Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Vannak benne érdekes dolgok, de valahogy az összkép nem győzött meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) FehérHolló válasza Xaels (#1) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én nem látok benne semmi egyedi ötletet.
Ez persze adódhat abból is, hogy a videó nem ezek bemutatására készült.

Skynet is real. It's called Google.

(#3) Xaels válasza FehérHolló (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem azt mondtam, hogy "egyedi" ötlet, hanem érdekes. Amúgy ötvözi a piacon lévő FPS-ek multiját és megfejeli egy kis fedezékrendszerrel.

Az UBI neve számomra amúgy nem jelent jó multit a piacon, rég nem láttam tőlük tartós játékot ezen a téren.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) rankesz


rankesz
veterán

Én is vártam a WOW! hatást a videó közben, de elmaradt...

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó lesz ez úgy érzem. :) Bár engem inkább a co-op érdekel elsősorban. Lehet majd taktikázni dögivel.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) Chabe89


Chabe89
addikt

Van itt egy régebbi videó a multiról ami jobban bemutatja mint ez a mostani. Ez a trailer nekem nem tetszett, de attól még a játékot nagyon várom és egy esélyt mindenképp adok neki.

[ Szerkesztve ]

(#7) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon látványos elemeket alkalmaznak ebben a játékban. Én várom! :K

(#8) Tibinho


Tibinho
tag

Ez nem valami nagy szám :(((

I'm Gotham's reckoning.

(#9) M3oH


M3oH
addikt

Hat annyira nem taglozott le. De erdekes lehet a TPS nezet. Es a MP3 multijanal jobbnak tunik.

(#10) oriic válasza M3oH (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Teljesen más a MP széria mint ez, felesleges hasonlítgatni.

Live-Die-Respawn

(#11) M3oH válasza oriic (#10) üzenetére


M3oH
addikt

Az biztos. CSak sztem a MP3 multija a vidoe alapjan nagyon gyenge volt, ez jobbnak tunik.

(#12) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Beépített wh is lesz. DEJÓ!

(#13) Chabe89 válasza v!ct0y (#12) üzenetére


Chabe89
addikt

Ugyan azok a lehetőségek adottak számodra is. Kinek a pap kinek a paplan szitu. :)

(#14) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

A játék lehet, hogy jó lesz, de ez a trailer tényleg nem egy hangulatbomba.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#15) Mappa


Mappa
addikt

COD TPS-ben ;] :D

nem kötelező megadni

(#16) oriic válasza Mappa (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát ti sem játszottatok a Ghost Recon szériával. :)

Live-Die-Respawn

(#17) Chabe89 válasza Mappa (#15) üzenetére


Chabe89
addikt

Köszönjük Emese! :W

(#18) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Preorder canceled.

(#19) Chabe89 válasza Föcsök (#18) üzenetére


Chabe89
addikt

Egy trailer alapján?! Te aztán befolyásolható vagy ;)

Itt egy kicsivel jobb és hosszabb interjúval.

[ Szerkesztve ]

(#20) oriic válasza Föcsök (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én meg előrendeltem. Köll a póló. :DDD

Live-Die-Respawn

(#21) Xaels válasza Chabe89 (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Ez vagy nagyon jó lesz vagy nagy bukta. Igazából jó lenne egy demo vagy ingyen hétvége a Steamen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) oriic válasza Xaels (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Demo lesz. Konzolokra. Pcre sajnos nem.

Live-Die-Respawn

(#23) Xaels válasza oriic (#22) üzenetére


Xaels
félisten

Ez az. Sajnos(vagy nem) már konzolom nincs. Próba nélkül meg nem merek kiadni pénzt egy ilyen játékra. Pláne mert abban a hónapban lesz más is amire költeni kéne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) oriic válasza Xaels (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen sajnos mostanában egyre kevesebb demót adnak ki. Ezért kényszerűlök én is arra hogy a virágboltit kipróbáljam, és utána ha bejön megveszem az eredeti játékot. Nem tudok mást tenni, Volt már olyan játékom amit megvettem premiernapon és egy kacat lett az egész. Ezt többet nem játszom el.

Live-Die-Respawn

(#25) Xaels válasza oriic (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Úgy vagyok vele, hogy jön a Diablo 3 jövő hónapban. Nem hiszem, hogy megunjuk 1 hónap alatt. A BF3 DLC meg "olcsó" lesz és nekem kötelező. Bár ha lesz "orosz" kulcs ehhez azt lehet megpróbálom majd.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) oriic válasza Xaels (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dio nálam most kimarad, majd a trialt azért megnézem. Más játékot nem tervezek venni idén, csak ezt, meg a BF3 dlc-t.

