Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zozzy94


Zozzy94
tag

Tiktok tegnap este ezzel volt teli....mintha 1 méhkas zümmögne belül :))

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#2) Predatorr


Predatorr
őstag

Akkor legalább mégsem ugyanaz, mint a 13-as. :C

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#3) INGJOKE válasza Predatorr (#2) üzenetére


INGJOKE
veterán

A pro és a pro max egyáltalán nem ugyan az... a sima az inkább... :)

(#4) Predatorr válasza INGJOKE (#3) üzenetére


Predatorr
őstag

Hát, az előbbiek felől már biztos vagyok. :DD Majd csak kiderül még valami... :F

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#5) hankock


hankock
tag

Az új szó, amit meg kell tanulnunk...
FocusLoop :DD

(#6) Thor71


Thor71
tag

Ez fícsör :DDD mindenki számára hallhatóvá teszi, hogy új iPhone-od van :C

(#7) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Talán csak a külső alkalmazásokkal van a probléma? Ha rendszerben nem teszi ezt akkor itt megint csak a dilettáns problémák jönnek elő, ez van a voip appokkal is. ott sem tudja csak néhány a bejövő hívást az órán is jelezni és az sem Apple hiba. Majd kiderül ez is, hogy mi a bibi

(#8) zzola


zzola
félisten

De jó, hogy a 13 pró-t nem cseréltem le.
;]

(#9) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Na de ha csak külsős appokkal csinálja, akkor optimalizálás a gond csak gondolom.
Bár akkor meg az miatt elég ciki(Iphone-ra szarul optimalizálnak. :DDD )

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#10) Sys85 válasza Zozzy94 (#1) üzenetére


Sys85
veterán

Nálam is volt ilyen,igaz a 13 Pro-n és azért mert az 1200-as boxer vibrációja kicsinálta. :D
Akkor én megelőztem fejlesztésben az Apple-t? :DDD

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11) Sir Gunar válasza Sys85 (#10) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Ez a modernkori telefon, már imitálja, hogy az 1200-es boxert, mikor egy elektromossal leszel. A frissebb szoftverek majd tudnak még másikat is, ez csak a teszt a fejlesztőktől, hogy lesz-e rá igény.

(#12) syIex


syIex
veterán

Hmmm eddig nem tapasztaltam ilyet, de érdekes. :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#13) Luck Dragon

Olyan a hangja a kamerának mint régen a cukorka , mikor pattogott ahogyan ettük :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) k-adi


k-adi
nagyúr

jó volt a cikkben lévő youtube videó, végre egy normális reviewer aki jogos kritikákat mondott

sebaj majd az I15

(#15) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Ebből is látszik, hogy ez a túlárazás sem tükrözi a minőséget. :U
A másik meg a teló hátsó kameráit védő semmirevaló low budget zafír üveg ami még annyit sem bírt Jerry tesztjében mint a Gorilla Victus.
Meg is érdemli az aki 700k-ért vesz ájfónt amit jóeséjjel 100k-ból állítanak elő futószalagon. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#16) Csepy válasza AuraSync (#15) üzenetére


Csepy
senior tag

*Zach

Regards: Csepy

(#17) ΞΔGLΞ válasza AuraSync (#15) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Teljesen életszerű, amit Jerry csinál (a nézettségért cserébe), tényleg, napi szinten ezzel "foglalkozok" foglalkoznak az iphone tulajok. (ja nem)
Még egyetlen kamerámon sem volt egy tetves mikrokarc sem, pedig soha nem tartom tokban.
Nincs itt semmilyen túlárazás, az iPhone ára nem változott. Hogy a forint lassan klotyó papírnak sem jó és magas az áfa, az nem az Apple gondja, hanem a magyaroké.

[ Szerkesztve ]

(#18) razorka777 válasza Csepy (#16) üzenetére


razorka777
veterán

*Zack. :D

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#19) dave0825 válasza Sys85 (#10) üzenetére


dave0825
őstag

A Huawei ezzel is meglőzte az Apple-t. :D Tavaly előtt nyáron, Hallstattból hazafelé a beázott i5s helyett a P30-am raktam föl a motorra (kis V-Strom 650 csak), otthon ugyanezt csinálta a stabilizátor. :D A bolt teljes áron visszavette, nem javították, vettem használtan másik P30-at. :) Vagyis elég egy 650-es V2 is ezeknek. :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#20) DudeHUN válasza ΞΔGLΞ (#17) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Csak az USA-ban nem változott az iPhone-ok ára. Máshol emelt az Apple.

Gamer for Life

(#21) syIex válasza DudeHUN (#20) üzenetére


syIex
veterán

Mert erősödött a dollár az euróhoz képest, nem másért. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Birom a sok frocsogot, 3rd party app angol kifejezest kellene tanulmanyozni kicsit. Gondolom meg nincs optimalizalva rendesen az app, szoval mi koze a mobilhoz ennek a bugnak?🥴

(#23) aprokaroka87 válasza hemaka (#22) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha csak ezt a két modellt érinti akkor elég egyértelmű hogy hol a gond.

