Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vincent-Vega


Vincent-Vega
tag

Jó,jó de sajnos még mindig inkább dark souls iránynak tűnik mintsem egy god of war folytatásnak...

(#2) DrakeWood


DrakeWood
csendes tag

Kár hogy nincs PS -em :( Régen szerettem a szériát :DD

XBOX360 4EVER

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Ez brutálisan jó, most örülök, hogy nem adtam el a ps4-et a box mellől. :)

(#4) Snip3r_HUN válasza Vincent-Vega (#1) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Hol olvastad azt hogy ez egy folytatás lesz ? :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#5) mad1


mad1
veterán

De gyenge mar :D

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) oriic válasza Snip3r_HUN (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Soft reboot lesz a játék. Folytatás, de egyben reboot is. Az idővonal szerint a 3. rész után vagyunk, de teljesen új settinget kapunk az új helyszínnel, az új perspektívával, meg az új történettel.

Live-Die-Respawn

(#7) vilmose33


vilmose33
őstag

Az összes részt végig játszottam már. Biztos ez is jó lesz.

A jövő most van

(#8) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

De jól néz ki! :C

A Hideo Kojima Game

(#9) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Én most játszom a 3. részt és valahogy nekem olyan csépelésnek tűnik a harcrendszer. Vagy csak kinőttem ezt a stilust.
Ez az új harc viszont nagyon adja.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) Xaels válasza Kvelstadt (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Kratos ilyen volt mindig, nem azért szerettük meg mert taktikus volt. Ez az új irány sem rossz, de érthető ha nem mindenki örül neki felhőtlenül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Kvelstadt válasza Xaels (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igaz. De most vigyáz egy gyerekre is szóval érthető ha higgadtabb. Ahol kell ott meg úgy is trancsírozni fog.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) Raysen623


Raysen623
addikt

Kövezzetek meg de ez a sztori alakítás nekem kissé a Logan féle utolsó Wolverine filmre emlékeztet.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) Xaels válasza Kvelstadt (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Meglátjuk milyen lesz, nekem digitálisan elő van rendelve, de azért hiányzik a klasszik csépelős játékstílus is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) andro93


andro93
aktív tag

Ez a játék vagy nagyon epic lesz, vagy nagyon epic lesz. :D
Tudomásom szerint csak ez az egy fejszénk lesz az egész játékban, amit sajnálok ha így lesz, bár akik próbálták 3 óra erejéig a játékot, azt mondják, hogy már ennyi idő alatt is egész változatos irányokba lehetett fejleszteni, amik teljesen más játékstílust és élményt eredményeztek. Azért néhány fegyver elférne még mellé a változatosság kedvéért, ha már pajzsból is lesz több. Vagy csak több skin van rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.