Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) Syl


Syl
nagyúr

Gondolom ezt ismered.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) Gergosz2 válasza Syl (#2) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen, csak itt barátibb társaságban lehet megbeszélni a dolgot, lehet offolni is ha nem nagyon szalad el vele a ló, meg legalább egy helyen lesz minden.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) Poison73 válasza Syl (#2) üzenetére


Poison73
csendes tag

:))

" No pain, no gain!

(#5) Gergosz2 válasza Poison73 (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

üdv a kulbban! :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#6) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Csatlakozom én is :)
S3 topikot is olvasom meg S3 LTE-t is, S3 ba valaki elemzte a felhasználókat. :D hát én a középső vagyok, akinek pörfikt a gép ahogy van. :D
Örül a lelkem, mert eddig egész életembe 1 telóm volt L700... ez az első tapogatós masinéria.. :D és hűűűűűűűűűűűűűű :DDDD

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#7) Gergosz2 válasza csepeli1 (#6) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem is megfelel a gyári ROM, nem tervezem hogy mostanában rootolom.

Mostani tervek:
kéne egy övtok, sajna az előző kicsi hozzá :(((
Lehet valami fóliát is újítok

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8) Poison73 válasza Gergosz2 (#7) üzenetére


Poison73
csendes tag

Mi a véleményetek mikor jön a 4.3?

" No pain, no gain!

(#9) Gergosz2 válasza Poison73 (#8) üzenetére


Gergosz2
veterán

október, november fele szerintem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) Poison73 válasza Gergosz2 (#9) üzenetére


Poison73
csendes tag

Nagyon várom!

" No pain, no gain!

(#11) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Volt egy kis probléma az S tervezővel, konkrétan az hogy emailcimem@gmail.com típusú naptárba rakott eseményeket nem volt hajlandó szinkronizálni a google naptárral , és fordítva, azaz netes google naptárba írt esemény sem jelent meg az s- tervezőben.

a probléma forrás valószínűleg a playes google naptár volt (kb azóta nem szinkronizált , hogy azt telepítettem , de 5 percnél tovább nem maradt fent a telefonon, az s tervező jobban bejön).
Lehetséges megoldás volt a naptár progi újbóli felrakása ami tényleg orvosolta a problémát, utána szépen szinkronizált is, de eléggé fusztrált, mert feleslegesen nem szeretek appokat tartani, így töröltem

Aztán google fiók leválaszt amivel minden hozzá kapcsolódó adatot töröl a telóról , újból csatol és voilá most már jó.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) csepeli1 válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Hűűűű ez a google naptár *.* álmaim naptárja, névnapok minden kiírva, EZ kell nekem :) nekem is max 3-4 app van a telómon... játék NINCS amiért meg akartak verni.. de valahogy nem érzem szükségesnek... :D

S-tervezőbe is elő lehet hozni hogy mutassa a névnapokat?

Egyre jobban szeretem ezeket a google-s cuccokat... valahogy tényleg kényelmesebb az élet velük :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#13) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Kellett nekem leírni hogy minden fasza, feltelepítettem telóra, és persze hogy nem mutatja az aktuális névnapokat.... Erre valami gyógymód? :D

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#14) Gergosz2 válasza csepeli1 (#13) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen!

De én nem ajánlom a playes google naptárat mert ahogy fentebb is írtam összezavarhatja az S-tervező szinkronizálását. Az S-tervező ugyan azt tudja+van neki telefonon tárolt offline naptára, meg ki is néz valahogy.

na akkor az s-tervezőben hogy is lehet előhozni a név/ünnepnapokat:

niysd meg->menu gomb(bal alsó)->beállítások->Naptárak

Na itt lehet kiválasztani a naptárakat(alapértelmezettbe mindent kipipál)
Ugye fan facebook naptár ami berakaja az ismerősök születésnapjait
A google naptárból pedig szinkornizálja az ottani naptáradat, néb és ünnepnapokat+ ha van google + accod akkor az ottani ismerősök születésnapjait.(Ugye nem is kell említenem hogy mindezekhez google fiók kell)
Továbbá a telefonkönyből(névjegyzékből) is berakja a születésnapokat ha beirogattad oda őket.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#15) csepeli1 válasza Gergosz2 (#14) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Köszi szépen !!!! ;) :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#16) Gergosz2 válasza csepeli1 (#15) üzenetére


Gergosz2
veterán

sikerült?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17) csepeli1


csepeli1
csendes tag

A beállítást megtaláltam, de a névnapokat nem akarja beleírni :D mind1 nem idegeskedek miatta. Komolyan ezt az androidot "megtanulni" egy élet is kevés... :D (lehet hogy azért mert ez az első droidos telóm. :D de néha idegesít h mennyire egyszerű és mennyire hülye vagyok :D)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#18) Gergosz2 válasza csepeli1 (#17) üzenetére


