Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FecoGee


FecoGee
őstag

Az 1 milliárd még jócskán odébb van...

(#2) Naras válasza FecoGee (#1) üzenetére


Naras
őstag

Hát, én a google - ból mindent kinézek... gondolom ideáig sem úgy jutottam el, hogy csak úgy találomra dobálóztak a számokkal :DDD

Az Android pedig lassan lefedi a mobiltelefonok teljes repertoárját az alsó középkategóriától a felső kategóriáig mindenféle telót építenek már erre a platformra, a fejlesztése, és hozzá az appok tömkelege pedig nagyon sokoldalúvá, könnyen kezelhetővé, és jóvá teszi... :C

Ráadásul most itt a 2.2 - es verzió, mely olyan jól lett optimalizálva, hogy 4-5x gyorsabbá tette a Nexus One - t a 2.1 - hez képest... és ez még csak a kezdet!!!

Kíváncsi leszek mit fog alkotni az Optimusomon, remélem mihamarabb elérhető lesz :C

Nyilván mindig lesznek, akik majd iPhone - nal akarnak menőzni, nomeg ne feledkezzünk meg a konzervatívakról (Nokia, BlackBerry, egyéb), vagy a sima telefont venni szándékozókról sem, de mellettük az az 1 milliárd nem is feltétlen olyan sok... :K

Google - ék nagyon tudják mitől döglik a légy... :R

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#3) Depression válasza FecoGee (#1) üzenetére


Depression
veterán

nehogy azt hidd. van 30k-ért androidos telefon, és a kínaiak is ráharaptak az ingyenes szortverre, nem kell többet bajlódniuk az MTK-val. Minden nagyobb gyártó jön lki olcsó androidos telefonnal, pár év, és ez lesz minden olcsó mobilon.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#4) kaller1 válasza Depression (#3) üzenetére


kaller1
veterán

Azt se felejtsük el, hogy tonnaszámra jönnek az androidos tabletek is. :)

.::> <::.

(#5) toldy


toldy
őstag

Egy kérdés, itt csak a mobilokról beszél vajon vagy bele érti a közelgő MID, táblapc-ket is?
Mert azok is számítanak akkor nem is távoli az az 1milliárd.

Az élet nem habostorta.

(#6) Naras válasza toldy (#5) üzenetére


Naras
őstag

Minden, ami Android... :K

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#7) Chosen


Chosen
addikt

Az Apple-nek pedig mennyi veszteséget? :DDD

(#8) Solten válasza Chosen (#7) üzenetére


Solten
addikt

;]

Saor Alba

(#9) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Node honnen jön ez a bődületes bevétel?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) japi válasza FRENK1988 (#9) üzenetére


japi
tag

Hogy "csak" az eladásokból nem az tuti. :)

"Ki engedte meg, hogy elhagyja az őrbódét? Már hogy hagytam volna el, itt van rajtam."

(#11) hack69 válasza FRENK1988 (#9) üzenetére


hack69
aktív tag

Mivel a Googleről van szó, ezért a reklámokból. Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy az OHA tagok a befolyó pénzből mennyit látnak most.

(#12) japi válasza hack69 (#11) üzenetére


japi
tag

Igen ez érdekes lehet,hogy a tortát hogyan darabolják fel. :K

"Ki engedte meg, hogy elhagyja az őrbódét? Már hogy hagytam volna el, itt van rajtam."

(#13) Naras válasza FRENK1988 (#9) üzenetére


Naras
őstag

Végülis a cikk pont erről szól... a reklámokból jön a bevétel...

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14) AMD Power


AMD Power
titán

Nagy pénz lesz ebben az Androidban ez borítékolható.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) FRENK1988 válasza Naras (#13) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát de ennyi? :Y

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#16) YAS-dude válasza hack69 (#11) üzenetére


YAS-dude
őstag

Az OHA tagok szerintem örülnek, hogy az Android kihúzza őket a csődből. Csökkennek a fajlagos fejlesztési költségek, a népszerű rendszer több vásárlót vonz, szerintem ezek már önmagukban megérik, még ha a reklámbevételekből nem is részesülnek. Elvégre a maps/mail/stb infrastruktúrát a googlenek kell fenntartania.

(#17) Valentino K. válasza Naras (#2) üzenetére


Valentino K.
senior tag

"Nyilván mindig lesznek, akik majd iPhone - nal akarnak menőzni, nomeg ne feledkezzünk meg a konzervatívakról (Nokia, BlackBerry, egyéb), vagy a sima telefont venni szándékozókról sem, de mellettük az az 1 milliárd nem is feltétlen olyan sok.."

Nyilván vannak olyanok, akik azért vesznek pl Iphone-t, mert vagánykodni akarnak vele, de tény, hogy egy nagyszerű telefon, azért ezt nem szabad elfelejteni.
A másik dolog meg az, hogy BlackBerry-t nem maradiságból vesz valaki pl egy HTC helyett, hanem a profi(bb) levelezése és naptára miatt. Ez egy tény :K

Üzleti felhasználásnál úgyse az lesz a legfőbb szempont, hogy hány collos a képernyő, vagy lehet-e online boltból töltögetni progikat ;)

Btw, kíváncsi vagyok, hogy a HTC mikor fog kihozni egy BB szerű telót.

A Trophy mikor fog kijönni?

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#18) Naras válasza Valentino K. (#17) üzenetére


Naras
őstag

Én lassan kezdem értelmetlennek látni a fizikailag külön szerelt qwerty billentyűt...
Egy képernyőn megjelenített, jó szövegbeviteli appal megspékelt qwerty merőben jobb lesz, nem foglal "külön területet" a mobilból... A 3,5" - os kijelzőkön pedig bőven elfér...

Androidra rengeteg alkalmazás jelenik meg nap mint nap, miközben magát az oprendszert is nagy iramban fejlesztik... véleményem szerint előbb-utóbb jobb üzleti megoldások lesznek rá, hiszen szinte bárki fejleszthet, és így merőben megnő a jó ötletek aránya...

Biztos remek szakemberek dolgoznak a Black Berry - nél, de nem tudják felvenni a harcot az egész világgal...

Ugyanígy van ez az iPhone - nal szemben is... valóban rendkívűl jó kütyü, de telik az idő...

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#19) hack69 válasza YAS-dude (#16) üzenetére


hack69
aktív tag

Csak egy idő után a lendület alábbhagy és elkezdik rossz szemmel nézni a Google lenyúlását, mert az lenne, ha így van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.