Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

nem néz ki rosszul, és belül is egészen egyben van, de gondolom az ára se lesz túl baráti... pedig...

(#2) xxxbmx


xxxbmx
tag

nagyon szép darab!elég dizajnosra sikeredett!a hütésre kiváncsi vagyok

[ Szerkesztve ]

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#3) banhammer


banhammer
veterán

Szerintem az ára vetekedni fog egy hasonló kiépítésű notebook árával.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) DeFranco válasza xxxbmx (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem egyáltalán nem tetszik. Nem feltétlenül kenyerem az apple félre minimál design, de ez valahogy túl... izé.

(#5) radi8tor válasza DeFranco (#4) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem az nem tetszik benne, hogy két színű. Vagy ezüst vagy fekete legyen. :K

⭐ Stella

(#6) banhammer


banhammer
veterán

Mennyi bajotok van.

Ha ezüst az a baj, ha fekete az a baj.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) DeFranco válasza banhammer (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

De hogy ma bëlga nap van, az a legkisebb baj

(#8) lexandro


lexandro
tag

Kicsit tényleg sok a hiszti. Nem tudják az árát, de "biztosan drága lesz"

Marhajól összerakott masina, ami simán passzol majd a fekete és ezüst cuccokhoz egyaránt, nem fog kiríni közülük, rengeteg funkcióval és kellő felszereltséggel.

Rengeteg ötletem van mire tudnám használni, mekkora mázli, hogy nem a sok fikázóra hallgatnak a gyártók. Az életben nem készülne rendes gép...

Robi

(#9) Srodney válasza xxxbmx (#2) üzenetére


Srodney
senior tag

igen,a hőelvezetésre én is kiváncsi lennék...

(#10) xxxbmx


xxxbmx
tag

nekem bejön ez a fém fekete hatás!csak kiváncsi vagyok mi fér bele ebbe az ici pici házba:D

ha az üzletemet akarod rontani keress másik embert(vagyis ne offold a hirdetéseket):D

(#11) TGWH válasza lexandro (#8) üzenetére


TGWH
őstag

Mert tuti hogy drága lesz, én 80-100 közé lőném be elsőre :D

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#12) #56573440 válasza lexandro (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

neeeem tuti nem lesz az. az alu házas, ssd-t gyorsítótárnak használó prémium minőségű és felszereltségű gépek ált olcsóba szoktak fájni. szerintem kizárt hogy 200 alatt ezt itthon be lehessen majd szerezni :(

(#13) TK36


TK36
aktív tag

Nekem csak a ház kellene, a belsőt majd én telepakolom. :o

Kíváncsi lennék pl. ilyen tudású AMD oldalon mennyibe kerülne.

(#14) mepet


mepet
addikt

16GB-os SSD?
Na ez sem windowsos lesz, az már tuti.

(#15) Ringman válasza #56573440 (#12) üzenetére


Ringman
nagyúr

200-ért meg 0 db-t fognak eladni belőle, annyiért már brand usff gépet is lehet kapni, normális szervizháttérrel.

(#16) mepet válasza Ringman (#15) üzenetére


mepet
addikt

Mi az az USSF?

(#17) jan101


jan101
tag

d-sub csatoló helyett dobhattak volna rá digit optikai és koax kimenetet. Jó kis mozigép lenne belőle :)

(#18) Ringman válasza mepet (#16) üzenetére


Ringman
nagyúr

ultra small form factor :)

(#19) HeavyToys válasza TK36 (#13) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Ezt se tudni mennyibe kerül. Bár ilyen kompakt rendszernél egy Llano vagy majdani Trinity alapú rendszer életképesebb lehet, mint egy dedikált GPU nélküli Intel.

Bár ugye a felhasználási terület is megválogatja, hogy melyik mire jobb. Csak gondolom, hogy nem ilyen rendszeren fognak filmet vágni és renderelni, sokkal inkább játszogatni és webes dolgokat használni. (Nem támadni akarom a kék oldalt, de van ami az ő GPU-it használva nem lehet megvalósítani)

(#20) kenand válasza #56573440 (#1) üzenetére


kenand
veterán

Szerintem meg ronda, hihetetlen, hogy majd 10 évvelé az Apple mac mini-je után sem tudnak a PC-s gyártók felnőni a feladathoz.

(#21) DeFranco válasza kenand (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Arra a gépre gondolsz, ahol másodvonalbeli laptopalkatrészeket tesznek egy műanyag dobozba, és adják el subnotebook áron? Hagyjuk már :U

Jó dolog a mac mini, de nehogy már az legyen az iparági standard.

(#22) kenand válasza DeFranco (#21) üzenetére


kenand
veterán

A "dizájn"-ról van szó, még a 2005-ös mac mini is sokkal jobban nézett ki mint ez és nem volt rossz gép, nekem van egy és még mindig használható.

(#23) DeFranco válasza kenand (#22) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Használható, de attól, hogy te tulajdonolsz egyet, ne az legyen már a standard. Ötletes a designja, de nem feltétlenül mindenki számára tetszetős. Főleg nem unikum, és főleg nem egy általános viszonyítási alap, hogy fel kelljen hozzá nőni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.