Gergosz2
veterán

akkor valószínű nálad is playes google naptár kevert be.
Telepítsd le, uána a beállítások ->fiókok->google-nél válaszd le a fiókod majd újra add hozzá.
Utána jó lesz.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#19) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Autós tartóra minnél hamarabb be fogok ruházni, a pesti út alatt a kezembe volt a teló a gps-t "teszteltük" 2 kanyarnál is repült... mondom biztos darabokra tört... jó dolog h a kijelző tényleg karcálló (fólia van rajta, de a széleit nem takarja és ott nem lett semmi, a hátlapot meg már sikerült összeb@sznom előtte annak már mind1 kategória.. (megfogadtam nem fogok úgy bánni vele mint a hímes tojással... akkor jönnek a bajok.. :D tok helyett egy zokniba tartottam.. lehet hogy marad a zoknis megoldás... :D, v ösztöndíjfüggően új hátlap + valami "szépebb" (nyelvtan ülj le 1es... -.-") tok, és akkor lesz ami lesz . D: de nem vitrinbe vettem a telefont mint sokan... azért van hogy használjuk, ha leesik akkor úgy jártam. :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#20) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Csatlakozom, egy fekete LTE-vel, cca.1 hónapja nyúzom.

FM rádió lesz benne szerintetek 4.2 alatt?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#21) Gergosz2 válasza Earl_Muttley (#20) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem mert hardveresen sincs benne rádió.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#22) Earl_Muttley válasza Gergosz2 (#21) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

No comment.... kellene pedig, irritáló hiány

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#23) Gergosz2 válasza Earl_Muttley (#22) üzenetére


Gergosz2
veterán

de ezt nem tudtad amikor vetted? Amúgy sokaknak tényleg hiányzik de én bőven megvagyok nélküle, merrt van egy rahedli zene a telefonon.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24) Earl_Muttley válasza Gergosz2 (#23) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Akkor még sehol sem írták, mondván nem volt külön tesztje.

De jogosan hiányzik. A többi mostani droidból is.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25) p2pp


p2pp
őstag

Sziasztok!

A benchmarkon mennyivel jobb ez a verzió a "sima" S3-ál?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#26) Gergosz2 válasza p2pp (#25) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem tudom, be biztos jobb elvégre több ram van benne, de sok ponttal biztos nem.
De már sokszor leírtam hogy nem pontok alapján akarj telefont venni mert a gyártók manipulálják és a benchmark progi is össze-vissza dobálja a pontokat.
Példéul párszor én is mértem , mert ezért furdalt a kíváncsiság: volt hogy 12000 pont körül dobott de sokszor volt hogy 17000 körül.

Gondolom azért kérdezed , hogy megéri -e ezt venni sima s3 helyett. A válaszom igen. mivel az 2 gb ram sokat segít, nem fog a rendszer alkalmazásokat bezrárni mert elfogy a ram. Meg ugye lte modem van benne , bár ennek csak akkor van értelme ha ki is tudod használni.
Meg ne feletekezzünk meg róla, hogy t-nél akciós, és 2év+2 hó prémium gari jár , hozzá és te leszel az első aki kiveszi a dobozból.

Hátrányként beírhatjuk, hogy nincs benne FM rádió.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#27) p2pp válasza Gergosz2 (#26) üzenetére


p2pp
őstag

Vettem is volna, ha a 48-ból nem csináltak volna pillanatok alatt 88-at!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#28) Gergosz2 válasza p2pp (#27) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen azt ide is akartam írni, hogy gyorsan csapjatok le rá , mert t-nél hónap elején mindig árat emelenek és nem kicsit.

Lehet lesz még akciós, nem tudom, de szerintem októberre már kifutó készülék lesz.

Más:
MInap videózgattam egy kicsit és azt kell modjam nagoyn megvagyok vele elégedve :K
A fényképező is karaj, talán ami nem tetszik az hogy nem lehet lelőni a fótóhangot csak ha az egész telót némítod, meg ugye ami sok ami telefonnál megvan , hogy nincs fizikai fotó gomb. Persze mindezt a gyári szoftra értem, tudom, hogy vannak mások, majd kipróbálom azokat is, de nem vagyok nagy fotós.