Live-Die-Respawn

(#27) Xaels válasza oriic (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Én BETA-zhattam és meggyőzött. BF3 DLC-k alapok és ha más is megveszi akkor lehet még a Borderlands 2 is befér COOP miatt, de az csakis akkor ha többen fogunk vele játszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) Chabe89 válasza Xaels (#21) üzenetére


Chabe89
addikt

Ápr.19-től Máj 2-ig lesz béta sajnos csak Xbox-ra és PS3-ra. Lehet, hogy PC-s is lesz valamikor májusban, de ez csak álom úgyis.

(#29) oriic válasza Chabe89 (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézegetem facebook-ot hátha írnak valamit, de eddig semmi.

Na nem mintha a francia az erősségem lenne. :D

Live-Die-Respawn

(#30) djculture


djculture
félisten

Nem valami nagy szám, max payne 3 érdekel csak jóformán idén. Diablo 3 majd ha max 10k lesz, annál többet az életbe se ér.

[ Szerkesztve ]

(#31) djculture


djculture
félisten

Szerk kimaradt: Na meg még ami biztos hogy kell a Bioshock Infinite . :K

(#32) Chabe89 válasza djculture (#30) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem látok sehol KÖTELEZŐ! feliratot.

(#33) djculture válasza Chabe89 (#32) üzenetére


djculture
félisten

Szerencsére nem kötelező az biztos:D De csak izgatja az embert hogy a régi jó diabló 2-s élmények visszatérnek, de jó is lenne. Hát volt részem a bétában köszönhetően havernak aki nyomja, de nem igazán adta azt a fillinget mint régen.
Ezt a ghost recont is jó lenne kipróbálni de nem divat a demó, nehogymár valaki eldönthesse hogy ad neki elég jó játékélményt a cucc vagy nem.
PC-n játszani lassan olyan mint 19-re lapot kérni.

[ Szerkesztve ]

(#34) Chabe89 válasza djculture (#33) üzenetére


Chabe89
addikt

Szerencsére a mai világban nem csak egy módja létezik, hogy "kipróbáljunk valamit".

(#35) djculture válasza Chabe89 (#34) üzenetére


djculture
félisten

Ja ez igaz de akkor meg ne sírjanak hogy nem veszi senki. Itt van ez a syndicate nevü hulladék valami amibe úgy világít minden egyes helyeken mintha a főhős maga a nap lenne. Azóta is úgy van javítva az ilyesmi nem lesz mert luxus Két haver is megvette mert nem tudták kipróbálni előtte, egyikmár eladta a másik mérgébe beledobta a kukába.

[ Szerkesztve ]

(#36) Chabe89 válasza djculture (#35) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha minőségi darab akkor úgy is bekerül a gyűjteménybe. Ha meg nem akkor így jártak és csak remélhetjük, hogy legközelebb majd észben tartják a korábbi kudarcokat.

(#37) Mappa válasza Chabe89 (#17) üzenetére


Mappa
addikt

meg ne fájduljon :DDD

nem kötelező megadni

(#38) Chabe89 válasza Mappa (#37) üzenetére


Chabe89
addikt

Már késő! :P

(#39) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Multiplayer gameplay

Live-Die-Respawn

(#40) Xaels válasza oriic (#39) üzenetére


Xaels
félisten

Vegyes érzelmeim vannak a videó láttán. Szép és összetett, de amikor azon a deszka kerítésen fennakadtak a golyók minden hatás nélkül hááát. :(

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) oriic válasza Xaels (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beta még, szóval lehet hogy ez változni fog.

Live-Die-Respawn

(#42) Xaels válasza oriic (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Az UBI-nál? Nem hiszem :( Ami még zavart az az, hogy ott van 1 tucat ház meg jármű és szinte mind statikus fedezék.

A játékosokról inkább nem nyilatkozom. Miután behúztak 1 embert és jelöli a játék a többi csapattagját, lövik a piros alakot ész nélkül :(

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) oriic válasza Xaels (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

JÓ hát ilyen beta videóknál nem a játékosokat nézem, azok nagy többségben idióták, és nem tudnak játszani. :DDD tisztelet a kivételnek persze.

Live-Die-Respawn

(#44) Xaels válasza oriic (#43) üzenetére


Xaels
félisten

De te is tudod milyen lesz ha ráeresztik a tömeget a játékra. Nézd meg milyen a BF3 pub néha :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) oriic válasza Xaels (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.