Lehet hogy itt valami API bibi van.

(#24) jbcs válasza syIex (#12) üzenetére


jbcs
tag

Én sem tapasztaltam ilyet még, nem értem :F Ja, nincs iphone-om. :DD

(#25) WinstonWolf válasza jbcs (#24) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Nem kell hozzá Iphone. Nekem egyszer a Note 9-esem csinált pontosan ugyanígy egy firmware frissítés után az egyik kamerájával. Akkor azt hitte. HW gond, és mivel már nem volt garis feladtam neki az utolsó kenetet. Aztán jött egy újabb firmware, és megoldotta a gondot.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#26) Sir Gunar válasza AuraSync (#15) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Nem mintha a samu nem ugyanezt csinálná, sőt még rosszabb. Tolja a valósan túlárazott hajlítós vasakat és a 4. generáció is pár hajtás után csíkos. Na ez az igazi pocsékolás, de azt is viszik ezért addig csinálja és az valóban a hardver problémája, ja meg a vevőé, de annak mindegy is mert legalább hajlik a kijelző és lehet vagizni. Gondolom ott is leírja minden Apple fikázó (ha valós ha nem a bug) hogy az mennyire gáz és stb.
Ja mielőtt bárki részrehajlással vádolna, több samu tablet is van a családban és jók, igaz olyant a konkurencia nem gyárt sajnos, mert az active tabok ezek, de a kisfiamat is bírja több mint 2 éve és repkednek ide-oda ha éppen rosszul fogta meg, vagy nem nyert és stb. :U

(#27) Wesiz


Wesiz
tag

kíváncsi vagyok fizikailag mi adja ki a hangot, tegnap ezzel volt tele a tiktokom és tényleg nagyon erősen kattogó/zúgó hangot ad

(#28) AuraSync válasza Sir Gunar (#26) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Miért kellett idehozni a Samut egy ápül cikkhez? :F
Amit a Samu csinált az utóbbi pár évben az közröhej mind termékben mind pedig megnyilvánulásban (apple fikázás).
Én nem azér vettem Samut mert utálom a többi gyártót hanem mert nekem a kamerás képességie kellettek és csak ez volt a Telekomnál amit ki tudtam hozni ellenkező esetben Mi 11 Ultra lett volna.

Mindegyik neves nagy gyártó egy szemét mocsok kezdve a DJI-on át a GoPro-n keresztül az Ápülig.

Itt a haszonszerzés a lényeg amivel nem is lenne baj de akkor adjon ki a kezéből egy olyan terméket amibe nem tudok belekötni.

A hajlíthatós telókat amíg körömmel meg lehet karcolni addig számomra csak BETA próbálkozások, kacatok.

Most már egy sima egy kijelzős teló lassan 1 milla lesz gyerekek... há hol élnek ezek?
Fogyni fog? Persze mert a teló szolgáltatóktól "ingyen kihozhatod". Csak 22x32k utána ami fele annyi sincs havonta mint azén autótörlesztőm amit még 4 évig fizetek.

Egy szó mint száz, egy bejegyzés ami alatt lehet ápült szidni kb ennyi értelme van a cikknek.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#29) nggabi


nggabi
nagyúr

a kamera kerregést már a samsung s3 is "tudta". le van maradva az eppül ;]

"szenyor dzsíííí"

(#30) Sys85 válasza Wesiz (#27) üzenetére


Sys85
veterán

4db elektromágnes mozgatja a szenzort,az hülyül meg és csattog összevissza a szenzor.
Nálam is hasonló volt a 13 Pro-nál,ugye nálam a BMW boxer vibrációja fingatta meg,csak nálam finomabb volt.
Inkább a készülékház vibrált be és egy konstans halk,de hallható zümmögés jött belőle.A kép az én esetemben nem remegett.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#31) Sir Gunar válasza AuraSync (#28) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

A fikázással semmi baj, ha tutira jogos is, de mivel az eddigi infók alapján nem derült ki tényleg az Apple rontott ismét el valamit, vagy csak a fejlesztői dilettantizmus játszik be a képbe, amin amúgy nem csodálkoznék. Az biztos hogy minden drágult és ezek is de az USA-ban csak 1000$, ami ugye nem fedi a honi árakat és máshol is azért ment ennyire föl, mert erősebb lett Putykó miatt a dollár is és plusz a forint sem túl acélos, na meg az adók sem kicsik nálunk és ezek mind nehezítik a dolgot. Arról nem is beszélve, hogy míg az Apple ökoszisztéma műxik rendesen álltalában és nem kell sokat piszkálni, a többi gyártó a fasorban sincsen hozzájuk. A kamera miatt érdekes, hogy szinte mindenki és értem itt a profi felhasználókat is, pont auóz iPhone pro-kat veszik és nem a samukat, de mindenki azt használjon ami neki jó. A sziamiau telókat meg hát én nem használom, csak egy rendszergazda haverom vett párat az elmúlt években, mert próbált spórolni a csúcs androidos vasakon, azóta hidegrázása van, ha a nevét is hallja a gyártónak, jó ő sok spec célra is akarta használni, amikre a samuk pl teljesen jók voltak, csak azok is eszetlenül megdrágultak, követve a "trendet".