A hangrögzítőt is próbáltam, lehet szeptemberben egy két előadást felveszek . A gyári szof tnem annyira rossz , de találtam egy sokkla jobbat:Easy Voice Recorder. Sokkal tisztábban és jobb minőségben vesz fel.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#29) Gergosz2 válasza Gergosz2 (#28) üzenetére


Gergosz2
veterán

4.3 most már hivatalosan is be lett jelentve, elvileg októberben érkezik de valószínű ehhez még hozzáedódik egy kis idő mire a szolgáltatók is kiadják. De várjuk! :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#30) csepeli1 válasza Gergosz2 (#29) üzenetére


csepeli1
csendes tag

És ha szabad megkérdezni a 4.3-ba benne lesznek az S4es újdonságok?
Valahol mintha azt olvastam volna hogy 1-2 kivétellel (mert valami szenzor/ok hiányoznak) minden S4 féle frissítést megkap az SIII-is :D Hülyeség lenne? :DD

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#31) Gergosz2 válasza csepeli1 (#30) üzenetére


Gergosz2
veterán

igen elvileg minden lehetsége ficsőrt megkapunk. Igazából arra leszek kíváncsi , hgy tényéegg hatékonyabb lesz-e a rendszer, továbbá hogy widgeteket lehet maj kipakolni a lockscreenre.Kamera app is új lesz, szóval lesz pár változás.

Október mindjárt it lesz :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#32) csepeli1 válasza Gergosz2 (#31) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Én nem várom... :P suli... nem lesz egyszerű félévem, azaz innentől nem lesz egyik sem az.. :/

A kamerára kíváncsi vagyok viszont hogy mivel tud majd többet.. :) RAM használat meg kb nem érint, max 1,3 volt amit evett. :D

Mostanság kicsit mintha fura lenne, a múltkor a hívást nem bírtam felvenni, csak kb fél perc elteltével.. meg csinál érdekes dolgokat (hirtelen nem is jut eszembe)

Kissé hülye gyerekesen "akkor most lesz egy s4ünk sIII-ba zárva? :$"

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#33) Gergosz2 válasza csepeli1 (#32) üzenetére


Gergosz2
veterán

há' Isten én már a nehezén rég túlvagyok, de azért még tanulni kell a következő félévben is.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#34) csepeli1 válasza Gergosz2 (#33) üzenetére


csepeli1
csendes tag

szakodat meg lehet kérdezni esetleg (hard core off topic)

Am tesztbe olvastam hogy tud zölden is világítani a led csak nem tudták hogy mikor, amikor fel van töltve teljesen! :D

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#35) Gergosz2 válasza csepeli1 (#34) üzenetére


Gergosz2
veterán

villamamosmérnöki :))

Ma megyek féíát venni + ha találok valami jó kihúzható tokot értelmes áran akkor azt is veszek. Tudom, hogy ebayen alegolcsóbb, rendeltem is onnan, de az októberre fog ideérni :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#36) csepeli1 válasza Gergosz2 (#35) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Én is gondolkodtam, kéne fólia, tartó, autós töltő, tok. :D
Egy helyről ha lehetne az összeset rendelni akkor úgy jó volna...

Bár a töltőt 1490 (autós töltőre gondolok) a vodánál, valaki mondta SIII topicban :D.
Tartó ami 6k kishazánkban (azt lehet érdemesebb volna..)
Fólia az megint 1500 körül 2 db (még azt is elviselni, de németbe v kínába 10 db 1000ft se.)
Tok, meg ízlések és pofonok, legyen nagyon max 3-4 ezer.. :D
Csak ezeket így összeadva lesz sok a végösszeg... nohh bízunk az ösztöndíjba ;)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#37) Gergosz2 válasza csepeli1 (#36) üzenetére


Gergosz2
veterán

tben 1590 3db univerzális fólia de ezt vágni kell. De rendeltem kínából is 400ft-ért 3 db-ot de csak októberre ér ide.

Autós tartóból nekem olyan van mint egy nagy csipesz és nagy része fém(!) de persze a csipesz belső fele puha szivaccsal van kibélelve. Majd csinálok róla egy képet, még Arc S-hez vettem de egy note 2 is simán beleférne.
öszdöndíj most lesz bőven, sikerült kimaxolni az átlagot ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#38) csepeli1 válasza Gergosz2 (#37) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Meglátjuk v kína v német lesz, ha sürgős akkor németből h ráérős akkor kínából rendelem. :D

Tartó meg nagyon kell, a múltkori pesti út alatt 2x ment ki a kezemből (kijelentem KARCÁLLÓ! :DD mármint a szélén ahol nincs fólia nem karcolódott ott se, csak a hátlapon van pár, de amiatt már nem is idegeskedek, az eleje legyen szép sima karcmentes. :D )

Hát, remélem a karon sikerült megint 1. nek lenni, és akkor a legtöbbet ide adják. :DDD pfúúú de most én tartok az elektro-tól: D valahogy sose szerettem. :D (de mindig az a részes dolog sikerült a legjobban... :D)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#39) csepeli1


csepeli1
csendes tag

Nahh S3 topicban láttam, és kipróbáltam ezt a farokméregetős antutut :D elsőre 18145 öt adott másodikra 179xx, 3-ára 18285-öt :D
Őszintén van ennek értelme? :D
Ahogy nézem van amiben az idei "csúcsgépeket" is legyűri :)

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#40) Gergosz2 válasza csepeli1 (#39) üzenetére


Gergosz2
veterán

valamit baráltak vele, mert ez előző kiadás(pár napja frissített) volt hogy 12000 pontott dobott de volt , hogy 17000 körülit. Most mértem vele kettőt mert láttam hogy frissített, mindegyik 18000 pont körül volt.

