Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Jó kis cucc! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) gybazsi


gybazsi
senior tag

És még nem is ronda, kifejezetten tetszik. :D

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#3) tjb007


tjb007
nagyúr

Az ára $200 és $300 között várható, megelőzve az ilyen jellegű kérdéseket.

[ Szerkesztve ]

(#4) korpicschess válasza tjb007 (#3) üzenetére


korpicschess
veterán

Köszi, most tettem volna fel :DDD
Annyiért nem kéne :(

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#5) Probber


Probber
őstag

Távfutóknak, futóknak tökéletes lehet, de a mindennapokra nem venném fel, nem az én ízlésem.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Már 2007-ben a Sony Ericsson C702 telefonomban is volt GPS támogatás, meg egy Tracker nevű progi. Rögzítette az utam, ki is rajzolta, számolt egy rakat cuccot. Ja és mellette zenét hallgattam.
Emiatt nem fogok egy újabb kütyüt venni, mert fölösleges: drága és nem környezettudatos.

(#7) parkr


parkr
őstag

hát igen, sportoláson kívül ez enyhén csúf lenne

(#8) sekli válasza tjb007 (#3) üzenetére


sekli
addikt

akkor más sokkal inkább $400-ért a síszemüvegbe épített GPS :)

[ Szerkesztve ]

(#9) tjb007 válasza sekli (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez valóban jobb csak kicsit hülyén nézne ki benne az aki nyáron (mondjuk futáshoz) egy ilyet venne fel :D

[ Szerkesztve ]

(#10) sekli válasza tjb007 (#9) üzenetére


sekli
addikt

nyilván nem helyettesíti, meg persze futáskor azért van időd a karodra pillantani néha...

(#11) RaveForce


RaveForce
veterán

hát nekem nagyon bejönnek a nike sportcuccok designja, de ez most vhogy azokhoz képest gyengére sikerült :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) dvorcsakl


dvorcsakl
csendes tag

jol nez ki, de addig amig a nike+ oldalon nem tudsz olyan futast hozzaadni, amit futopadon tettel, vagy aminek az adatait nem nike3 cuccal rogzitetted, addig csak masodlagos ez a szolgaltatas, es maradok a runkeeper-nel.

es mivel gpx jelet sem lehet a nike oldalarol exportalni, marad az iphone+runkeeper kombo, pedig ez az ora joval praktikusabb es kenyelmesebb viselet...

(#13) BlackJoe


BlackJoe
csendes tag

Van 3 db Nike Sportwatch GPS-em 49.900 Ft/db áron. Magyarországon még nem jelent meg, talán 2012-ben. 60-65e lesz az ára nálunk., az USA-ban $199+TAX.
Amit érdekel keressen rá a Vaterán (Nike+ Sportwatch GPS).

Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.