addigra a Forza 4-el fogják összemérni. :U

Bár nem gond, úgy is XBox-om van :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#13) JanR


JanR
addikt

Na, tetszetős, mire megjelenik, már beszerzek egy PS3-at Little Big Planettel együtt:DDD

(#14) Zolás válasza fatal` (#9) üzenetére


Zolás
addikt

A Grid még talán-talán de a dirttel mit akarsz? Melyikkel akarod összehasonlítani? A Gt2vel?? Talán ismétlem talán eléri a szintjét. Elismerem hogy a Grid is nagyon ütös és nagyon szép de sajnos akárhogy szépítjük elmarad a Gt szintjétől. Pc-re lehet hogy ez a király de nincs egy vonalon a Gt-vel.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15) - = Zk = - válasza Zolás (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm. :R
érdekes. én épphogy meglepődtem az autókezelésen, egyéb irányításon. én realisztikusabbnak tartom a gridet. tehát nekem ami azonnal furavolt, az az autók indulása. meghogy néhány autó túlságosan túlkormányzott. ezt nagyon furcsálltam. (lehet ez láma beállításgond, de nem találtam sehol :B )

a gridről meg párszót, mivel nemszeretném teleszemetelni a topicot.
amóta win7, és vista van a gépemen, ink gridet tettem fel, mivel az nfs-ből ami tettszene, az nem támogatja a FULLHD-t. és eléggé elmarad a gridtől. sajnos, mivel nfs fan vagyok, decsak csöndben. titkolnom kell lassan :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) Sundesz válasza afterburner_ (#11) üzenetére


Sundesz
őstag

Az egész videó a játék motorjával készült.

Hörcsög Powa'

(#17) asadasad22 válasza afterburner_ (#11) üzenetére


asadasad22
őstag

fail. :U

(#18) Abu85 válasza afterburner_ (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pontosan mire gondolsz? Én ott nem láttam problémát.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#19) Bici


Bici
félisten

Ezt egyből kiszúrtam.
Először csak annyi tűnt fel, hogy a hátsó autó lebegve előz. :D
Aztán jobban megnézve az lehet az oka, hogy nem vet árnyékot az autó az alá bekerülő porfelhőre. :U Legalábbis asszem.
Todom, szőrszálhasogatás. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#20) Maateeo válasza Bici (#19) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Fúha,jó szemed van,nekem fel se tűnt...de ez legyen a legkisebb gond :)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#21) Bici válasza Maateeo (#20) üzenetére


Bici
félisten

Inkább a legnagyobb, nem? :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#22) fekeandras


fekeandras
őstag

Én most toltam végig ePSXe-n a GT2-t.Állati jó volt újra végégjátszani a jól megszokott ligákat, hallani a rég elfeledett hangokat, hajtani az autókülönlegességeket... Gamepadot is tökéletesen be lehetett lőni rá szóval szavam nem lehet.
Ha valamelyest érdemben csökkenne végre a ps3 ára elképzelhető hogy lassan elkezdenék gyűjtögetni egyre.Playstationt is csak! a Gran Turismo kedvéért vettem anno (na jó meg a crash team racing miatt :DDD ).Biztosan nagy dobás lesz ha kijön :R

(#23) jookomak


jookomak
őstag

Azt is vegyétek figyelembe, hogy gyakorlatilag mindjárt 4 játékot kapunk. volt ugye az eddigi koncepció mindenféle autóval, aztán jött mellé még a túraautó (WTC?), nascar, és a rali. jó húzás részükről, mivel egy jó fizikával "csak" a pályákat és az autókat kell megcsinálni. nascar-ért külön piros pont, remélem nem dlc-ben lesz, hanem már a lemezen.

(#24) heihachi válasza jookomak (#23) üzenetére


heihachi
addikt

Azért óvatosan ezzel, mert a GT2 bár nagyszerű játék volt, de a ralli része egy konkrétan használhatatlan hulladék.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#25) asadasad22 válasza heihachi (#24) üzenetére


asadasad22
őstag

egy olyan hulladéknak, aki árkád rallykhoz szokott, lehet hogy az volt :)

(#26) heihachi válasza asadasad22 (#25) üzenetére


heihachi
addikt

Ez a Te véleményed, egy a sok közül, ettől még nem feltétlen igaz :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nekem a GT5 Proleague megvan, gyönyörű a grafikája de annyira sablonos az a játék hogy nekem nem jött be :(

(#28) profilum


profilum
tag

prolog érdekes dolog , nem végleges mégis megetették a néppel
főlleg amikor packban adták
sokan nem vették meg , várva a teljest és még mindig... semmi

(#30) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Én max elcserélem ezt a mostani Prologue-ot az 5-re.

[ Módosította: bwoay ]

(#32) profilum válasza Black Dragon (#30) üzenetére


profilum
tag

Bizti valaki majd elcseréli :D

(#33) anulu válasza jookomak (#23) üzenetére


anulu
félisten

azt sajnalom, h a F1 licensz ugy tunik vegul megsem lett veglegesitve, pedig volt Ferrari F1 @ Suzuka video is... :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#34) anulu


anulu
félisten

megneztem ezt a videot, keresem az allam nagyon durvan. kollega X360 fan, de o is csak pislogott :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.