Amúgy tényleg nincs értelme,de itt is vannak olyan emberek mint PC-n, hogy a lehető legtöbb pontot, fps-t akarják kihozni az adott hw-ből.

Kíváncsi leszek a 4.3-as frssítés után milyen pontokat dob.
Amúgy a telefon 2 évig szerintem meg lesz, de egy évig biztos.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#41) csepeli1 válasza Gergosz2 (#40) üzenetére


csepeli1
csendes tag

jaja olvastam hogy októberbe dobnak ki valami új akármit akkor a 4.3at :D
a 4.4 lesz a kitekat? :D

Én őszinte leszek úgy terveztem h v 3-4 évig legyen meg, a régi is bírta az 5 évet.. kérdés h fog-e működni addig. :D mondjuk felnőtt fejjel, majd lehet h valami kisebbre vált majd az ember. :D legalábbis én. :D

Am olvastam több "hibáról" is, pl. megreped a keret, lakk lejön a hátlapról, kijelző beégés (?) meg kijelző ragasztási hiba, ezek olyanok amit könnyen észre lehet venni? v csak keresni kell? :D mert kb fingom nincs h mik azoknak a jelük.. :/

Bára kijelző gyönyörű képet ad, de kinn a napon valami pocsék :S Ez van, a többi teló sem jobb :S

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#42) Earl_Muttley válasza csepeli1 (#41) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A hatlaprol nalam is kon le a lakk pedig tokban van hordva.. viszont a kijelzom lekopogom karcallo....

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#43) csepeli1 válasza Earl_Muttley (#42) üzenetére


csepeli1
csendes tag

Jajam, a kijelzővel nekem is jók atapasztalatok, bár mióta rajta van a fólia azóta naponta 3 zsíros kenyeret lehetne vele kenni :DDDD, nahh komolyan, nem tudom milyen fólia vagy én vagyok valami előember, de gyűjti a mancsom lenyomatait, néha már annyira hogy nem látni a képet rendesen :/

Megfogadtam nem fogom tokban hordani, mivel az elején sikerült megkarcolni, mondom már mind1 neki.. :D

S3 LTE, napról napra jobban szeretem ;)

(#44) Gergosz2 válasza csepeli1 (#41) üzenetére


Gergosz2
veterán

a pattogzó keret csak a fehér variánsokat érinti, ahol a fém hatású műanyag keretről lepattog a festék.
A kijelző beégése pedig amoled hiba, azt jelenti, hogy alakzatok beégnek a képenyőbe és ezután halványan látni őket.
A ragasztási hiba pedig a kijelő panel ragasztási hibája, magyarul el kezd leválni a kijelző a telefonról, foltok jelennek meg a kijelzőn.

Ezeket garanciában javítják úgy tudom.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45) Earl_Muttley válasza Gergosz2 (#44) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

a fekete LTE-k hátlapjára hallok mindenhol panaszt. Tokban is pattogzik... :S

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#46) Gergosz2 válasza Earl_Muttley (#45) üzenetére


Gergosz2
veterán

? mi pattogzik le róla? Mondjuk én flip covert használok, az valamivel vastagabb.
De tervben van egy pouch és egy protective cover+ beszerzése, mert a flip nem mindig áll kézre, de ettől függetlenül nagyon karaj.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#47) Earl_Muttley válasza Gergosz2 (#46) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

a fekete lakkréteg, ha lenne mivel makrózni, nyomnék róla egy fotót. de karcolódik is, mint állat.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#48) Gergosz2 válasza Earl_Muttley (#47) üzenetére


Gergosz2
veterán

persze apró karcok vannak a hátlapon és lesznek is , nincs az a kemény műanyag tok amin ne jellennének meg . Pattogzást én nem tapasztatam, de ha nagyon gáz ebay-ről max 5 dolcsiért kapsz gyári újat, de vannak persze egyedi darabok is.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#49) Earl_Muttley válasza Gergosz2 (#48) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

én még az lte-shez sehol sem láttam, csak fehéret :S

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#50) Gergosz2 válasza Earl_Muttley (#49) üzenetére


Gergosz2
veterán

annyira kell az az LTE felirat a hátuljára? :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.