(#32) smc


smc
addikt

Mi Mix is ezt csinálja folyton..
Mondjuk már nincs napi használatban de egy tockos mindig helyre rakta. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#33) <Lacy85> válasza DudeHUN (#20) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mert az € is gyengült, a forintot meg inkább hagyjuk is. :D
Ha tavalyi árfolyam lenne, ugyanannyiba kerülne, mint a 13-as széria. Maga a telefon semmit nem drágult.

(#34) ricsike_p20 válasza DudeHUN (#20) üzenetére


ricsike_p20
tag

Megvan, hogy mi a különbség az "emelte az Apple", és a valutaárfolyam között? :D

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#35) aujjobba válasza Sir Gunar (#31) üzenetére


aujjobba
addikt

'Az Apple elismerte a hibát, jövő hétre ígéri az iOS 16.0.2-vel a fixet.'

(#36) Sir Gunar válasza aujjobba (#35) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Akkor ez van, de legalább nem hardveres a gond, bár anno az antennát is ha jól emléxem, elsőre próbálták szoftverből megoldani talán, de olyan régen volt és Steve is megvolt még.

(#37) AuraSync válasza ricsike_p20 (#34) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

:U
:U [link] :U
:U

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#38) Sir Gunar


Sir Gunar
aktív tag

Konkrétan a telefonokról volt szó, nem a szoftverekről a store-ban, de mindegy.

(#39) <Lacy85> válasza AuraSync (#37) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor lassan, hogy érthető legyen: Azért....mert.....az €....is.....gyengült.....a dollárhoz....képest.
Árfolyamkorrekció. :U

(#40) AuraSync válasza <Lacy85> (#39) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Szomorú igen de akkor miért nem tudja a tavalyi árakon adni?
Mármint úgy adni, hogy annyira jöjjön ki az EU-s ár mint amilyen tavaly.
Csak azt ne mond hogy emiatt veszteséges lenne a cég, csak azt ne mond mert még a végén el is hiszem.

Én is leírom hogy érthető legyen egy PÉLDÁN keresztül:
Új iPhone ár 1000€ = Az 380k Ft tavaly.
Új iPhone ár 1000€ = Az 410k Ft most.
Ha rendes lenne a cég most így nézne ki a dolog:
Új iPhone ár 900€ = Az 380k Ft lenne most.

Ugye de egyszerű lenne az árakat szinten tartani? De mivel az összes ilyen nagy cég egy pénzéhes mocsok ezért IJB és 5Ft-ot nem enged el "veszteségként

Csökkenteni kéne a készülékek árát gyerekek és akkor mindenki hepi lenne nem? Erre senki nem gondolt? Egy terméknek az árát csak felfelé lehet vinni?
És így is tesznek. Miért? Mert tudják jól, hogy a fanatikus csőlátású buta birka emberek akkor is meg fogják venni ha az iPhone Mini 1 milla lesz.
Na ez a probléma itten kérem szépen.
Amíg 25 millás kocsik futkoznak szerény országunk útjain addig LESZ olyan aki meg fogja venni a milliós telókat meg a VGA-kat meg drónokat meg mindent IS.

Jó reggelt kívánok. :R

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#41) Csepy válasza razorka777 (#18) üzenetére


Csepy
senior tag

hülye autocorrect :DDD

Regards: Csepy

(#42) k-adi válasza AuraSync (#40) üzenetére


k-adi
nagyúr

Egy dolgot hagysz ki az pedig a brand prestige
Szinten lehetne tartani az árakat, igen, matematikailag de marketing szempontból tökön lövés lenne.. mármint érted, hogy nézne az ki, hogy az újabb jobb széria olcsóbb mint az előző? Az hogy a forint egy nullát ér lassan, nem az ő hibájuk kivételesen. Ők csak annyit látnának hogy az előző 1000 volt, ez meg 900 ami "bad optic" lenne... sajna üzletileg nem éri meg, nincs jótékonykodás

(#43) Perillustris válasza AuraSync (#40) üzenetére


Perillustris
senior tag

Te most tényleg az Apple-lel szeretnéd megfizettetni az árfolyamgyengülést? :W

Perillustris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.