Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) draco31


draco31
veterán

Az alaplapi hangszóró már ritka dolog, de a kivezetés ott van az alaplapon, és legtöbbször csomagolnak is mellé egy kis csipogót, amit vagy ráraksz, vagy nem.
Nekem 2 éve van hadirendben Deepcool Kendomen red házikó. Nem drága cucc, mindenhol porszűrő, egyszerűen le is lehet őket venni a poroláshoz. Az ODD helyek is rácsosak, de kaptak szűrőt azok is. Persze ettől még jut be valamennyi por, meg nálam egyébként is sok a por, ( kutyák, stb ) De évente elég 1x kiporolnom belül. (ami már esedékes lenne) Régi gépházammal ez 3 havonta esedékes volt. Piros ventik ha nem tetszenek, olcsó cserélni. Illetve van kék változatban is. A venti fordulat állítás jó dolog, van egy kikapcsolt fokozat, egy lassú és egy teljes sebesség. Utóbbit csak néha kapcsolom be, egyébként alacsony fokozaton mennek.
Én elégedett vagyok vele, ha újra vásárlás előtt állnék, akkor gondolkodás nélkül választanám ezt ismét.
A méreteket nagyon nem néztem amiket írtál. Csak gondoltam hátha egy jó ötlet ezt is megnézzed.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.