Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) M107


M107
addikt

:R

900000 Ft megfizethető, bár én sem adnék ki ennyit egy tv-ért.
Amúgy a ki keres és, hogy tud ki adni témára csak annyit HITEL, mert amellett, hogy dolgozik, él, gyermeket feleséget, barátnőt tart, szüleit segíti esetleg barátait, szórakozás, utazás, otthon sorozatait filmjeit nézi játékait játssza függetlenül, hogy min az mind pénz és pénz.

S él nem aggódik annyira hogy miből fog élni !
Persze azért bármikor lehet bármi - szóval ésszel.

Amúgy meg kb 300000 magyar a szegénységi küszöb alatt él a 10000000-ból.
Ez mennyi család ?
-Sok sajnos

Persze vannak akik jól keresnek a magyar lakosság 25-38% -a.
Nekem is vannak ismerőseim akik jól állnak anyagilag, de mikor valahova megyünk én hívom meg mindet, mert nem akarok tartozni senkinek tehát visszahívást nem várok - mondjuk szórakozóhelyen egy egy ital emberi áron annak az egy pár barátomnak.

Ha nem vagy abban a kb 25-38% sajnos be kell osztani a pénz és meg kell fontolni mire veszel fel hitel-t mennyit és milyen kondíciókkal.

Személyem egyedül él és mamahotelben keresek vidéken nettó 220 ezer Ft amiből kifizetek egy magam 120.000 Ft a maradékból élek ebben nincs benne a telefonszámlám és amit megveszek magamnak ételt.
S néha van egy kb 20000 Ft-os törlesztőm, így vettem anno 4K tv-t, konzol-t, pc-t, telefont,
+ 20000 Ft rakok félre minden hónapban.
Szórakozás nekem a kedvenc PUB-om ahol havi 30000 Ft elmegy a többit a jólelkű kocsmáros és a pub barátaim hívnak meg.
Soroljam még azt hiszem ennyi elég lesz.....

UI:
S nem azért írtam le, hogy sajnáltassam magam.
És örököltem durva 9.5 milliót forintot amit direkt a szüleim kezelnek és , és közjegyzőnél ki lett kötve - 80000 Ft + illeték anno, hogy csak a haláluk estén juthatok hozzá a + 20000 Ft ha 100000 Ft meg van megy be a bankba.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.